7.4.2018 , 15:3016. kolo Okresní přebor
Přelovice - Libišany  0:3 (0:2)
ŽK: 1:0 (Šimák O.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 22´ , 37´ pen. , 59´ )
Diváků: 100     Rozhodčí: Svoboda    Asist.rozh.: Syrůček  ,   Žák  
Sestava-známky:
Trenér: Biben
Ve třetím po sobě jdoucím domácím vystoupení jsme přivítali vedoucí celek soutěže Libišany.
V první šanci se ocitli hosté v 16. min., střelu z blízka ale Rejgudga koleny vyrazil. Ve 22. min. se hosté již gólově prosadili. Nepovedený centr z pravé strany zapadl do horního rohou u vzdálenější tyče Rejdugovi branky. My jsme se k ohrožení soupeřovy branky dostali ve 24. min., kdy trestný kop R. Šimáka vytáhl brankář na roh. Ve 32. min. Rejduga se štěstím vyrazil hlavičku Šprince po obranném zákroku. Navýšení náskoku jsme soupeři nabídli ve 37. min. V našem vápně fauloval O. Šimák a z nařízené penalty jsme inkasovali podruhé.

Po změně stran jsme se do gólových šancí přece jen dostali. Nejdříve ve 47. min. se mezi dvěma obránci prosmýkl Řehák a sice z úhlu ale z dobré pozice nemířil přesně. Ve 49. min. se do nadějné šance dostal T. Staněk, ale střela šla vysoko nad. V 59. se do samostatného úniku pustil Kuric stíhaný R. Šimákem, Rejduga mu míč vypíchl, ale na opakovaný pokus již nestačil a bylo to 0:3. Soupeř pak hru kontroloval a výhru si pohlídal. Snížit mohl v závěru ještě Řehák, ale ani tentokrát nemířil přesně.

Naše hra na fotbalovějšího soupeře nestačila. V dalším kole to budeme mít opět těžké, kdy hrajeme na hřišti třetích Ostřešan.
www.tjprelovice.cz