Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

8.9.2013 , 17:005. kolo Okresní přebor
Přelovice - Nemošice  3:1 (0:0)
 Góly:   Vohralík P.1   (74´)   Asistence:   Malý Mic.2   (83´,89´)
   Khun1   (83´)     Zelinka1   (74´)
   Hačko1   (89´)
ŽK: 3:1 (Hačko, Řehák V., Čapek)   ČK: 0:0    (Branbka soupeře: 55´)
Diváků: 90     Rozhodčí: Syrůček  8  Asist.rozh.: Havlík  9,   Bouška  9
Trenér: Kučera
Můj dům, můj hrad! Tímto otřepaným heslem se prezentuje v nové sezóně náš tým. Třetí domácí zápas, třetí vítězství. Tentokrát to "odnesl" celek SK Nemošice. Nepříliš přitažlivý duel s přehledem řídila trojice rozhodčích Syrůček, Havlík a Bouška. Bezmála stovka diváků pak viděla naše vítězství 3:1.
Zápas začal velmi opatrně a na čtyři vstřelené góly to rozhodně nevypadalo. Hrálo se především uprostřed hřiště, bez náznaků šancí. Výjimkou byla jen úvodní minuta, kdy po dvou rozích B. Blažka balon vždy jen proplachtil celým pokutovým územím bez kýžené hlavičkové teče některého z našich hráčů. V závěru poločasu si více šancí vytvořili hosté. Ve 32. minutě ještě hlavičkoval útočník hostí nad naši branku. Ale o 4 minuty později, už z nájezdu z pravé strany, pálil soupeř podstatně přesněji a tvrději. Rejduga však prokázal svůj postřeh a gólovou šanci zlikvidoval. Stejně se mu vedlo i ve 41. minutě, kdy z levé strany kryl další nájezd. Díky němu jsme odcházeli do šaten s příznivým skóre 0:0.
Tak jak končil první poločas, začal i druhý. Soupeř byl mnohem aktivnější a náš gólman hned v úvodu musel potvrzovat své pověstné reflexy. Ve 46. minutě vyráží nepříjemnou střelu na roh a po jeho zahrání kryje i velmi nebezpečnou tečovanou "jedovku". V 55. minutě už ale na Linhovu bombu z pravé strany pokutového území nestačil 0:1. Dodejme, že mu situaci naši obránci moc neusnadnili. My jsme se nemohli dostat do tempa a spasila nás až 73. minuta. To Zelinka dlouhým pasem z levé strany našel ve vápně Vohralíka. Ten potvrdil svůj střelecký potenciál a již ve třech po sobě jdoucích zápasech skóroval. Gól na 1:1 vlil novou krev do žil našich hráčů. Dvě minuty na to Hačko z presingu vybojoval míč, pod sebe dal na Vohralíka, ale ten jeho střelu zblokoval na roh. Lámání chleba přišlo až v poslední desetiminutovce. Nejdříve excelentní střelec Vaculík pustil svou "mordu" z 20 metrů přímo do šibenice, mnozí fandové hostů již jásali, ale pak všichni strnuli při pohledu na letícího Rejdugu. Ten svou pohotovou robizonádou zabránil jasnému gólu, když míč vytáhl nad svou branku. Při následném zahrávání rohového kopu prohodil Marek Večeřa (dlouholetý špílmachr Nemošic): "Tak tohle byl zákrok roku". Z následného protiútoku našel Malý centrem Khuna, ten prokázal svůj důraz a ve vzdušném souboji s hostujícím gólmanem dal vítěznou branku na 2:1. V samotném závěru jsme přidali ještě pojistku. Neúnavný Vohralík vybojoval ztracený míč na levé straně, předložil Malému, který posunul ještě na Hačka a ten podél gólmana zvýšil na konečných 3:1.

Zápas to byl jistě pro nás šťastný, ale na to se ptát historie nebude... Důležité je, aby si hráči připomínali rčení z jednoho filmu, že "takováto situace se stává maximálně 1x za 10 let". Jedničku z hvězdičkou si za svůj výkon zaslouží Rejduga a klobouk dolů musíme smeknout před neúnavnými Vohralíkem a Řehákem. Příští neděli hrajeme opět doma. V 17:00 hodin přivítáme značně posílený celek Opatovic.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek