28.4.2018 , 11:1519. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
 Góly:   Zvěřina5      Asistence:   Novák Maty.3
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Pešek
Rejduga T.   -  Zvěřina       Novák Maty.       Novák O.       Karaš       Mach       Němec Jak.       Holec       Richter       Vlasák T.       Doležal O.

Trenér: Mádr

Za krásného počasí a na perfektně připraveném hřišti jsme odehráli další kolo v Třemošnici. V prvním poločase jsme se rychle a po zásluze dostali do vedení 4:0 a několik dalších šancí ještě nevyužili. Poté jsme soupeři umožnili z penalty a přímého kopu snížit, ale poslední slovo jsme měli opět my a poločas skončil 2:5. S narůstajícím skóre ve druhém poločase domácí postupně úplně rezignovali a my jsme si tak vytvářeli jednu šanci za druhou. Kluci se fotbalem bavili a to jim nelze mít za zlé, ale na druhou stranu spoustu gólových situací až zbytečně přehrávali. Střelecky se blýskli oba Matesové, ale stejně velkou pochvalu si zaslouží všichni hráči.