1.5.2018 , 17:0012. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Rybitví - Přelovice  5:7 (2:3)
 Góly:   Špaček M.5      Asistence:   Šafařík2    
   Glinský1        Středa M.1    
   Petr J.1        Hercík2    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Špaček M.       Glinský       Petr J.       Šafařík       Rozínek       Pulkrábek       Petr M.       Hercík       Culka       

Trenér: Karaš
Do začátku zápasu jsme nastoupili dobře, získali jsme rychle vedení a soupeře jsme přehrávali. Vyhrávali jsme osobní souboje, získávali míče a vytvářeli si postupné útoky se střelbou a první třetinu jsme vyhráli. V druhé třetině nás ale soupeř(ky) zaskočili svojí dravostí, předvedli několik rychlých protiútoků a hru vyrovnali. Naši kluci nehráli špatně, vypracovali si spoustu gólových příležitostí, přihrávali si, stříleli, ale soupeř(ky) nás přehrávali a zaslouženě druhou třetinu vyhráli. Vše rozhodla třetí třetina, kdy Martin Š. proměnil svoje šance a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Pochvalme soupeř(ky) za předvedenou hru a bojovnost, protože nebyli pro nás snadným soupeřem.

Pozitivem pro tento zápas z naší strany bylo hlavně vytváření si střeleckých příležitostí, přihrávky, bojovnost v osobních soubojích. Pochvalme zejména střelce gólů, Míru S. za jeho brankářské zákroky a rozehrávku na gól, Vaška H. za urputnost a získávání míčů při soubojích 1vs1 a následnou rozehrávku, Vojtu Š, Míru G., Martina Š., Honzu P., Michaela P. za bojovnost a střelbu, přihrávky a osobní souboje. Tadeáše C. za obranu a přihrávku, Iva P. za obranu a souboje, Kubu R. za statečnost, bojovnost, ačkoliv nastoupil po nemoci.
Negativem byla rozehrávka na soupeře, penalta za malou domů, v některých případech nedostatečná aktivita při souboji 1vs1, přechod z útoku do obrany při ztrátě míče, přesnost při střelbě a s tím související proměňování jasných gólových šancí.


www.tjprelovice.cz