Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Mladší přípravka -> Výsledky
Aktuální informace Výsledky Tabulka Soupiska Statistiky hráčů

Mladší přípravka , U9 - Okresní přebor Přeloučsko , 2017-2018

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
1. kolopodzim24.8.  16:30CT domaÚjezd 1:15Referát  
3. kolopodzim7.9.  16:30CT domaRybitví 14:4Referát  fotky ze zápasu
2. kolopodzim9.9.  9:30SO venkuChvaletice 11:4Referát  
4. kolopodzim13.9.  17:00ST venkuŽivanice 5:8Referát  
5. kolopodzim21.9.  16:30CT domaSemín 12:2Referát  
7. kolopodzim5.10.  16:30CT domaParamo 11:6Referát  
6. kolopodzim9.10.  17:00PO venkuCholtice 1:6Referát  
8. kolopodzim12.10.  16:30CT domaFK JUNIOR Pardubice 10:8Referát  
9. kolopodzim17.10.  17:00UT venkuSrch 9:5Referát  
10. kolojaro20.4.  16:30CT venkuÚjezd 0:11Referát  
11. kolojaro26.4.  17:00CT domaChvaletice 8:4Referát  
12. kolojaro1.5.  17:00UT venkuRybitví 7:5Referát  
13. kolojaro10.5.  17:00CT domaŽivanice 7:3Referát  
14. kolojaro19.5.  14:00SO venkuSemín 8:3Referát  
15. kolojaro24.5.  17:00CT domaCholtice 3:10Referát  
16. kolojaro31.5.  17:00CT venkuParamo 7:11Referát  
17. kolojaro6.6.  16:30ST venkuFK JUNIOR Pardubice 3:9Referát  
18. kolojaro14.6.  17:00CT domaSrch 8:4Referát  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
18 11 0 7 125 : 118

 

(v průběhu sezóny soutěží U8 a U10 se výsledky všech zápasů nezveřejňují)

U9 - Okresní přebor Přeloučsko * 2017-2018 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Živanice  -  Paramo7:7
Semín  -  Rybitví6:8
Choltice  -  Chvaletice19:1
Přelovice  -  Újezd1:15
FK JUNIOR Pardubice  -  Srch6:11
2. kolo Výsledek
Paramo  -  Srch3:11
Újezd  -  FK JUNIOR Pardubice13:5
Chvaletice  -  Přelovice4:11
Rybitví  -  Choltice4:19
Živanice  -  Semín6:7
3. kolo Výsledek
Semín  -  Paramo7:6
Choltice  -  Živanice11:3
Přelovice  -  Rybitví14:4
FK JUNIOR Pardubice  -  Chvaletice13:8
Srch  -  Újezd3:10
4. kolo Výsledek
Paramo  -  Újezd3:11
Chvaletice  -  Srch9:3
Rybitví  -  FK JUNIOR Pardubice5:16
Živanice  -  Přelovice8:5
Semín  -  Choltice4:7
5. kolo Výsledek
Choltice  -  Paramo13:4
Přelovice  -  Semín12:2
FK JUNIOR Pardubice  -  Živanice3:11
Srch  -  Rybitví9:4
Újezd  -  Chvaletice7:6
6. kolo Výsledek
Paramo  -  Chvaletice4:7
Rybitví  -  Újezd3:14
Živanice  -  Srch3:5
Semín  -  FK JUNIOR Pardubice11:6
Choltice  -  Přelovice6:1
7. kolo Výsledek
Přelovice  -  Paramo11:6
FK JUNIOR Pardubice  -  Choltice5:12
Srch  -  Semín6:4
Újezd  -  Živanice8:3
Chvaletice  -  Rybitví16:7
8. kolo Výsledek
Paramo  -  Rybitví7:6
Živanice  -  Chvaletice7:11
Semín  -  Újezd3:13
Choltice  -  Srch5:6
Přelovice  -  FK JUNIOR Pardubice10:8
9. kolo Výsledek
FK JUNIOR Pardubice  -  Paramo16:3
Srch  -  Přelovice5:9
Újezd  -  Choltice4:6
Chvaletice  -  Semín10:4
Rybitví  -  Živanice4:15
JARO
10. kolo Výsledek
Paramo  -  Živanice7:9
Rybitví  -  Semín5:6
Chvaletice  -  Choltice2:8
Újezd  -  Přelovice11:0
Srch  -  FK JUNIOR Pardubice4:18
11. kolo Výsledek
Srch  -  Paramo11:3
FK JUNIOR Pardubice  -  Újezd3:13
Přelovice  -  Chvaletice8:4
Choltice  -  Rybitví2:1
Semín  -  Živanice5:7
12. kolo Výsledek
Paramo  -  Semín14:4
Živanice  -  Choltice6:16
Rybitví  -  Přelovice5:7
Chvaletice  -  FK JUNIOR Pardubice3:14
Újezd  -  Srch8:4
13. kolo Výsledek
Újezd  -  Paramo13:3
Srch  -  Chvaletice9:4
FK JUNIOR Pardubice  -  Rybitví22:2
Přelovice  -  Živanice7:3
Choltice  -  Semín17:1
14. kolo Výsledek
Paramo  -  Choltice3:6
Semín  -  Přelovice3:8
Živanice  -  FK JUNIOR Pardubice4:11
Rybitví  -  Srch1:13
Chvaletice  -  Újezd4:9
15. kolo Výsledek
Chvaletice  -  Paramo6:9
Újezd  -  Rybitví10:1
Srch  -  Živanice4:3
FK JUNIOR Pardubice  -  Semín22:1
Přelovice  -  Choltice3:10
16. kolo Výsledek
Paramo  -  Přelovice11:7
Choltice  -  FK JUNIOR Pardubice4:8
Semín  -  Srch2:18
Živanice  -  Újezd4:12
Rybitví  -  Chvaletice7:10
17. kolo Výsledek
Rybitví  -  Paramo1:13
Chvaletice  -  Živanice15:9
Újezd  -  Semín18:3
Srch  -  Choltice4:7
FK JUNIOR Pardubice  -  Přelovice9:3
18. kolo Výsledek
Paramo  -  FK JUNIOR Pardubice8:6
Přelovice  -  Srch8:4
Choltice  -  Újezd:
Semín  -  Chvaletice:
Živanice  -  Rybitví9:8

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin