31.3.2018 , 15:3015. kolo IV.třída - Přeloučsko
 Góly:   Hladík L.2   (55´,62´)   Asistence:   Hladík L.1   (20´)
      Vrzal1   (86´)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 35´)
Diváků: 60     Rozhodčí: Rambousek M.    Asist.rozh.: Štochl M.
Trenér: Hladik L.
Stejně jako minulý týden jsme měli nástup do zápasu opět rychlý. Už ve 2. min. se po centru L. Staňka dostal k zakončení Pracz, ale jeho pokus šel nad branku. Vše si vynahradil ve 20. min., kdy se opět z pozice stopera ocitl na samém hrotu útoku, na úrovni penaltové značky vyhrál souboj s obráncem a pak nekompromisně z blízka nedal gólmanu hostí šanci. Navýšit skóre mohl L. Hladík po té, co obral o míč chybujícího obránce hostí, ale střelu z úhlu na protější tyč brankář vyrazil. Slibnou akci nedokončil ani Bidlo, když hledal co nejlepší pozici ke střele a nakonec poslal míč jen do náruče gólmana. Na druhé straně jsme soupeře do šancí nepouštěli, přesto jsme měli namále po několika závarech po rohových a trestných kopech. Vyrovnáno bylo ve 37. min., po dlouhém nákopu do našeho vápna prošel míč obranou a hostující hráč z blízka překonal Rejdugu - 1:1.

Také druhý poločas jsem začali aktivně. Po pár minutách nastřelil břevno Dušek, z dorážky pak L. Hladík nastřelil pouze brankáře. O chvíli na to zatáhl po pravé straně míč Dušek a po jeho centru L. Hladík bodlem trefil rameno brankáře. Gólu jsme se přece jen dočkali v 57. min., Bidlo mezi dvěma obránci našel volného L. Hladíka a ten lehkou střelou po zemi k tyči gólmanovi do protipohybu upravil na 2:1. V 63. min. si spolupráci Bidlo a L. Hladík zopakovali, míč tentokrát L. Hladík poslal do horním růžku - 3:1. Další slibné akce měli Dušek a Bidlo, oba ale pouze orazítkovali obránce. Míč do sítě nedostal ani Šprojcar po centru L. Hladíka. Hosté byli blízko gólu v asi 70. min., kdy zřejmě zamýšlený centr proletěl těsně vedle tyče naší branky. Konečné slovo jsme měli my v 84. min. Po centru Vrzala z půlky hřiště se v šestnáctce doslat k míči Bidlo a uzavřel skóre na konečných 4:1.

Zápas tak skončil stejným výsledkem jako minulý týden. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči.