Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

21.10.2012 , 15:3011. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice B - Semín  0:0 (0:0)
ŽK: 3:2 (Strejc, Pohanka T., Hladík L.)   ČK: 0:1    (ČK soupeře: 57. min.)
Diváků: 50     Rozhodčí: Šindler    Asist.rozh.: Štochl M.
Pohanka T. 6 Hladík L. 6

Šimák O.6 Šprinc R.6 Hladík V.6 Šprojcar6
  60´Pilc6 60´Šprync A.6

Strejc 6 Pracz6 Mrštík J.6
    46´Černík O. 6

Vrba T.6
46´Uhlíř P. 6

Homola6
Trenér: Hladík L.
Tři kola před koncem podzimní části soutěže jsme na domácím trávníku přivítali soupeře ze Semína, se kterým jsme chtěli konečně bodovat naplno.

V prvních pěti minutách začali lépe hosté, kteří se usadili na naši polovině. Tento tlak jsme bez problémů ustáli a pak jsme pořádně utáhli šrouby. Začali jsme rázně udávat tempo hry a hostující tým nevěděl, kde mu hlava stojí. Do šancí jsme se dostávali, ale bohužel jsme je neproměnili. Po gólu volal zejména samostatný průnik L. Hladíka a také šance T. Pohanky, který ale vystřelil pouze slabě a navíc mimo branku hostů. Největší šanci měl zhruba ve 35. min. Pracz, který po standardní situaci hlavičkoval do branky hostů. Vynikajícím zákrokem však míč mířící do branky vytěsnil na břevno hostující brankář Gabriel. Hosté naši branku v první půli ohrožovali jen sporadicky ze standardních situací.

Ve druhém poločase jsme výrazně zvýšili aktivitu. V 56. min. vystřelil do tyče hostující svatyně R.Šprinc. Odražený míč pak do branky hostů dorazil Pracz, který ale byl dle názoru hostujícího pomezního v ofsajdu, i když se zřejmě o postavení mimo hru nejednalo. Sudí Šindler nám tak neuznal regulérní gól. V 60. min. se po zákroku na T. Pohanku nechal po druhé žluté kartě vyloučit hostující M.Vencl a hosté hráli o deseti. V 75.min.postupoval sám na branku hostů T. Pohanka, který přihrál podle hostujícího pomezního L. Hladíkovi do ofsajdu. Sudí Šindler ale nechal i přes signalizaci ofsajdového postavení pokračovat ve hře a míč do hostující branky nakonec dorazil T. Pohanka. Z branky jsme se ale radovali předčasně. Zmatený sudí Šindler se poté šel poradit s hostujícím pomezním a na jeho pokyn původně uznaný gól nakonec neuznal. To v našich žilách doslova napěnilo krev. Do konce utkání se nám bohužel branku vstřelit nepodařilo a tak jsme se rozešli se soupeřem ze Semína nakonec smírně po remíze 0:0 a to i přesto, že jsme byli jasně lepším mužstvem.

Bod z tohoto utkání je úspěchem hlavně pro hostující fotbalisty, naopak pro nás je bod spíše ztrátou. Body z tohoto utkání nám sebral nejen sudí Šindler, ale také hlavně naše střelecká nemohoucnost. Všichni dobře víme, že v příštím utkání na půdě rezervy Újezda jen tak nějaké body nezískáme. Bohužel jsme promarnili příležitost na plný bodový zisk.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek