Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Výsledky
Přehled sezon Výsledky Tabulky Celková bilance se soupeři Soupeři - výsledky

Výsledky v jednotlivých sezonách

Sezona:

III. třída

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
2. kolopodzim18.8.  17:00NEBalog domaMnětice 5:2Referát  
3. kolopodzim24.8.  17:00SO venkuTetov :  
4. kolopodzim31.8.  17:00SO domaSelmice :  
5. kolopodzim8.9.  17:00NE venkuOstřetín :  
6. kolopodzim15.9.  16:30NE domaStaré Hradiště :  
7. kolopodzim21.9.  16:30SO venkuDašice :  
8. kolopodzim28.9.  16:00SO domaJaroslav :  
9. kolopodzim6.10.  10:30NE venkuTorpedo :  
10. kolopodzim13.10.  15:30NE domaDražkovice :  
11. kolopodzim19.10.  15:30SO venkuRohovládova Bělá B :  
12. kolopodzim27.10.  14:30NE venkuOpatovice :  
13. kolopodzim2.11.  14:00SO domaPardubičky B :  
1. kolopodzim9.11.  13:30SO venkuValy :  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
1 1 0 0 5 : 2

 

 

III. třída * 2019-2020 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Pardubičky B  -  Opatovice:
Valy  -  Přelovice:
Mnětice  -  Rohovládova Bělá B:
Tetov  -  Dražkovice:
Selmice  -  Torpedo:
Ostřetín  -  Jaroslav:
Staré Hradiště  -  Dašice:
2. kolo Výsledek
Opatovice  -  Dašice3:2
Jaroslav  -  Staré Hradiště3:0
Torpedo  -  Ostřetín8:2
Dražkovice  -  Selmice2:6
Rohovládova Bělá B  -  Tetov1:6
Přelovice  -  Mnětice5:2
Pardubičky B  -  Valy3:2
3. kolo Výsledek
Valy  -  Opatovice:
Mnětice  -  Pardubičky B:
Tetov  -  Přelovice:
Selmice  -  Rohovládova Bělá B:
Ostřetín  -  Dražkovice:
Staré Hradiště  -  Torpedo:
Dašice  -  Jaroslav:
4. kolo Výsledek
Opatovice  -  Jaroslav:
Torpedo  -  Dašice:
Dražkovice  -  Staré Hradiště:
Rohovládova Bělá B  -  Ostřetín:
Přelovice  -  Selmice:
Pardubičky B  -  Tetov:
Valy  -  Mnětice:
5. kolo Výsledek
Mnětice  -  Opatovice:
Tetov  -  Valy:
Selmice  -  Pardubičky B:
Ostřetín  -  Přelovice:
Staré Hradiště  -  Rohovládova Bělá B:
Dašice  -  Dražkovice:
Jaroslav  -  Torpedo:
6. kolo Výsledek
Opatovice  -  Torpedo:
Dražkovice  -  Jaroslav:
Rohovládova Bělá B  -  Dašice:
Přelovice  -  Staré Hradiště:
Pardubičky B  -  Ostřetín:
Valy  -  Selmice:
Mnětice  -  Tetov:
7. kolo Výsledek
Tetov  -  Opatovice:
Selmice  -  Mnětice:
Ostřetín  -  Valy:
Staré Hradiště  -  Pardubičky B:
Dašice  -  Přelovice:
Jaroslav  -  Rohovládova Bělá B:
Torpedo  -  Dražkovice:
8. kolo Výsledek
Opatovice  -  Dražkovice:
Rohovládova Bělá B  -  Torpedo:
Přelovice  -  Jaroslav:
Pardubičky B  -  Dašice:
Valy  -  Staré Hradiště:
Mnětice  -  Ostřetín:
Tetov  -  Selmice:
9. kolo Výsledek
Selmice  -  Opatovice:
Ostřetín  -  Tetov:
Staré Hradiště  -  Mnětice:
Dašice  -  Valy:
Jaroslav  -  Pardubičky B:
Torpedo  -  Přelovice:
Dražkovice  -  Rohovládova Bělá B:
10. kolo Výsledek
Opatovice  -  Rohovládova Bělá B:
Přelovice  -  Dražkovice:
Pardubičky B  -  Torpedo:
Valy  -  Jaroslav:
Mnětice  -  Dašice:
Tetov  -  Staré Hradiště:
Selmice  -  Ostřetín:
11. kolo Výsledek
Ostřetín  -  Opatovice:
Staré Hradiště  -  Selmice:
Dašice  -  Tetov:
Jaroslav  -  Mnětice:
Torpedo  -  Valy:
Dražkovice  -  Pardubičky B:
Rohovládova Bělá B  -  Přelovice:
12. kolo Výsledek
Opatovice  -  Přelovice:
Pardubičky B  -  Rohovládova Bělá B:
Valy  -  Dražkovice:
Mnětice  -  Torpedo:
Tetov  -  Jaroslav:
Selmice  -  Dašice:
Ostřetín  -  Staré Hradiště:
13. kolo Výsledek
Staré Hradiště  -  Opatovice:
Dašice  -  Ostřetín:
Jaroslav  -  Selmice:
Torpedo  -  Tetov:
Dražkovice  -  Mnětice:
Rohovládova Bělá B  -  Valy:
Přelovice  -  Pardubičky B:
JARO
14. kolo Výsledek
Opatovice  -  Pardubičky B:
Přelovice  -  Valy:
Rohovládova Bělá B  -  Mnětice:
Dražkovice  -  Tetov:
Torpedo  -  Selmice:
Jaroslav  -  Ostřetín:
Dašice  -  Staré Hradiště:
15. kolo Výsledek
Dašice  -  Opatovice:
Staré Hradiště  -  Jaroslav:
Ostřetín  -  Torpedo:
Selmice  -  Dražkovice:
Tetov  -  Rohovládova Bělá B:
Mnětice  -  Přelovice:
Valy  -  Pardubičky B:
16. kolo Výsledek
Opatovice  -  Valy:
Pardubičky B  -  Mnětice:
Přelovice  -  Tetov:
Rohovládova Bělá B  -  Selmice:
Dražkovice  -  Ostřetín:
Torpedo  -  Staré Hradiště:
Jaroslav  -  Dašice:
17. kolo Výsledek
Jaroslav  -  Opatovice:
Dašice  -  Torpedo:
Staré Hradiště  -  Dražkovice:
Ostřetín  -  Rohovládova Bělá B:
Selmice  -  Přelovice:
Tetov  -  Pardubičky B:
Mnětice  -  Valy:
18. kolo Výsledek
Opatovice  -  Mnětice:
Valy  -  Tetov:
Pardubičky B  -  Selmice:
Přelovice  -  Ostřetín:
Rohovládova Bělá B  -  Staré Hradiště:
Dražkovice  -  Dašice:
Torpedo  -  Jaroslav:
19. kolo Výsledek
Torpedo  -  Opatovice:
Jaroslav  -  Dražkovice:
Dašice  -  Rohovládova Bělá B:
Staré Hradiště  -  Přelovice:
Ostřetín  -  Pardubičky B:
Selmice  -  Valy:
Tetov  -  Mnětice:
20. kolo Výsledek
Opatovice  -  Tetov:
Mnětice  -  Selmice:
Valy  -  Ostřetín:
Pardubičky B  -  Staré Hradiště:
Přelovice  -  Dašice:
Rohovládova Bělá B  -  Jaroslav:
Dražkovice  -  Torpedo:
21. kolo Výsledek
Dražkovice  -  Opatovice:
Torpedo  -  Rohovládova Bělá B:
Jaroslav  -  Přelovice:
Dašice  -  Pardubičky B:
Staré Hradiště  -  Valy:
Ostřetín  -  Mnětice:
Selmice  -  Tetov:
22. kolo Výsledek
Opatovice  -  Selmice:
Tetov  -  Ostřetín:
Mnětice  -  Staré Hradiště:
Valy  -  Dašice:
Pardubičky B  -  Jaroslav:
Přelovice  -  Torpedo:
Rohovládova Bělá B  -  Dražkovice:
23. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá B  -  Opatovice:
Dražkovice  -  Přelovice:
Torpedo  -  Pardubičky B:
Jaroslav  -  Valy:
Dašice  -  Mnětice:
Staré Hradiště  -  Tetov:
Ostřetín  -  Selmice:
24. kolo Výsledek
Opatovice  -  Ostřetín:
Selmice  -  Staré Hradiště:
Tetov  -  Dašice:
Mnětice  -  Jaroslav:
Valy  -  Torpedo:
Pardubičky B  -  Dražkovice:
Přelovice  -  Rohovládova Bělá B:
25. kolo Výsledek
Přelovice  -  Opatovice:
Rohovládova Bělá B  -  Pardubičky B:
Dražkovice  -  Valy:
Torpedo  -  Mnětice:
Jaroslav  -  Tetov:
Dašice  -  Selmice:
Staré Hradiště  -  Ostřetín:
26. kolo Výsledek
Opatovice  -  Staré Hradiště:
Ostřetín  -  Dašice:
Selmice  -  Jaroslav:
Tetov  -  Torpedo:
Mnětice  -  Dražkovice:
Valy  -  Rohovládova Bělá B:
Pardubičky B  -  Přelovice:

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin