Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

6.10.2013 , 9:004. kolo U8 - Krajská soutěž - sk. A
Přelovice - Slatiňany  2:5 (:)
 Góly:   Richter1      Asistence:
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:
Zmek   -  Richter       Bažant       Vlasák T.       Novák Maty.       Nentvich       Mach       Karaš       Holec       Holcová       Doležal O.       Zvěřina

Trenér: Mádr D., Šimák R.

První zápas 5. turnaje jsme odehráli proti soupeři ze Slatiňan. Kluci se do zápasu pustili s velkou chutí a již ve třetí minutě jde Kuba Richter sám na brankáře, ale bohužel se mu zakončit nepodaří. Hned poté Pepé nastřeluje tyč soupeřovi branky. Kluci se dál snaží, ale branky střílí zatím jenom soupeř. Ve třinácté minutě Pepé koriguje stav na 1:3. Na začátek druhé půle si pro domácí publikum schoval velkou parádu Maty Novák, když si prohazuje balón mezi dvěma obránci, sám je obíhá krajem hřiště a s přehledem zakončuje. Do konce zápasu si naši borci vypracují ještě několik šancí, včetně další Pepého tyčky, ale skórovat se nám již nedaří. Také proto výsledek zápasu neodpovídá zcela dění na hřišti.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek