7.4.2018 , 9:3016. kolo SŽ - Krajský přebor sk. B
Přelouč - Přelovice  1:1 (1:0) (pen. 5:4)
 Góly:   Chvojka1      Asistence:   Panchártek J.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 65     Rozhodčí: Čapek J.
Pollák   -  Chvojka       Bártl       Šmarda T.       Růžek       Rawsthorne       Panchártek J.       Palasman       Novák O.       Novák Matě.       Mach       Kocourek       Hendrych       Doležal L.       Vlasák L.

Trenér: Novák M. II

Za krásného počasí jsme vyjeli na první venkovní utkání do sousední Přelouče. Domácí na nás hned od úvodu vlétli a vyústěním byl gól z dálky střelou k tyči. Tento gól nás nastartoval a začali jsme hru vyrovnávat. Do poločasu jsme měli tři šance, které jsme bohužel neproměnili a tak poločas skončil 1:0 pro Přelouč. Ve druhém poločase naši kluci stupňovali tlak, který vyvrcholil vyrovnávajícím gólem. Poté jsme měli ještě několik šancí na otočení výsledku, ale již se tak nestalo a došlo na penalty. My jsme selhali až v poslední sérii a soupeř proměnil. Z Přelouče si odvážíme bod, i když za druhý poločas jsme si zasloužili minimálně dva.