Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Mladší přípravka -> Výsledky
Aktuální informace Výsledky Tabulka Soupiska Statistiky hráčů

Mladší přípravka , U9 - Okresní přebor Přeloučsko , 2019-2020

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
3. kolopodzim5.9.  16:30CT domaLázně Bohdaneč/Rosice 8:6Referát  
4. kolopodzim10.9.  16:30UT venkuŽivanice 13:1Referát  fotky ze zápasu
5. kolopodzim19.9.  16:30CT domaChvaletice 4:12Referát  
6. kolopodzim27.9.  17:00PA venkuCholtice 4:7Referát  
2. kolopodzim1.10.  17:00UT venkuParamo 8:7Referát  
7. kolopodzim3.10.  16:30CT domaRybitví 9:4Referát  
8. kolopodzim8.10.  16:30UT domaSemín 6:7Referát  
9. kolopodzim18.10.  17:00PA venkuŘečany nad Labem 4:7Referát  
10. kolopodzim24.10.  16:30CT domaFK Pardubice B 4:8Referát  fotky ze zápasu
1. kolopodzim31.10.  16:30CT domaValy 4:3Referát  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
10 5 0 5 64 : 62

 

(v průběhu sezóny soutěží U8 a U10 se výsledky všech zápasů nezveřejňují)

U9 - Okresní přebor Přeloučsko * 2019-2020 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Živanice  -  Rybitví5:9
Chvaletice  -  Lázně Bohdaneč/Rosice:
Choltice  -  Paramo:
Přelovice  -  Valy4:3
Semín  -  Újezd6:3
Řečany nad Labem  -  FK Pardubice B8:14
2. kolo Výsledek
Rybitví  -  FK Pardubice B2:30
Újezd  -  Řečany nad Labem5:1
Valy  -  Semín8:9
Paramo  -  Přelovice7:8
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Choltice3:7
Živanice  -  Chvaletice0:33
3. kolo Výsledek
Chvaletice  -  Rybitví17:2
Choltice  -  Živanice21:2
Přelovice  -  Lázně Bohdaneč/Rosice8:6
Semín  -  Paramo8:15
Řečany nad Labem  -  Valy7:6
FK Pardubice B  -  Újezd8:4
4. kolo Výsledek
Rybitví  -  Újezd5:13
Valy  -  FK Pardubice B7:7
Paramo  -  Řečany nad Labem15:3
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Semín4:6
Živanice  -  Přelovice1:13
Chvaletice  -  Choltice3:12
5. kolo Výsledek
Choltice  -  Rybitví7:5
Přelovice  -  Chvaletice4:12
Semín  -  Živanice12:4
Řečany nad Labem  -  Lázně Bohdaneč/Rosice12:5
FK Pardubice B  -  Paramo7:3
Újezd  -  Valy3:2
6. kolo Výsledek
Rybitví  -  Valy6:12
Paramo  -  Újezd2:2
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  FK Pardubice B12:28
Živanice  -  Řečany nad Labem2:18
Chvaletice  -  Semín14:5
Choltice  -  Přelovice7:4
7. kolo Výsledek
Přelovice  -  Rybitví9:4
Semín  -  Choltice7:9
Řečany nad Labem  -  Chvaletice9:17
FK Pardubice B  -  Živanice15:5
Újezd  -  Lázně Bohdaneč/Rosice7:1
Valy  -  Paramo4:10
8. kolo Výsledek
Rybitví  -  Paramo5:16
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Valy2:10
Živanice  -  Újezd0:12
Chvaletice  -  FK Pardubice B12:9
Choltice  -  Řečany nad Labem8:5
Přelovice  -  Semín6:7
9. kolo Výsledek
Semín  -  Rybitví11:9
Řečany nad Labem  -  Přelovice7:4
FK Pardubice B  -  Choltice6:12
Újezd  -  Chvaletice4:5
Valy  -  Živanice10:1
Paramo  -  Lázně Bohdaneč/Rosice7:5
10. kolo Výsledek
Rybitví  -  Lázně Bohdaneč/Rosice9:7
Živanice  -  Paramo3:25
Chvaletice  -  Valy6:4
Choltice  -  Újezd2:2
Přelovice  -  FK Pardubice B4:8
Semín  -  Řečany nad Labem7:8
11. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Rybitví:
FK Pardubice B  -  Semín:
Újezd  -  Přelovice:
Valy  -  Choltice:
Paramo  -  Chvaletice:
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Živanice:
JARO
12. kolo Výsledek
Rybitví  -  Živanice:
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Chvaletice:
Paramo  -  Choltice:
Valy  -  Přelovice:
Újezd  -  Semín:
FK Pardubice B  -  Řečany nad Labem:
13. kolo Výsledek
FK Pardubice B  -  Rybitví:
Řečany nad Labem  -  Újezd:
Semín  -  Valy:
Přelovice  -  Paramo:
Choltice  -  Lázně Bohdaneč/Rosice:
Chvaletice  -  Živanice:
14. kolo Výsledek
Rybitví  -  Chvaletice:
Živanice  -  Choltice:
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Přelovice:
Paramo  -  Semín:
Valy  -  Řečany nad Labem:
Újezd  -  FK Pardubice B:
15. kolo Výsledek
Újezd  -  Rybitví:
FK Pardubice B  -  Valy:
Řečany nad Labem  -  Paramo:
Semín  -  Lázně Bohdaneč/Rosice:
Přelovice  -  Živanice:
Choltice  -  Chvaletice:
16. kolo Výsledek
Rybitví  -  Choltice:
Chvaletice  -  Přelovice:
Živanice  -  Semín:
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Řečany nad Labem:
Paramo  -  FK Pardubice B:
Valy  -  Újezd:
17. kolo Výsledek
Valy  -  Rybitví:
Újezd  -  Paramo:
FK Pardubice B  -  Lázně Bohdaneč/Rosice:
Řečany nad Labem  -  Živanice:
Semín  -  Chvaletice:
Přelovice  -  Choltice:
18. kolo Výsledek
Rybitví  -  Přelovice:
Choltice  -  Semín:
Chvaletice  -  Řečany nad Labem:
Živanice  -  FK Pardubice B:
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Újezd:
Paramo  -  Valy:
19. kolo Výsledek
Paramo  -  Rybitví:
Valy  -  Lázně Bohdaneč/Rosice:
Újezd  -  Živanice:
FK Pardubice B  -  Chvaletice:
Řečany nad Labem  -  Choltice:
Semín  -  Přelovice:
20. kolo Výsledek
Rybitví  -  Semín:
Přelovice  -  Řečany nad Labem:
Choltice  -  FK Pardubice B:
Chvaletice  -  Újezd:
Živanice  -  Valy:
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Paramo:
21. kolo Výsledek
Lázně Bohdaneč/Rosice  -  Rybitví:
Paramo  -  Živanice:
Valy  -  Chvaletice:
Újezd  -  Choltice:
FK Pardubice B  -  Přelovice:
Řečany nad Labem  -  Semín:
22. kolo Výsledek
Rybitví  -  Řečany nad Labem:
Semín  -  FK Pardubice B:
Přelovice  -  Újezd:
Choltice  -  Valy:
Chvaletice  -  Paramo:
Živanice  -  Lázně Bohdaneč/Rosice:

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin