22.9.2018 , 9:305. kolo SŽ - Krajský přebor sk. B
 Góly:   Chvojka1      Asistence:   Panchártek J.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 45     Rozhodčí: Zeman    Asist.rozh.: Panchártek
Pollák   -  Chvojka       Bártl       Pospíšil       Vaníček       Špaček A.       Syrovec Mi.       Růžek       Rawsthorne       Panchártek J.       Novák O.       Novák Matě.       Mach       Kocourek       Hendrych       Doležal J.       Ryšavý M.

Trenér: Doležal
V 5. kole krajské soutěže starších žáků jsme za slunného a větrného počasí přivítali chlapce z Nemošic. Vítr do plachet našim hráčům přinesl bojovnost a chuť do hry. Hra byla vyrovnaná na obou stranách až na chybu naší obrany, kterou soupeř ihned využil a šel do vedení 0:1. V druhém poločase i přes snahu našich se z gólu opět radovali hosté. Naše akce vždy skončily u skvělé obrany Nemošic. Radost nám udělal Jirka Chvojka, když v 59. minutě snížil na 1:2 po asistenci Jožky Panchártka. Bohužel výsledek se nám už nepodařilo změnit i přes snahu všech hráčů, podpory fanoušků i nově příchozích posil našeho týmu. V příštím kole zajíždíme do Králik, snad nám bojovnost a chuť do hry vydrží i tam.