Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Výsledky
Přehled sezon Výsledky Tabulky Celková bilance se soupeři Soupeři - výsledky

Výsledky v jednotlivých sezonách

Sezona:

III. třída

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
2. kolopodzim18.8.  17:00NEBalog domaMnětice 5:2Referát  fotky ze zápasu
3. kolopodzim24.8.  17:00SORambousek M. venkuTetov 1:0Referát  fotky ze zápasu
4. kolopodzim31.8.  17:00SORousek domaSelmice 3:0Referát  fotky ze zápasu
5. kolopodzim8.9.  17:00NEPetr venkuOstřetín 2:1Referát  
6. kolopodzim15.9.  16:30NEZiegler domaStaré Hradiště 2:1Referát  fotky ze zápasu
7. kolopodzim21.9.  16:30SORambousek M. venkuDašice 0:2Referát  
8. kolopodzim28.9.  16:00SORambousek J. domaJaroslav 5:1Referát  
9. kolopodzim6.10.  10:30NERambousek M. venkuTorpedo 3:1Referát  
10. kolopodzim13.10.  15:30NEŠváb domaDražkovice 3:0Referát  
11. kolopodzim20.10.  15:30NEŠváb venkuRohovládova Bělá B 2:1Referát  
12. kolopodzim27.10.  14:30NE venkuOpatovice :  
13. kolopodzim2.11.  14:00SO domaPardubičky B :  
1. kolopodzim9.11.  13:30SO venkuValy :  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
10 9 0 1 26 : 9

 

 

III. třída * 2019-2020 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Pardubičky B  -  Opatovice:
Valy  -  Přelovice:
Mnětice  -  Rohovládova Bělá B:
Tetov  -  Dražkovice:
Selmice  -  Torpedo:
Ostřetín  -  Jaroslav:
Staré Hradiště  -  Dašice:
2. kolo Výsledek
Opatovice  -  Dašice3:2
Jaroslav  -  Staré Hradiště3:0
Torpedo  -  Ostřetín8:2
Dražkovice  -  Selmice2:6
Rohovládova Bělá B  -  Tetov1:6
Přelovice  -  Mnětice5:2
Pardubičky B  -  Valy3:2
3. kolo Výsledek
Valy  -  Opatovice7:3
Mnětice  -  Pardubičky B1:4
Tetov  -  Přelovice0:1
Selmice  -  Rohovládova Bělá B4:5
Ostřetín  -  Dražkovice2:0
Staré Hradiště  -  Torpedo0:5
Dašice  -  Jaroslav2:2
4. kolo Výsledek
Opatovice  -  Jaroslav3:0
Torpedo  -  Dašice2:4
Dražkovice  -  Staré Hradiště3:2
Rohovládova Bělá B  -  Ostřetín4:2
Přelovice  -  Selmice3:0
Pardubičky B  -  Tetov4:2
Valy  -  Mnětice4:0
5. kolo Výsledek
Mnětice  -  Opatovice1:5
Tetov  -  Valy1:1
Selmice  -  Pardubičky B1:2
Ostřetín  -  Přelovice1:2
Staré Hradiště  -  Rohovládova Bělá B1:2
Dašice  -  Dražkovice6:2
Jaroslav  -  Torpedo2:5
6. kolo Výsledek
Opatovice  -  Torpedo3:2
Dražkovice  -  Jaroslav0:3
Rohovládova Bělá B  -  Dašice3:5
Přelovice  -  Staré Hradiště2:1
Pardubičky B  -  Ostřetín3:4
Valy  -  Selmice3:3
Mnětice  -  Tetov2:4
7. kolo Výsledek
Tetov  -  Opatovice2:3
Selmice  -  Mnětice5:1
Ostřetín  -  Valy4:2
Staré Hradiště  -  Pardubičky B2:5
Dašice  -  Přelovice2:0
Jaroslav  -  Rohovládova Bělá B4:2
Torpedo  -  Dražkovice4:0
8. kolo Výsledek
Opatovice  -  Dražkovice8:1
Rohovládova Bělá B  -  Torpedo3:6
Přelovice  -  Jaroslav5:1
Pardubičky B  -  Dašice0:3
Valy  -  Staré Hradiště7:2
Mnětice  -  Ostřetín2:2
Tetov  -  Selmice2:4
9. kolo Výsledek
Selmice  -  Opatovice3:4
Ostřetín  -  Tetov3:4
Staré Hradiště  -  Mnětice3:3
Dašice  -  Valy3:1
Jaroslav  -  Pardubičky B3:1
Torpedo  -  Přelovice1:3
Dražkovice  -  Rohovládova Bělá B2:2
10. kolo Výsledek
Opatovice  -  Rohovládova Bělá B10:0
Přelovice  -  Dražkovice3:0
Pardubičky B  -  Torpedo1:3
Valy  -  Jaroslav4:3
Mnětice  -  Dašice5:2
Tetov  -  Staré Hradiště2:2
Selmice  -  Ostřetín5:2
11. kolo Výsledek
Ostřetín  -  Opatovice1:2
Staré Hradiště  -  Selmice1:3
Dašice  -  Tetov4:1
Jaroslav  -  Mnětice0:0
Torpedo  -  Valy4:1
Dražkovice  -  Pardubičky B1:5
Rohovládova Bělá B  -  Přelovice1:2
12. kolo Výsledek
Opatovice  -  Přelovice:
Pardubičky B  -  Rohovládova Bělá B:
Valy  -  Dražkovice:
Mnětice  -  Torpedo:
Tetov  -  Jaroslav:
Selmice  -  Dašice:
Ostřetín  -  Staré Hradiště:
13. kolo Výsledek
Staré Hradiště  -  Opatovice:
Dašice  -  Ostřetín:
Jaroslav  -  Selmice:
Torpedo  -  Tetov:
Dražkovice  -  Mnětice:
Rohovládova Bělá B  -  Valy:
Přelovice  -  Pardubičky B:
JARO
14. kolo Výsledek
Opatovice  -  Pardubičky B:
Přelovice  -  Valy:
Rohovládova Bělá B  -  Mnětice:
Dražkovice  -  Tetov:
Torpedo  -  Selmice:
Jaroslav  -  Ostřetín:
Dašice  -  Staré Hradiště:
15. kolo Výsledek
Dašice  -  Opatovice:
Staré Hradiště  -  Jaroslav:
Ostřetín  -  Torpedo:
Selmice  -  Dražkovice:
Tetov  -  Rohovládova Bělá B:
Mnětice  -  Přelovice:
Valy  -  Pardubičky B:
16. kolo Výsledek
Opatovice  -  Valy:
Pardubičky B  -  Mnětice:
Přelovice  -  Tetov:
Rohovládova Bělá B  -  Selmice:
Dražkovice  -  Ostřetín:
Torpedo  -  Staré Hradiště:
Jaroslav  -  Dašice:
17. kolo Výsledek
Jaroslav  -  Opatovice:
Dašice  -  Torpedo:
Staré Hradiště  -  Dražkovice:
Ostřetín  -  Rohovládova Bělá B:
Selmice  -  Přelovice:
Tetov  -  Pardubičky B:
Mnětice  -  Valy:
18. kolo Výsledek
Opatovice  -  Mnětice:
Valy  -  Tetov:
Pardubičky B  -  Selmice:
Přelovice  -  Ostřetín:
Rohovládova Bělá B  -  Staré Hradiště:
Dražkovice  -  Dašice:
Torpedo  -  Jaroslav:
19. kolo Výsledek
Torpedo  -  Opatovice:
Jaroslav  -  Dražkovice:
Dašice  -  Rohovládova Bělá B:
Staré Hradiště  -  Přelovice:
Ostřetín  -  Pardubičky B:
Selmice  -  Valy:
Tetov  -  Mnětice:
20. kolo Výsledek
Opatovice  -  Tetov:
Mnětice  -  Selmice:
Valy  -  Ostřetín:
Pardubičky B  -  Staré Hradiště:
Přelovice  -  Dašice:
Rohovládova Bělá B  -  Jaroslav:
Dražkovice  -  Torpedo:
21. kolo Výsledek
Dražkovice  -  Opatovice:
Torpedo  -  Rohovládova Bělá B:
Jaroslav  -  Přelovice:
Dašice  -  Pardubičky B:
Staré Hradiště  -  Valy:
Ostřetín  -  Mnětice:
Selmice  -  Tetov:
22. kolo Výsledek
Opatovice  -  Selmice:
Tetov  -  Ostřetín:
Mnětice  -  Staré Hradiště:
Valy  -  Dašice:
Pardubičky B  -  Jaroslav:
Přelovice  -  Torpedo:
Rohovládova Bělá B  -  Dražkovice:
23. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá B  -  Opatovice:
Dražkovice  -  Přelovice:
Torpedo  -  Pardubičky B:
Jaroslav  -  Valy:
Dašice  -  Mnětice:
Staré Hradiště  -  Tetov:
Ostřetín  -  Selmice:
24. kolo Výsledek
Opatovice  -  Ostřetín:
Selmice  -  Staré Hradiště:
Tetov  -  Dašice:
Mnětice  -  Jaroslav:
Valy  -  Torpedo:
Pardubičky B  -  Dražkovice:
Přelovice  -  Rohovládova Bělá B:
25. kolo Výsledek
Přelovice  -  Opatovice:
Rohovládova Bělá B  -  Pardubičky B:
Dražkovice  -  Valy:
Torpedo  -  Mnětice:
Jaroslav  -  Tetov:
Dašice  -  Selmice:
Staré Hradiště  -  Ostřetín:
26. kolo Výsledek
Opatovice  -  Staré Hradiště:
Ostřetín  -  Dašice:
Selmice  -  Jaroslav:
Tetov  -  Torpedo:
Mnětice  -  Dražkovice:
Valy  -  Rohovládova Bělá B:
Pardubičky B  -  Přelovice:

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin