13.5.2018 , 11:1521. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Nemošice - Přelovice  3:2 (2:0)
 Góly:   Novák Maty.2      Asistence:   Vlasák T.1    
      Doležal O.1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Ujec  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Richter       Novák O.       Doležal O.       Němec M.       Němec Jak.       Mach       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr

Za krásného slunečného počasí jsme zajížděli do Nemošic, kde nás čekal kvalitní domácí tým, jenž je náš soused v tabulce. Začátek zápasu nám vyšel herně dobře, ale bohužel jsme z několika šancí gól nevstřelili. Poté soupeř 2x skóroval po dlouhých nákopech za naší obranu. Také my jsme měli další zajímavé příležitosti, ale bez úspěchu.
Druhý poločas jsme začali ustrašeně a domácí byli lepší, navíc jsme jim zbytečnou chybou při rozehrávce darovali třetí gól. Kluci se nepoložili, soupeře začali přehrávat a výborně hrající Maty Novák vstřelil 2 góly. V samotném závěru jsme se tlačili za vyrovnáním, ale to se už nepovedlo.
V zápase jsme byli domácím herně vyrovnaným soupeřem a vypracovali jsme si více šancí. Až na nějaké ty zbytečné chyby, po kterých jsme inkasovali, se nedá klukům příliš co vytknout. Pozitivem je, že proti urostlejším soupeřům dokážeme odehrát lepší a lepší zápasy a u většiny hráčů postupně odpadá (nebo už odpadl) strach v osobních soubojích. Pochvala pro všechny naše kluky.
www.tjprelovice.cz