16.6.2018 , 11:1526. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Přelovice - Slatiňany  7:0 (4:0)
 Góly:   Novák Maty.2      Asistence:   Novák Maty.1    
   Vlasák T.2        Vlasák T.1    
   Němec M.2        Richter2    
   Richter1        Rejduga T.1    
      Němec Jak.1    
      Karaš1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Čad  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Němec M.       Richter       Švanda       Doležal O.       Němec Jak.       Karaš       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr
V závěrečném utkání jsme na domácím hřišti přivítali Slatiňany. Začátek zápasu byl z naší strany bez pohybu a plný nepřesností a soupeř s námi držel krok. Až ve druhé polovině prvního poločasu jsme se zlepšili a vstřelili 4 góly. Ve druhém poločase soupeř hru více otevřel a my jsme měli mnoho brejkových situací. Většinou jsme je ale nevyřešili moc dobře, případně nevyšla koncovka. Je také pravda, že kluci šance řešili nesobecky a proto je často až zbytečně přehrávali.

Tento zápas jsme odehráli v sestavě, která stejnou kategorii bude hrát i v příští sezóně. Něco se nám v zápase povedlo, něco ne, ale i přes slabší začátek si všichni hráči zaslouží pochvalu, že zápas dovedli k zasloužené výhře a fotbalem se bavili. Svoji premiéru si v brance na závěrečnou čtvrthodinu odbyl Matouš Němec a všem ukázal, že z něho roste velký univerzál.

Hodnocení jarní části:

V jarní části jsme se herně zase posunuli o kousek dále. Také jsme zapojovali stále častěji mladší kluky, kteří si lépe zvykají na větší fotbal a jejich výkony jsou lepší a lepší. Vytknout se dá naše koncovka a také některé zbytečně inkasované góly. Jinak si ale všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu za své výkony, chuť do fotbalu a reprezentaci klubu v krajské soutěži. Poděkování patří také všem rodičům, fanouškům a sponzorům. Přejeme všem pohodový konec školního roku, krásné prázdniny a načerpání sil do nové sezóny.
www.tjprelovice.cz