26.4.2018 , 17:0011. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Přelovice - Chvaletice  8:4 (2:3)
 Góly:   Němec M.7      Asistence:   Špaček M.1    
   Špaček M.1        Hercík1    
      Petr J.1    
      Středa M.1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Němec M.       Špaček M.       Glinský       Hercík       Petr J.       Petr M.       Pulkrábek       Šafařík       

Trenér: Karaš
Hned na začátku zápasu jsme vstřelili první gól, pak se hra vyrovnala a soupeř se do nás zakousl. Velice dobře nás napadal, kombinoval a vytvářel si gólové šance, které proměnil a po první třetině zaslouženě vedl. Druhá třetina z naší strany nezačala dobře, byli jsme málo aktivní a soupeř byl pomalu ve všem lepší. Vytvořili jsme si několik gólových šancí, pokoušeli jsme se o rychlé protiútoky, ale přesnost ve střelbě a agresivita soupeře o získání míče nás stále omezovala a vytvářeli jsme chyby, za které nás soupeř potrestal. V poslední třetině se nám podařilo soupeře přehrát, díky zarputilosti a odvahy Matouše N., kluci zlepšili bránění a začali hrát aktivněji, rychleji napadali při rozehrávce soupeře, vytvářeli tlak a zápas jsme vyhráli.
Pochvalu si zaslouží zejména Matouš N., který bojoval jako lev a svojí individuálností rozhodl zápas v náš prospěch za podpory ostatních spoluhráčů. Byla vidět hezká kombinace mezi Matoušem a Michaelem před soupeřovou brankou, škoda že nepadl gól. Míra S. hezky rozehrál od naší branky na Matouše N. a padl gól. Vašek Hercík měl ke konci zápasu výborné obranné zákroky, Honza P. a Vojta Š. se dostali do několika rychlých protiútoků, Vojta Š. předvedl několik hezkých přihrávek a vedení míče s kličkou, při ztrátě míče se vracel do obrany, Martin Š. proměnil svoji šanci a vstřelil gól., Míra G. bojoval a vypracoval si šanci vstřelit gól, Ivo P. se rozehrával po delší pauze. Pochvala všem také za vypracování střeleckých příležitostí a množství střel a za snahu změnit průběh nepříznivého stavu zápasu.
Tento zápas nám také ukázal naše slabiny, přechod útok-obrana po ztrátě míče, souboje 1vs1, přesnost střelby, rychlost, zbrklost a nerozehranost některých hráčů.
Na konec musím pochválit soupeře, předvedl velice dobrý výkon s hráči, kteří byli mladší, i o hlavu menší, a přesto nás potrápili, soupeř předvedl několik hezkých kombinací, protiútoků a bojovnost.
www.tjprelovice.cz