10.5.2018 , 17:0013. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Přelovice - Živanice  7:3 (4:2)
 Góly:   Němec M.3      Asistence:   Němec M.1    
   Špaček M.2       
   Hercík2       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Němec M.       Špaček M.       Hercík       Šafařík       Rozínek       Pulkrábek       Petr M.       Petr J.       Glinský       Culka       

Trenér: Karaš
Třinácté přeložené kolo jsme odehráli na domácím hřišti v Přelovicích za hlasité podpory diváků.

Začátek zápasu se nám nepovedl, udělali jsme v obraně hrubou chybu v souboji 1vs1 a soupeř nás potrestal gólem. Naštěstí do konce první třetiny jsme vstřelili dva góly díky Matoušovi N., ačkoliv soupeř s námi hrál vyrovnanou hru a v některých chvílích nás přehrával. V druhé třetině jsme se soupeřem srovnali krok, začali jsme si přihrávat, střílet, více bojovat o míč, prosazovat se v soubojích. Bohužel, opět soupeř nám vstřelil dva góly po našich hrubkách v obranné činnosti před naší brankou. Naštěstí ke konci této třetiny Martin Š. po svém typickém způsobu tahu na branku a Vašek H. hezkou střelou z dálky vstřelili gól, v poslední minutě vstřelil gól po hezké individuální akci Matouš N. Závěrečnou třetinu jsme již odehráli v klidu, vstřelili jsme dva góly a zápas vyhráli.

Pochvalme hráče za několik hezkých přihrávek a rozehrávek, mnoho vypracovaných střeleckých příležitostí ( Vojta Š., Honza P., Martin Š., Honza P.), zejména kombinace Matouše N. a Martina Š. byla perfektní (třetí gól). Za střelbu z dálky Vaška H. (dva góly), Vojtu Š. za aktivitu, střelbu, Kubu R. za bojovnost, Honzu P. za kličky, střelbu, Míru S. za zákroky v brance a některé rozehrávky, ostatní za bojovnost a nasazení.
Pro příští zápasy musíme uklidnit rozehrávku od branky, zlepšit pohyb po hřišti, osobní souboje, obrannou činnost, zpřesnit střelbu a zejména nastoupit do začátku zápasu lépe koncentrovaní.
www.tjprelovice.cz