22.9.2018 , 11:155. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
 Góly:   Novák Maty.3      Asistence:   Němec Jak.2
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí: Zeman
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Němec Jak.       Richter       Válková       Syrovec Ma.       Dočekal       Němec M.       Karaš       Holec       Zvěřina

Trenér: Mádr
V dalším kole nás čekal kvalitní soupeř z Nemošic, který se nacházel v tabulce před námi. Od úvodu zápasu jsme hráli s chutí a potřebným nasazením a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve ještě Maty Novák svoji úvodní šanci neproměnil, ale po chvilce už nezaváhal a skvěle zakončil - 1:0. Pokračovali jsme v parádním představení a pak přišla naše excelentní pasáž, kdy jsme za 3 minuty vstřelili 3 krásné góly. Nejdříve Kuba Němec nádhernou uličkou vysunul Matyho Nováka a ten nezaváhal - 2:0. Po chvilce obral Kuba Richter o míč obránce soupeře a svůj nájezd zakončil s přehledem - 3:0. Za okamžik uklidil Kuba Němec vyraženou střelu hostujícím brankářem - 4:0. Skóre prvního poločasu na 5:0 uzavřel Maty Novák, když o míč skvěle zabojoval Rosťa Dočekal a krásně přihrál Matymu, který v jasné pozici nezaváhal. Také soupeř v prvním poločase ukázal své kvality a několikrát zahrozil.

Na začátku druhého poločasu jsme trochu polevili a soupeř nás zatlačil. Z tohoto tlaku jsme inkasovali na 5:1. Poté jsme se opět vrátili ke své aktivní hře, ale i přes několik šancí se nám skórovat již nepodařilo. Spoustu našich nadějných brejků hostující hráči zastavili pomocí faulů. Poté už jsme si zápas pohlídali a dovedli k zaslouženému vítězství.

V tomto zápase jsme předvedli výborný první poločas, kdy byla na všech vidět obrovská chuť podpořená bojovností a nasazením. Ale ani druhý poločas nebyl o mnoho horší. V bráně jistý Tom Rejduga, obrana v celém zápase byla důrazná a hrála bez chyb, záloha skvěle pracovala dopředu i dozadu a v útoku nepolapitelný Maty Novák. Doufejme, že takový výkon předvedeme i v dalších zápasech. Veliká pochvala a poděkování za předvedený výkon pro všechny!!!