2.6.2018 , 11:1524. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Přelovice - Heřmanův Městec/Choltice  2:0 (2:0)
 Góly:   Němec Jak.1      Asistence:   Němec Jak.1    
   Richter1        Holec1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 40     Rozhodčí: Pagáč  
Sestava-známky:
Novák O.   -  Němec Jak.       Richter       Doležal O.       Vlasák T.       Válková       Švanda       Němec M.       Karaš       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr
V dalším kole jsme za krásného počasí a na pěkně připraveném hřišti přivítali soupeře z Heřmanova Městce. Kluci začali s chutí a po zásluze jsme se ujali vedení, když Kuba Němec chytře prodloužil prudký centr od Ríši Holce. Druhý gól přidal po samostatném nájezdu Kuba Richter. Další minimálně 3 jasné šance jsme nevyužili a naopak 2x výborně zasáhl v naší brance Ondra Novák.

Druhý poločas jsme pokračovali v dobrém výkonu, kvalitní defenzívou jsme soupeře do šancí nepouštěli a naopak jsme hrozili z rychlých brejků. Buď nás ale zradila finální nahrávka a nebo špatná koncovka.

V tomto zápase při problémech ze sestavou dostali příležitost další hráči z přípravek a všichni svými výkony mile překvapili. Naše výhra je zasloužená a při lepší koncovce mohla být i výraznější. Pochvala pro všechny hráče za kvalitní fotbalový výkon podpořený bojovností a nasazením.
www.tjprelovice.cz