28.4.2018 , 16:3019. kolo IV.třída - Přeloučsko
Tetov - Přelovice B  3:6 (0:2)
 Góly:   Hladík L.1   (13´)   Asistence:   Malý Mich.3   (13´,60´,64´) 
   Pracz1   (27´)     Vrzal1   (27´) 
   Malý Mich.1   (50´)     Víšek O.2   (27´,68´) 
   Vrzal1   (60´pen.)     Šprojcar1   (50´) 
   Bidlo1   (64´)    
   Šmarda D.1   (68´)    
ŽK: 1:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 56´ , 61´ , 85´ )
Diváků: 120     Rozhodčí: Školout    Asist.rozh.: Štochl M.  
Sestava-známky:
Trenér: Hladík L.
Pátý jarní zápas jsme odehráli na zrekonstruovaném hřišti vedoucího celku tabulky. Za krásného počasí viděla velká divácká návštěva, kde bylo mnoho našich fanoušků, pěknou gólovou úrodu.

Po první půli jsme se dostali do dvoubrankového vedení i když gólových šancí měli více domácí. Brankový účet otevřel po přihrávce Malého L. Hladík křížnou střelou po zemi s pomocí tyče. Ve 27. min. zahrával trestný kop Vrzal, ve vápně přizvedl míč hlavou Víšek a Pracz poslal míč podle brankáře do sítě podruhé. Vzápětí jsme měli štěstí, když soupeř nastřelil břevno. Rejduga navíc kryl několik nebezpečných střel. Nebezpečné byly i rohové kopy domácích.

Krátce po začátku druhé půle zvýšil na 0:3 Malý po přihrávce Šprojcara. V 56. min. se prokličkoval naší obranou domácí útočník a střelou ke vzdálenější tyči nedal Rejdugovi šanci. Radost domácích ze snížení netrvala dlouho. v 60. min. se do samostatného nájezdu dostal Malý, byl gólmanem sražen a nařízenou penaltu proměnil Vrzal. Vzápětí zakončili domácí útočnou akci tvrdou střelou, kterou Rejduga srazil na tyč a odražený míč dopravil osamocený hráč soupeře pohodlně do naší sítě - 2:4. O další tři minuty jsme vedli opět o tři branky. Malý po pravé straně prošel až do vápna a po jeho přihrávce zakončil z první Bidlo. V 68. min. Víšek vyslal do úniku Šmardu, ten přeloboval domácího gólmana a uzavřel náš brankový účet. V 85. min. se domácím se podařilo ještě snížit na konečných 3:6.

Také pátý zápas se B-týmu se povedl a prodloužil svou úspěšnou sérii. V příštím kole hrajeme opět na hřišti soupeře ve Zdechovicích.
www.tjprelovice.cz