5.5.2018 , 11:1520. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
 Góly:   Novák O.1      Asistence:   Novák Maty.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí: Volný
Rejduga T.   -  Novák O.       Mach       Vlasák T.       Švanda       Richter       Doležal O.       Novák Maty.       Karaš       Holec       Zvěřina

Trenér: Mádr
První poločas se nám příliš nepovedl, působili jsme ustrašeně a prohrávali osobní souboje. Soupeř se zcela po zásluze dostal do vedení a po první polovině byl stav 0:3. Druhý poločas jsme se zlepšili, kluci přidali na důrazu a aktivitě a 3 minuty před koncem se podařilo snížit na 2:3. Vyrovnat se nepodařilo, soupeř nás v závěru ještě potrestal a zaslouženě zvítězil.

Proti takto fyzicky vyspělejšímu soupeři je potřeba maximální nasazení a bojovnost od všech hráčů. To se v tomto zápase úplně nepovedlo, ale zase na druhou stranu si kluci zaslouží pochvalu, že zápas po nepříznivém 1. poločase nezabalili a o výsledek bojovali až do konce.