14.6.2018 , 17:0018. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Přelovice - Srch  8:4 (5:3)
 Góly:   Němec M.5      Asistence:   Šafařík1    
   Hercík1        Špaček M.1    
   Rozínek1       
   Středa M.1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Němec M.       Hercík       Rozínek       Glinský       Petr J.       Petr M.       Šafařík       Špaček M.       

Trenér: Karaš
Začátky zápasů se nám nedaří a opět jsme zaspali a inkasovali dva góly. Pak se rozehrál Matouš N. a díky jeho dvěma gólovým střelám jsme první třetinu odehráli nerozhodně. Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivněji, Matouš N. střílel a dával góly, trochu nás zaskočila faul Vaška H. v pokutovém území a následná penalta, ale oklepali jsme se a střelou z dálky Vaška H. a Míry S. jsme ji vyhráli. Třetí třetinu jsme odehráli již dle našich představ, soupeř několikrát zahrozil střelami z dálky, ale Míra vše pochytal.
Naši kluci hráli dobře, všichni si připravili několik gólových šancí, pochvala za střelbu zejména Matoušovi N., za odvahu Mírovi S., Vaškovi H., Kubovi R. a ostatním. Míra G., Michael a Honza P. bojovali jako lvi, po dlouhé době týmový výkon, přihrávky, bojovnost. Dobře se do hry zapojil Jirka K., seznamoval se s hrou a přihrávkou na gól.
Zápas z obou stran byl zajímavý, aktivní, soupeř hrál útočně, střílel z dálky a několikrát jsme měli velké štěstí, že jasné šance neproměnil.

www.tjprelovice.cz