18.10.2008 , 15:3011. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   Nykodým1      Asistence:   Balada M.1
ŽK: 2:3 (Tamchyna, Šašma P., Hrabě)   ČK: 0:1 (Hrabě)
Diváků: 50     Rozhodčí: Vodrážka  7  Asist.rozh.: Štochl M.  8
Šašma P. 7 Hladík L.7
85´Novák J. -

Nykodým8 Balada M.8 Tamchyna 5 Hladík M.7
  75´Vrba T.7 65´Dlask Pa.7

Šprinc R.7 Pracz7 Němý L.7

Hrabě 5

Rejduga A.7
Trenér: Kvapil
Podle umístění v tabulce i na základě naší série pěti vítězných zápasů v řadě jsme do zápasu nastupovali v roli favorita. Ve Starém Mateřově nás přivítala výborně připravená hrací plocha i krásné počasí.
Celý první poločas jsme měli více ze hry a soupeře jsme přehrávali. Už v 11. min. vstřelil vedoucí gól Pracz. Nejdříve si "zkušeně" narazil míč o protihráče a potom ho přízemní střelou poslal k tyči za bezmocného přihlížení domácího gólmana. O 5 min. později naše nedůslednost v obraně dovolila domácím vyrovnat. Náš druhý gól se zrodil ve 24. min. Balada načasovanou přihrávkou našel L. Hladíka a ten přehodil vybíhajícího brankáře. Do konce poločasu jsme měli ještě mnoho příležitostí ke skórování, ale střely byly buď zablokovány obránci nebo šly vedle.
Do druhé půle jsme vstoupili trochu vlažněji a toho domácí využili. Po trestném kopu ve 48. min. se ve skrumáži na hranici velkého vápna nejlépe zorientoval domácí útočník a střelou k tyči vyrovnal. Naše převaha z první půle byla pryč a my měli stále více práce s útoky domácích. Když byl navíc v 62. min. vyloučen Hrabě po druhé žluté kartě, nevypadalo to nijak růžově. Překvapivě jsme se ale opět zvedli a dostávali se do zakončení. Hra už byla v této fázi dost neurovnaná. Největší šanci domácích zlikvidoval Rejduga, když míč akrobatickým zákrokem vytáhl na tyč. Štěstí při nás stálo i při několika jejich dalších nepovedených pokusech. Na naší straně z dobré pozice Nykodým mířil nad, poté po akci Balady chybělo trochu štěstí Šašmovi, který trefil tyčku. V 83. min. se do další šance dostal Nykodým a svou slabší pravou nohou vstřelil vítězný gól. Do konce zápasu jsme už výsledek taktickou hrou uhlídali.
Dále se tak vezeme na vítězné vlně. Předvedeným výkonem ve druhé půli jsme ale notně zaostali za tím z první půle. V dalším kole nás příští neděli doma čekají Dolany. Hraje se už od 14:30.