Archiv -> Články -> Přípravka U8: 9. kolo krajské soutěže (16.4.2017)

Přípravka U8: 9. kolo krajské soutěže (16.4.2017)19.4.2017

Třemošnice - Přelovice  4:9
Pardubičky - Přelovice  3:2
Přelouč - Přelovice  6:0

Fotografie z miniturnaje.

Deváté kolo krajské soutěže jsme odehráli na travnatém hřišti v Pardubičkách za slunečného, mrazivého větru.

Celkově jsme odehráli dva zápasy v dobrém tempu, poslední zápas se nám vůbec nepovedl. S individuálními výkony můžeme být spokojeni a to zejména u Vaška H., Jakuba R., Míry G., Martina Š..První a druhý zápas byl odehrán s nasazením, bojovností, chutí vstřelit gól, houževnatostí u všech hráčů. Za to pochvala! Bohužel, v posledním zápase jsme jako tým hráli bez zájmu, soupeř byl lepší, ale to neznamená, že nebudeme hrát!!!!! V některých momentech zápasů jsme měli problémy udržet míč, spíše jsme se snažili zakončit individuálně na úkor volného spoluhráče před brankou soupeře, některé rozehrávky od naší branky byly provedeny na obsazeného našeho hráče, zbrklost (Michal D.). Povedlo se nám několikrát založit rychlý protiútok (od Míry S., autové vhazování), dobře rozehrát rohový kop, soupeře týmově přehrát, individuálně vést míč (David Š.,Nikola V.,Jakub R.,Martin Š.).

Třemošnice - Přelovice  4:9

Pardubičky - Přelovice  3:2