21.4.2018 , 16:0018. kolo IV.třída - Přeloučsko
 Góly:   Šmarda D.1   (72´)   Asistence:   Šmarda D.1   (78´)
   Hladík L.1   (78´)     Šprojcar1   (72´)
ŽK: 3:1 (Vrzal)   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Rambousek J.    Asist.rozh.: Moravec V.
Trenér: Hladík L.
Za krásného teplého počasí jsme odehráli zápas s jedním z aspirantů na postup. Do Kojic nás přijel podpořit i početný divácký doprovod.

Kvalita hry v prvním poločasu vůbec nenasvědčovala, že hraje druhý tým se třetím. K vidění bylo oboustranně mnoho nepřesností. Sice jsme byli lepším mužstvem, avšak nedařilo se nám slibně rozjeté akce dotáhnout do konce. Střelecké pokusy Kloboučníka, L. Staňka ani L. Hladíka ke gólu nevedly. Na druhé straně si ani Rejduga moc nezachytal, jediná nebezpečná střela na něho šla až v poslední minutě první půle. Přestože míč vyrazil, domácí střelec byl za svůj pokus odměněn a to žlutou kartou, protože střela přišla až po odpískání.

Druhá půle již byla z naší strany přece jen vydařenější a nakonec přišly i góly. Stačilo k tomu šest minut. V 72. min. přihrál Šprojcar D. Šmardovi na hranici šestnáctky, tomu nejdříve míč utekl, ale domácí brankář chyboval při odkopu a tak Šmarda dostal šanci na reparát a to už míč do branky dopravil - 1:0. O druhý gól se postaral v 76. min. T. Staněk, když po přihrávce od Bidla potáhl míč až téměř k brankové čáře a z velkého úhlu zvýšil na 2:0. V 78. min. se skoro od půlící čáry pustil po levé straně do sprintérského souboje s obráncem D. Šmarda, od brankové čáry centrem našel před brankou volného L. Hladíka a pro toho už bylo jednoduché hlavičkou vstřelit třetí gól. Zbývající minuty zápasu se již dohrály v poklidu.

B-týmu se na jaře daří, také čtvrtý jarní zápas přinesl plný bodový zisk. V dalším kole hrajeme opět na hřišti soupeře, když v sobotu zajíždíme na půdu vedoucího týmu tabulky do Tetova.