Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Starší přípravka -> Výsledky
Aktuální informace Výsledky Tabulka Soupiska Statistiky

Starší přípravka , U11 - Okresní přebor Přeloučsko , 2017-2018

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
1. kolopodzim22.8.  16:30UT domaCholtice 3:12Referát  
3. kolopodzim5.9.  16:30UT domaValy 6:3Referát  
2. kolopodzim6.9.  16:30ST venkuFK Pardubice B 6:19Referát  
4. kolopodzim13.9.  17:00ST venkuStarý Mateřov 23:1Referát  
5. kolopodzim19.9.  16:30UT domaParamo 22:4Referát  
6. kolopodzim1.10.  14:30NE venkuStaré Ždánice 10:6Referát  
7. kolopodzim3.10.  16:30UT domaRohovládova Bělá 14:2Referát  
8. kolopodzim10.10.  16:30UT domaŘečany nad Labem 8:5Referát  
9. kolopodzim19.10.  17:00CT venkuŽivanice 21:1Referát  
10. kolopodzim24.10.  16:30UT domaSrch 20:4Referát  
11. kolopodzim4.11.  11:30SO venkuChvaletice 6:14Referát  
12. kolojaro6.4.  17:00PA venkuCholtice 9:2Referát  
13. kolojaro10.4.  17:00UT domaFK Pardubice B 10:12Referát  
14. kolojaro21.4.  16:00SO venkuValy 14:4Referát  
15. kolojaro24.4.  17:00UT domaStarý Mateřov 25:2Referát  
16. kolojaro1.5.  17:00UT venkuParamo 13:4Referát  
17. kolojaro8.5.  17:00UT domaStaré Ždánice 22:1Referát  
18. kolojaro19.5.  17:00SO venkuRohovládova Bělá 18:11Referát  
19. kolojaro24.5.  17:00CT venkuŘečany nad Labem 14:13Referát  
20. kolojaro29.5.  17:00UT domaŽivanice 18:4Referát  
22. kolojaro12.6.  17:00UT domaChvaletice :  
21. kolojaro19.6.  17:00UT venkuSrch :  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
20 16 0 4 282 : 124

 

(v průběhu sezóny soutěží U8 a U10 se výsledky všech zápasů nezveřejňují)

U11 - Okresní přebor Přeloučsko * 2017-2018 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Starý Mateřov  -  Rohovládova Bělá1:8
Paramo  -  Valy8:9
Staré Ždánice  -  FK Pardubice B22:0
Přelovice  -  Choltice3:12
Řečany nad Labem  -  Chvaletice1:19
Živanice  -  Srch16:4
2. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Srch5:7
Chvaletice  -  Živanice12:1
Choltice  -  Řečany nad Labem4:2
FK Pardubice B  -  Přelovice19:6
Valy  -  Staré Ždánice13:5
Starý Mateřov  -  Paramo1:14
3. kolo Výsledek
Paramo  -  Rohovládova Bělá6:4
Staré Ždánice  -  Starý Mateřov1:4
Přelovice  -  Valy6:3
Řečany nad Labem  -  FK Pardubice B3:15
Živanice  -  Choltice5:6
Srch  -  Chvaletice2:27
4. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Chvaletice1:14
Choltice  -  Srch11:1
FK Pardubice B  -  Živanice13:7
Valy  -  Řečany nad Labem5:7
Starý Mateřov  -  Přelovice1:23
Paramo  -  Staré Ždánice10:6
5. kolo Výsledek
Staré Ždánice  -  Rohovládova Bělá3:5
Přelovice  -  Paramo22:4
Řečany nad Labem  -  Starý Mateřov8:6
Živanice  -  Valy3:3
Srch  -  FK Pardubice B2:25
Chvaletice  -  Choltice8:0
6. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Choltice5:9
FK Pardubice B  -  Chvaletice7:17
Valy  -  Srch10:9
Starý Mateřov  -  Živanice3:3
Paramo  -  Řečany nad Labem7:4
Staré Ždánice  -  Přelovice6:10
7. kolo Výsledek
Přelovice  -  Rohovládova Bělá14:2
Řečany nad Labem  -  Staré Ždánice17:5
Živanice  -  Paramo10:2
Srch  -  Starý Mateřov8:3
Chvaletice  -  Valy11:4
Choltice  -  FK Pardubice B5:2
8. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  FK Pardubice B0:22
Valy  -  Choltice2:4
Starý Mateřov  -  Chvaletice1:16
Paramo  -  Srch6:4
Staré Ždánice  -  Živanice11:2
Přelovice  -  Řečany nad Labem8:5
9. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Rohovládova Bělá8:1
Živanice  -  Přelovice1:21
Srch  -  Staré Ždánice9:8
Chvaletice  -  Paramo18:1
Choltice  -  Starý Mateřov3:0
FK Pardubice B  -  Valy23:2
10. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Valy9:5
Starý Mateřov  -  FK Pardubice B1:13
Paramo  -  Choltice3:10
Staré Ždánice  -  Chvaletice0:17
Přelovice  -  Srch20:4
Řečany nad Labem  -  Živanice4:9
11. kolo Výsledek
Živanice  -  Rohovládova Bělá7:1
Srch  -  Řečany nad Labem5:5
Chvaletice  -  Přelovice14:6
Choltice  -  Staré Ždánice10:3
FK Pardubice B  -  Paramo23:1
Valy  -  Starý Mateřov4:2
JARO
12. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Starý Mateřov7:4
Valy  -  Paramo3:2
FK Pardubice B  -  Staré Ždánice18:3
Choltice  -  Přelovice2:9
Chvaletice  -  Řečany nad Labem10:1
Srch  -  Živanice2:8
13. kolo Výsledek
Srch  -  Rohovládova Bělá7:0
Živanice  -  Chvaletice2:18
Řečany nad Labem  -  Choltice4:7
Přelovice  -  FK Pardubice B10:12
Staré Ždánice  -  Valy1:5
Paramo  -  Starý Mateřov13:0
14. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Paramo5:5
Starý Mateřov  -  Staré Ždánice0:0
Valy  -  Přelovice4:14
FK Pardubice B  -  Řečany nad Labem19:6
Choltice  -  Živanice5:4
Chvaletice  -  Srch15:1
15. kolo Výsledek
Chvaletice  -  Rohovládova Bělá17:0
Srch  -  Choltice3:5
Živanice  -  FK Pardubice B2:17
Řečany nad Labem  -  Valy3:0
Přelovice  -  Starý Mateřov25:2
Staré Ždánice  -  Paramo3:9
16. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Staré Ždánice4:8
Paramo  -  Přelovice4:13
Starý Mateřov  -  Řečany nad Labem2:4
Valy  -  Živanice9:5
FK Pardubice B  -  Srch14:1
Choltice  -  Chvaletice1:16
17. kolo Výsledek
Choltice  -  Rohovládova Bělá10:2
Chvaletice  -  FK Pardubice B8:3
Srch  -  Valy8:4
Živanice  -  Starý Mateřov11:0
Řečany nad Labem  -  Paramo4:9
Přelovice  -  Staré Ždánice22:1
18. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Přelovice11:18
Staré Ždánice  -  Řečany nad Labem4:3
Paramo  -  Živanice9:2
Starý Mateřov  -  Srch2:11
Valy  -  Chvaletice2:11
FK Pardubice B  -  Choltice6:0
19. kolo Výsledek
FK Pardubice B  -  Rohovládova Bělá8:4
Choltice  -  Valy9:1
Chvaletice  -  Starý Mateřov20:5
Srch  -  Paramo6:10
Živanice  -  Staré Ždánice17:2
Řečany nad Labem  -  Přelovice13:14
20. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Řečany nad Labem:
Přelovice  -  Živanice18:4
Staré Ždánice  -  Srch:
Paramo  -  Chvaletice:
Starý Mateřov  -  Choltice:
Valy  -  FK Pardubice B:
21. kolo Výsledek
Valy  -  Rohovládova Bělá:
FK Pardubice B  -  Starý Mateřov:
Choltice  -  Paramo:
Chvaletice  -  Staré Ždánice:
Srch  -  Přelovice:
Živanice  -  Řečany nad Labem:
22. kolo Výsledek
Rohovládova Bělá  -  Živanice:
Řečany nad Labem  -  Srch:
Přelovice  -  Chvaletice:
Staré Ždánice  -  Choltice:
Paramo  -  FK Pardubice B:
Starý Mateřov  -  Valy:

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin