2.10.2018 , 16:307. kolo MŽ - OP Přeloučsko
Přelovice B - Chvaletice  5:2 (2:1)
 Góly:   Zvěřina2      Asistence:   Němec Jak.1    
   Němec Jak.2        Vlasák T.2    
   Pešta1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Němec M.   -  Zvěřina       Němec Jak.       Pešta       Zemanová       Vlasák T.       Vavřina       Válková       Švanda       Syrovec Ma.       Karaš       Dočekal       

Trenér: Mádr
V dalším zápase jsme na domácím hřišti přivítali Chvaletice. Oba týmy chtěly hrát fotbal a tak bylo k vidění zajímavé utkání. Nás poslal do vedení krásnou střelou Maty Zvěřina, soupeř zanedlouho vyrovnal. Do vedení nás dostal Kuba Němec a tak také skončil poločas.

Ve druhém poločase jsme hostům dovolili vyrovnat po zbytečné chybě. Do vedení nás po individuální akci poslal Maty Zvěřina, pak přišla naše pěkná souhra, na konci které byl Tom Pešta a s přehledem zavěsil. Skóre na konečných 5:2 uzavřel Kuba Němec.

V zápase všichni naši hráči předvedli snaživý fotbalový výkon, kde nechyběla potřebná bojovnost a nasazení a proto všem patří veliká pochvala. Poděkování také hostům za kvalitní zápas. Na závěr všichni přejeme brzké uzdravení našemu malému Neuerovi (Máťovi Němcovi), který si ze zápasu smolně odnesl zlomeninu prstu na ruce. Zápas ale přesto statečně dochytal.
www.tjprelovice.cz