10.6.2018 , 17:0025. kolo Okresní přebor
Přelovice - Křičeň  1:3 (1:1)
 Góly:   Šprinc R.1   (11´)   Asistence:
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branky sopeře: 42´ , 73´ , 79´ )
Diváků: 180     Rozhodčí: Syrůček  8  Asist.rozh.: Metelka  8,   Rambousek J.  8
Staněk T. Doležal P.
  23´Vrzal

Vohralík P. Řehák Novotný Staněk L.
30´Blažek B.   56´Dušek

Šprinc R. Čapek Khun Šimák R.
  80´Šmarda D.

Rejduga A.
Trenér: Biben
S kvalitním soupeřem z Křičeně jsme propásli udělat pojistku nad setrváním v OP a vypjatý mač prohráli. Zápas sledovalo úctyhodných 180 diváků a velmi dobře ho vedl rozhodčí Syrůček.

Přitom jsme začali skvěle. Už v 6. minutě se po rohovém kopu Šimáka mohl trefit hlavičkou Čapek, ale nedoskočil do optimální polohy. Vzápětí zblízka střílel Doležal do brankáře Štěpánka a stejně se vedlo i T. Staňkovi z dorážky. V 12. minutě to už ale po standardní situaci z 20 metrů vyšlo. Šimák se Šprincem zmátli soupeře a druhý jmenovaný se krásně trefil do odkryté části branky 1:0. Za dvě minuty na to opět dvojitá palba a opět neůspěná. Do gólmana tentokrát střílel L. Staněk a dorážku nad obstaral Novotný. Mladý Staněk měl ještě jeden průnik v 17. minutě, ale ten skončil mimo branku. Soupeř se dostal zpět do zápasu až po půlhodině hry.. Naštěstí Rejduga proti Biathovi skvěle zareagoval a proti Vanžurovi odvážně vyběhl. Pak se ukázal technicky vybavený Blažek, ale po proháčkování klubkem protihráčů zakončil mimo. Ve 42. minutě přišla nenápadná střela Kučery, na kterou však Rejduga nedosáhl 1:1.

Hned po změně stran pálil ve vyložené pozici do tyče Urbanec. Pak Rejduga zlikvidoval střelu nenápadného Biatha. Po hodině hry dvakrát z dálky ohrožoval branku hostí Novotný a střídající Vrzal, ale v obou případech bez patřičného efektu. V 74. jsme špatně zareagovali na taktický rohový kop soupeře a Půlpánova hlavička zapadla Rejdugovi pod břevno 1:2. Když jsme hráli už vabank přidal pojistku z velkého úhlu Biath 1:3.

Bohužel jsme nevyužili úvodní nápor ke vstřelení více gólů. Po zranění našich skvělých plejerů Doležala a Vohralíka už chyběla patřičná kvalita a motivovaná Křičeň toho dokázala využít. Boj o záchranu je však nadále otevřený. Rozhodnutí padne v sobotu v Dašicích. Zápas sezóny se hraje v sobotu v 17:00 hodin.