Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

B-tým -> Výsledky
Výsledky Tabulka Statistiky hráčů Známky

B-tým , IV. třída Přeloučsko , 2018-2019

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
2. kolopodzim18.8.  17:00SOČermák venkuKojice 1:3Referát  
3. kolopodzim25.8.  17:00SOHamrník domaÚjezd B 1:3Referát  fotky ze zápasu
15. kolopodzim29.8.  18:00STZahradník venkuRohovládova Bělá B 0:8Referát  
4. kolopodzim1.9.  17:00SORambousek M. venkuDolany 3:0Referát  
5. kolopodzim9.9.  17:00NELedajaks domaSelmice 0:5Referát  
6. kolopodzim15.9.  16:30SOJakoubek venkuJankovice 2:0Referát  fotky ze zápasu
7. kolopodzim22.9.  16:30SOHendrych domaCholtice B 2:4Referát  
8. kolopodzim30.9.  16:00NEMálek venkuStaré Ždánice 4:0Referát  
9. kolopodzim6.10.  16:00SOLedajaks domaRybitví 0:2Referát  
10. kolopodzim14.10.  15:30NEPavlas domaSemín 1:2Referát  
11. kolopodzim20.10.  -- domavolno :  
12. kolopodzim27.10.  14:30SOŠebetka domaLipoltice 2:2Referát  fotky ze zápasu
13. kolopodzim4.11.  14:00NELambev domaLázně Bohdaneč B 2:0Referát  
1. kolopodzim11.11.  13:30NERousek domaŘečany nad Labem B 1:2Referát  
14. kolopodzim17.11.  13:30SOČermák domaZdechovice 7:0Referát  
29. kolojaro17.3.  14:30NERambousek M. venkuZdechovice 5:0Referát  fotky ze zápasu
16. kolojaro23.3.  15:00SORousek venkuŘečany nad Labem B 1:4Referát  
17. kolojaro30.3.  15:30SOLedajaks domaKojice 1:1Referát  fotky ze zápasu
18. kolojaro7.4.  15:30NERousek venkuÚjezd B 4:1Referát  fotky ze zápasu
19. kolojaro14.4.  16:00NEČad domaDolany 1:2Referát  
20. kolojaro21.4.  16:00NEHendrych venkuSelmice 1:4Referát  
21. kolojaro28.4.  16:30NELedajaks domaJankovice 0:2Referát  
22. kolojaro5.5.  17:00NELedajaks venkuCholtice B 2:3Referát  
30. kolojaro8.5.  17:00STSvoboda domaRohovládova Bělá B 3:2Referát  fotky ze zápasu
23. kolojaro11.5.  17:00SOSvoboda domaStaré Ždánice 4:1Referát  
24. kolojaro18.5.  17:00SOMetelka venkuRybitví 2:1Referát  
25. kolojaro26.5.  17:00NEZiegler venkuSemín 2:1Referát  
26. kolojaro1.6.  -- venkuvolno :  
27. kolojaro9.6.  17:00NELouvar venkuLipoltice 5:0Referát  
28. kolojaro15.6.  15:00SOOrtikov venkuLázně Bohdaneč B 1:0Referát  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
28 13 2 13 58 : 53

 

 

IV. třída Přeloučsko * 2018-2019 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Jankovice  -  volno:
Choltice B  -  Selmice4:2
Staré Ždánice  -  Dolany1:0
Rybitví  -  Újezd B1:2
Semín  -  Kojice2:0
Přelovice B  -  Řečany nad Labem B1:2
Lipoltice  -  Rohovládova Bělá B0:2
Lázně Bohdaneč B  -  Zdechovice6:0
2. kolo Výsledek
volno  -  Zdechovice:
Rohovládova Bělá B  -  Lázně Bohdaneč B6:1
Řečany nad Labem B  -  Lipoltice3:0
Kojice  -  Přelovice B3:1
Újezd B  -  Semín0:1
Dolany  -  Rybitví2:0
Selmice  -  Staré Ždánice5:0
Jankovice  -  Choltice B2:1
3. kolo Výsledek
Choltice B  -  volno:
Staré Ždánice  -  Jankovice3:1
Rybitví  -  Selmice0:5
Semín  -  Dolany1:1
Přelovice B  -  Újezd B1:3
Lipoltice  -  Kojice1:4
Lázně Bohdaneč B  -  Řečany nad Labem B2:0
Zdechovice  -  Rohovládova Bělá B1:8
4. kolo Výsledek
volno  -  Rohovládova Bělá B:
Řečany nad Labem B  -  Zdechovice3:0
Kojice  -  Lázně Bohdaneč B2:2
Újezd B  -  Lipoltice4:1
Dolany  -  Přelovice B0:3
Selmice  -  Semín3:0
Jankovice  -  Rybitví3:1
Choltice B  -  Staré Ždánice5:1
5. kolo Výsledek
Staré Ždánice  -  volno:
Rybitví  -  Choltice B3:1
Semín  -  Jankovice5:1
Přelovice B  -  Selmice0:5
Lipoltice  -  Dolany1:1
Lázně Bohdaneč B  -  Újezd B4:1
Zdechovice  -  Kojice0:4
Rohovládova Bělá B  -  Řečany nad Labem B4:2
6. kolo Výsledek
volno  -  Řečany nad Labem B:
Kojice  -  Rohovládova Bělá B2:2
Újezd B  -  Zdechovice6:1
Dolany  -  Lázně Bohdaneč B2:3
Selmice  -  Lipoltice8:0
Jankovice  -  Přelovice B0:2
Choltice B  -  Semín1:3
Staré Ždánice  -  Rybitví5:2
7. kolo Výsledek
Rybitví  -  volno:
Semín  -  Staré Ždánice3:1
Přelovice B  -  Choltice B2:4
Lipoltice  -  Jankovice2:1
Lázně Bohdaneč B  -  Selmice1:1
Zdechovice  -  Dolany1:0
Rohovládova Bělá B  -  Újezd B11:0
Řečany nad Labem B  -  Kojice0:0
8. kolo Výsledek
volno  -  Kojice:
Újezd B  -  Řečany nad Labem B1:3
Dolany  -  Rohovládova Bělá B0:2
Selmice  -  Zdechovice6:1
Jankovice  -  Lázně Bohdaneč B1:2
Choltice B  -  Lipoltice5:0
Staré Ždánice  -  Přelovice B0:4
Rybitví  -  Semín2:5
9. kolo Výsledek
Semín  -  volno:
Přelovice B  -  Rybitví0:2
Lipoltice  -  Staré Ždánice1:1
Lázně Bohdaneč B  -  Choltice B2:0
Zdechovice  -  Jankovice1:1
Rohovládova Bělá B  -  Selmice8:0
Řečany nad Labem B  -  Dolany5:1
Kojice  -  Újezd B5:1
10. kolo Výsledek
volno  -  Újezd B:
Dolany  -  Kojice0:2
Selmice  -  Řečany nad Labem B0:0
Jankovice  -  Rohovládova Bělá B0:2
Choltice B  -  Zdechovice3:1
Staré Ždánice  -  Lázně Bohdaneč B1:1
Rybitví  -  Lipoltice4:0
Přelovice B  -  Semín1:2
11. kolo Výsledek
Přelovice B  -  volno:
Lipoltice  -  Semín1:0
Lázně Bohdaneč B  -  Rybitví5:1
Zdechovice  -  Staré Ždánice1:3
Rohovládova Bělá B  -  Choltice B3:2
Řečany nad Labem B  -  Jankovice2:0
Kojice  -  Selmice2:2
Újezd B  -  Dolany2:0
12. kolo Výsledek
volno  -  Dolany:
Selmice  -  Újezd B5:1
Jankovice  -  Kojice1:7
Choltice B  -  Řečany nad Labem B0:2
Staré Ždánice  -  Rohovládova Bělá B0:2
Rybitví  -  Zdechovice6:1
Semín  -  Lázně Bohdaneč B0:2
Přelovice B  -  Lipoltice2:2
13. kolo Výsledek
Lipoltice  -  volno:
Lázně Bohdaneč B  -  Přelovice B0:2
Zdechovice  -  Semín2:9
Rohovládova Bělá B  -  Rybitví2:0
Řečany nad Labem B  -  Staré Ždánice7:0
Kojice  -  Choltice B3:2
Újezd B  -  Jankovice6:0
Dolany  -  Selmice0:6
14. kolo Výsledek
volno  -  Selmice:
Jankovice  -  Dolany4:0
Choltice B  -  Újezd B3:0
Staré Ždánice  -  Kojice1:0
Rybitví  -  Řečany nad Labem B3:3
Semín  -  Rohovládova Bělá B2:2
Přelovice B  -  Zdechovice7:0
Lipoltice  -  Lázně Bohdaneč B1:1
15. kolo Výsledek
Lázně Bohdaneč B  -  volno:
Zdechovice  -  Lipoltice2:3
Rohovládova Bělá B  -  Přelovice B8:0
Řečany nad Labem B  -  Semín2:2
Kojice  -  Rybitví4:2
Újezd B  -  Staré Ždánice4:1
Dolany  -  Choltice B0:2
Selmice  -  Jankovice5:0
JARO
16. kolo Výsledek
volno  -  Jankovice:
Selmice  -  Choltice B2:0
Dolany  -  Staré Ždánice3:4
Újezd B  -  Rybitví0:0
Kojice  -  Semín1:0
Řečany nad Labem B  -  Přelovice B4:1
Rohovládova Bělá B  -  Lipoltice10:2
Zdechovice  -  Lázně Bohdaneč B1:4
17. kolo Výsledek
Zdechovice  -  volno:
Lázně Bohdaneč B  -  Rohovládova Bělá B0:1
Lipoltice  -  Řečany nad Labem B2:3
Přelovice B  -  Kojice1:1
Semín  -  Újezd B3:1
Rybitví  -  Dolany4:1
Staré Ždánice  -  Selmice1:3
Choltice B  -  Jankovice0:1
18. kolo Výsledek
volno  -  Choltice B:
Jankovice  -  Staré Ždánice2:1
Selmice  -  Rybitví6:1
Dolany  -  Semín2:4
Újezd B  -  Přelovice B1:4
Kojice  -  Lipoltice3:0
Řečany nad Labem B  -  Lázně Bohdaneč B3:1
Rohovládova Bělá B  -  Zdechovice4:0
19. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá B  -  volno:
Zdechovice  -  Řečany nad Labem B0:3
Lázně Bohdaneč B  -  Kojice2:2
Lipoltice  -  Újezd B1:4
Přelovice B  -  Dolany1:2
Semín  -  Selmice1:3
Rybitví  -  Jankovice0:3
Staré Ždánice  -  Choltice B4:1
20. kolo Výsledek
volno  -  Staré Ždánice:
Choltice B  -  Rybitví0:2
Jankovice  -  Semín0:0
Selmice  -  Přelovice B4:1
Dolany  -  Lipoltice5:1
Újezd B  -  Lázně Bohdaneč B3:1
Kojice  -  Zdechovice5:0
Řečany nad Labem B  -  Rohovládova Bělá B0:0
21. kolo Výsledek
Řečany nad Labem B  -  volno:
Rohovládova Bělá B  -  Kojice2:4
Zdechovice  -  Újezd B0:7
Lázně Bohdaneč B  -  Dolany2:0
Lipoltice  -  Selmice1:6
Přelovice B  -  Jankovice0:2
Semín  -  Choltice B1:0
Rybitví  -  Staré Ždánice5:1
22. kolo Výsledek
volno  -  Rybitví:
Staré Ždánice  -  Semín1:5
Choltice B  -  Přelovice B3:2
Jankovice  -  Lipoltice5:0
Selmice  -  Lázně Bohdaneč B5:1
Dolany  -  Zdechovice7:2
Újezd B  -  Rohovládova Bělá B0:3
Kojice  -  Řečany nad Labem B0:3
23. kolo Výsledek
Kojice  -  volno:
Řečany nad Labem B  -  Újezd B1:0
Rohovládova Bělá B  -  Dolany10:0
Zdechovice  -  Selmice1:2
Lázně Bohdaneč B  -  Jankovice0:0
Lipoltice  -  Choltice B0:3
Přelovice B  -  Staré Ždánice4:1
Semín  -  Rybitví3:3
24. kolo Výsledek
volno  -  Semín:
Rybitví  -  Přelovice B1:2
Staré Ždánice  -  Lipoltice2:1
Choltice B  -  Lázně Bohdaneč B0:2
Jankovice  -  Zdechovice3:2
Selmice  -  Rohovládova Bělá B2:2
Dolany  -  Řečany nad Labem B2:1
Újezd B  -  Kojice2:2
25. kolo Výsledek
Újezd B  -  volno:
Kojice  -  Dolany4:0
Řečany nad Labem B  -  Selmice1:4
Rohovládova Bělá B  -  Jankovice7:3
Zdechovice  -  Choltice B0:2
Lázně Bohdaneč B  -  Staré Ždánice3:0
Lipoltice  -  Rybitví2:4
Semín  -  Přelovice B1:2
26. kolo Výsledek
volno  -  Přelovice B:
Semín  -  Lipoltice4:3
Rybitví  -  Lázně Bohdaneč B4:0
Staré Ždánice  -  Zdechovice2:2
Choltice B  -  Rohovládova Bělá B1:3
Jankovice  -  Řečany nad Labem B1:3
Selmice  -  Kojice7:2
Dolany  -  Újezd B4:2
27. kolo Výsledek
Dolany  -  volno:
Újezd B  -  Selmice2:4
Kojice  -  Jankovice3:1
Řečany nad Labem B  -  Choltice B4:2
Rohovládova Bělá B  -  Staré Ždánice4:2
Zdechovice  -  Rybitví2:5
Lázně Bohdaneč B  -  Semín0:1
Lipoltice  -  Přelovice B0:5
28. kolo Výsledek
volno  -  Lipoltice:
Přelovice B  -  Lázně Bohdaneč B1:0
Semín  -  Zdechovice5:0
Rybitví  -  Rohovládova Bělá B2:5
Staré Ždánice  -  Řečany nad Labem B1:5
Choltice B  -  Kojice2:2
Jankovice  -  Újezd B1:0
Selmice  -  Dolany10:1
29. kolo Výsledek
Selmice  -  volno:
Dolany  -  Jankovice2:4
Újezd B  -  Choltice B1:3
Kojice  -  Staré Ždánice3:2
Řečany nad Labem B  -  Rybitví3:0
Rohovládova Bělá B  -  Semín3:1
Zdechovice  -  Přelovice B0:5
Lázně Bohdaneč B  -  Lipoltice1:1
30. kolo Výsledek
volno  -  Lázně Bohdaneč B:
Lipoltice  -  Zdechovice2:0
Přelovice B  -  Rohovládova Bělá B3:2
Semín  -  Řečany nad Labem B0:5
Rybitví  -  Kojice0:0
Staré Ždánice  -  Újezd B1:1
Choltice B  -  Dolany3:0
Jankovice  -  Selmice0:3

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin