Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

A-tým -> Výsledky
Výsledky Tabulka Statistiky hráčů Známky

A-tým , III. třída , 2018-2019

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
2. kolopodzim19.8.  17:00NESvatoň domaRoveň 2:0Referát  
3. kolopodzim26.8.  17:00NESyrůček venkuPardubičky B 1:1Referát  
4. kolopodzim2.9.  17:00NEBaroch domaBukovka 1:0Referát  fotky ze zápasu
5. kolopodzim8.9.  17:00SORambousek J. venkuDašice 1:2Referát  
6. kolopodzim16.9.  16:30NEČermák domaLány na Důlku 4:0Referát  fotky ze zápasu
7. kolopodzim23.9.  16:30NERázek venkuStaré Čívice 1:2Referát  
8. kolopodzim29.9.  16:00SOPavlas domaJaroslav 4:0Referát  
9. kolopodzim7.10.  16:00NESyrůček venkuSrch B 5:0Referát  
10. kolopodzim13.10.  15:30SOČermák domaTetov 0:1Referát  fotky ze zápasu
11. kolopodzim21.10.  15:30NEHamrník venkuMnětice 0:3Referát  fotky ze zápasu
12. kolopodzim27.10.  14:30SOBalog venkuOpatovice 3:1Referát  
13. kolopodzim3.11.  14:00SOPavlas domaDražkovice 1:0Referát  
1. kolopodzim10.11.  13:30SOŠtěpánek venkuValy 1:1Referát  
14. kolojaro24.3.  15:00NEPetr domaValy 3:0Referát  
15. kolojaro31.3.  15:30NEČermák venkuRoveň 2:3Referát  fotky ze zápasu
16. kolojaro6.4.  15:30SOHamrník domaPardubičky B 2:0Referát  
17. kolojaro13.4.  16:00SOPavlas venkuBukovka 1:2Referát  
18. kolojaro19.4.  16:00PAPavlas domaDašice 3:3Referát  
19. kolojaro27.4.  16:30SOMetelka venkuLány na Důlku 7:0Referát  
20. kolojaro4.5.  17:00SOHendrych domaStaré Čívice 4:3Referát  
21. kolojaro12.5.  17:00NEHamrník venkuJaroslav 1:3Referát  fotky ze zápasu
22. kolojaro19.5.  17:00NERambousek M. domaSrch B 4:0Referát  fotky ze zápasu
23. kolojaro25.5.  17:00SORambousek J. venkuTetov 5:1Referát  fotky ze zápasu
24. kolojaro2.6.  17:00NEČermák domaMnětice 2:0Referát  
25. kolojaro8.6.  17:00SOPetr domaOpatovice 3:3Referát  
26. kolojaro14.6.  17:30PALambev venkuDražkovice 3:4Referát  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
26 14 4 8 64 : 33

 

 

III. třída * 2018-2019 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Dražkovice  -  Opatovice2:1
Valy  -  Přelovice1:1
Roveň  -  Mnětice2:2
Pardubičky B  -  Tetov2:1
Bukovka  -  Srch B2:0
Dašice  -  Jaroslav3:3
Lány na Důlku  -  Staré Čívice2:3
2. kolo Výsledek
Opatovice  -  Staré Čívice3:5
Jaroslav  -  Lány na Důlku6:0
Srch B  -  Dašice4:6
Tetov  -  Bukovka3:1
Mnětice  -  Pardubičky B3:5
Přelovice  -  Roveň2:0
Dražkovice  -  Valy3:3
3. kolo Výsledek
Valy  -  Opatovice1:0
Roveň  -  Dražkovice2:1
Pardubičky B  -  Přelovice1:1
Bukovka  -  Mnětice7:1
Dašice  -  Tetov4:1
Lány na Důlku  -  Srch B2:1
Staré Čívice  -  Jaroslav1:1
4. kolo Výsledek
Opatovice  -  Jaroslav4:4
Srch B  -  Staré Čívice5:2
Tetov  -  Lány na Důlku4:3
Mnětice  -  Dašice3:3
Přelovice  -  Bukovka1:0
Dražkovice  -  Pardubičky B4:3
Valy  -  Roveň2:2
5. kolo Výsledek
Roveň  -  Opatovice8:2
Pardubičky B  -  Valy4:0
Bukovka  -  Dražkovice3:0
Dašice  -  Přelovice2:1
Lány na Důlku  -  Mnětice2:3
Staré Čívice  -  Tetov1:1
Jaroslav  -  Srch B3:0
6. kolo Výsledek
Opatovice  -  Srch B2:2
Tetov  -  Jaroslav0:5
Mnětice  -  Staré Čívice5:2
Přelovice  -  Lány na Důlku4:0
Dražkovice  -  Dašice2:2
Valy  -  Bukovka0:0
Roveň  -  Pardubičky B1:1
7. kolo Výsledek
Pardubičky B  -  Opatovice4:1
Bukovka  -  Roveň4:1
Dašice  -  Valy2:2
Lány na Důlku  -  Dražkovice1:2
Staré Čívice  -  Přelovice2:1
Jaroslav  -  Mnětice2:6
Srch B  -  Tetov0:3
8. kolo Výsledek
Opatovice  -  Tetov2:0
Mnětice  -  Srch B6:0
Přelovice  -  Jaroslav4:0
Dražkovice  -  Staré Čívice4:0
Valy  -  Lány na Důlku3:0
Roveň  -  Dašice1:1
Pardubičky B  -  Bukovka2:3
9. kolo Výsledek
Bukovka  -  Opatovice3:3
Dašice  -  Pardubičky B2:1
Lány na Důlku  -  Roveň2:8
Staré Čívice  -  Valy0:6
Jaroslav  -  Dražkovice5:1
Srch B  -  Přelovice0:5
Tetov  -  Mnětice3:3
10. kolo Výsledek
Opatovice  -  Mnětice3:3
Přelovice  -  Tetov0:1
Dražkovice  -  Srch B3:0
Valy  -  Jaroslav2:1
Roveň  -  Staré Čívice2:2
Pardubičky B  -  Lány na Důlku10:0
Bukovka  -  Dašice6:0
11. kolo Výsledek
Dašice  -  Opatovice3:1
Lány na Důlku  -  Bukovka0:7
Staré Čívice  -  Pardubičky B0:4
Jaroslav  -  Roveň1:3
Srch B  -  Valy4:1
Tetov  -  Dražkovice2:2
Mnětice  -  Přelovice3:0
12. kolo Výsledek
Opatovice  -  Přelovice1:3
Dražkovice  -  Mnětice1:1
Valy  -  Tetov2:1
Roveň  -  Srch B10:1
Pardubičky B  -  Jaroslav4:0
Bukovka  -  Staré Čívice5:0
Dašice  -  Lány na Důlku13:0
13. kolo Výsledek
Lány na Důlku  -  Opatovice0:3
Staré Čívice  -  Dašice0:3
Jaroslav  -  Bukovka1:2
Srch B  -  Pardubičky B0:5
Tetov  -  Roveň2:3
Mnětice  -  Valy4:0
Přelovice  -  Dražkovice1:0
JARO
14. kolo Výsledek
Opatovice  -  Dražkovice1:2
Přelovice  -  Valy3:0
Mnětice  -  Roveň1:2
Tetov  -  Pardubičky B4:5
Srch B  -  Bukovka0:6
Jaroslav  -  Dašice1:3
Staré Čívice  -  Lány na Důlku3:2
15. kolo Výsledek
Staré Čívice  -  Opatovice0:0
Lány na Důlku  -  Jaroslav0:4
Dašice  -  Srch B7:0
Bukovka  -  Tetov3:1
Pardubičky B  -  Mnětice3:2
Roveň  -  Přelovice3:2
Valy  -  Dražkovice4:0
16. kolo Výsledek
Opatovice  -  Valy1:2
Dražkovice  -  Roveň0:3
Přelovice  -  Pardubičky B2:0
Mnětice  -  Bukovka0:0
Tetov  -  Dašice3:1
Srch B  -  Lány na Důlku2:6
Jaroslav  -  Staré Čívice3:1
17. kolo Výsledek
Jaroslav  -  Opatovice1:2
Staré Čívice  -  Srch B8:0
Lány na Důlku  -  Tetov0:5
Dašice  -  Mnětice7:2
Bukovka  -  Přelovice2:1
Pardubičky B  -  Dražkovice4:0
Roveň  -  Valy3:0
18. kolo Výsledek
Opatovice  -  Roveň2:2
Valy  -  Pardubičky B2:6
Dražkovice  -  Bukovka1:3
Přelovice  -  Dašice3:3
Mnětice  -  Lány na Důlku7:1
Tetov  -  Staré Čívice3:0
Srch B  -  Jaroslav0:0
19. kolo Výsledek
Srch B  -  Opatovice2:8
Jaroslav  -  Tetov1:1
Staré Čívice  -  Mnětice3:2
Lány na Důlku  -  Přelovice0:7
Dašice  -  Dražkovice3:2
Bukovka  -  Valy5:1
Pardubičky B  -  Roveň0:7
20. kolo Výsledek
Opatovice  -  Pardubičky B2:2
Roveň  -  Bukovka1:1
Valy  -  Dašice2:3
Dražkovice  -  Lány na Důlku2:2
Přelovice  -  Staré Čívice4:3
Mnětice  -  Jaroslav1:2
Tetov  -  Srch B3:0
21. kolo Výsledek
Tetov  -  Opatovice2:2
Srch B  -  Mnětice8:0
Jaroslav  -  Přelovice3:1
Staré Čívice  -  Dražkovice3:2
Lány na Důlku  -  Valy1:1
Dašice  -  Roveň1:3
Bukovka  -  Pardubičky B2:1
22. kolo Výsledek
Opatovice  -  Bukovka0:3
Pardubičky B  -  Dašice1:1
Roveň  -  Lány na Důlku8:0
Valy  -  Staré Čívice3:2
Dražkovice  -  Jaroslav0:1
Přelovice  -  Srch B4:0
Mnětice  -  Tetov8:1
23. kolo Výsledek
Mnětice  -  Opatovice2:4
Tetov  -  Přelovice1:5
Srch B  -  Dražkovice8:2
Jaroslav  -  Valy0:1
Staré Čívice  -  Roveň1:7
Lány na Důlku  -  Pardubičky B0:1
Dašice  -  Bukovka2:2
24. kolo Výsledek
Opatovice  -  Dašice3:0
Bukovka  -  Lány na Důlku8:0
Pardubičky B  -  Staré Čívice12:1
Roveň  -  Jaroslav5:0
Valy  -  Srch B8:0
Dražkovice  -  Tetov3:0
Přelovice  -  Mnětice2:0
25. kolo Výsledek
Přelovice  -  Opatovice3:3
Mnětice  -  Dražkovice3:5
Tetov  -  Valy4:2
Srch B  -  Roveň2:5
Jaroslav  -  Pardubičky B1:1
Staré Čívice  -  Bukovka2:3
Lány na Důlku  -  Dašice1:6
26. kolo Výsledek
Opatovice  -  Lány na Důlku:
Dašice  -  Staré Čívice:
Bukovka  -  Jaroslav:
Pardubičky B  -  Srch B:
Roveň  -  Tetov:
Valy  -  Mnětice:
Dražkovice  -  Přelovice4:3

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin