2004-2005 , jaro , 22. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   Rejmont1      Asistence:   Kozel1
ŽK: 5:1 (Novák Mar., Bartoš, Kozel, Dlask Pa., Vrba T.)   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Čížek ml.
Trenér: Koch
Na sousedské derby, mezi prvním a třetím týmem tabulky, se přišlo podívat 100 diváků a halasný živanický FUN Club. Ti co přišli, určitě nelitovali. Shlédli kvalitní a dramatický duel, bohužel se špatným koncem pro přelovické fotbalisty.

Začátek vypadal pro naše plejery velmi špatně. Hosté se pustili do souboje s maximálním úsilím a plným nasazením, umocněným mohutným skandováním svých příznivců. (Tak se hraje o postup!!!). Naši často nevěděli kde jim hlava stojí a prakticky se hrálo na jednu branku. Tento obrázek trval téměř 20 minut a byl korunován i vedoucím gólem hostujícího Bidla. Ten si naběhl na krásně kopnutý centr Mádra (asi desátý v řadě). Po té se hra zvolna vyrovnávala a naši rovněž ukazovali, že mohou být nebezpeční. Hakenovi a zvláště Doležalovi to ještě po pěkné kombinaci s Bartošem nevyšlo, ale pak to přišlo. Po Doležalově zahraném rohovém kopu se krásně do míče položil M. Novák a pravačkou trefil do šibenice. Poločas se již dohrál zcela vyrovnán za stavu 1:1.

Do druhé půle vstoupili naši borci zcela odlišně, než do té úvodní. Velmi rychle strhli iniciativu na svou stranu a ukazovali, že jsou herně více než rovnocenným soupeřem (pravděpodobně) postupujícímu týmu. Pak však přišel nekompromisní atak Kaderky a Bidlo skóroval podruhé. Naši přesto nerezignovali a hráli vabank. Napodobili soupeře z úvodu utkání a doslova ho přišpendlili k jeho brance. Často to vypadalo na jasný gól, ale ani Bartoš, Doležal či Rejmont své jasné šance neproměnili. Z tohoto herního pojetí vyplývali i brejky hostů. Ty jsme zastavovali často jen za cenu faulů, až na ten poslední. Tři hráči soupeře proběhli naší poloprázdnou polovinou hřiště a Kaderka byl poslední, kdo bodlem prostřelil Rejdugu. V zápětí po rozehrání, se z chumlu konečně prosadil Rejmont. Škoda, že ten gól nepřišel dříve?

Náš tým, bez zraněných Hladíka a Šprojcara, počtvrté v řadě okusil hořkost prohry. Tentokrát hráči mohli jít však se vztyčenou hlavou. Z postřehů některých návštěvníků bylo znát, že to ocenili jak diváci tak soupeř. V neděli souboj o třetí místo s týmem Selmic. Opět doma! [MK]