Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

3.6.2007 , 17:0024. kolo III. třída - Přeloučsko
Staré Ždánice - Přelovice  2:1 (2:0)
 Góly:   Hladík L.1      Asistence:   Pracz1
ŽK: 2:2 (Bartoš, Robovský)   ČK: 0:0
Diváků: 80     Rozhodčí: Čermák  8  Asist.rozh.: Štochl M.  9
Kvapil Ji.5 Hladík L.5
35´Šprinc R. 5

Robovský 5 Šrek5 Haken5 Hladík M.5
  55´Novák J.5

Vrba T.5 Pracz5 Bartoš 5

Hrabě5

Rejduga A.5
Trenér: Koch , Kvapil
Dobré výkony z posledních zápasů jsme jeli potvrdit do Starých Ždánic. Tam nás čekala nově vybudovaná prostorná kabina, která nahradila tu původní miniaturní, a tradiční pískoviště před brankou u kabin.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a dostávali se i do střeleckých příležitostí. Robovský, Šrek ani Haken však nemířili přesně. Postupem času nás však domácí přehrávali ve středu hřiště a stále více ohrožovali naši branku. Prvním varováním byla střela, která jen těsně minula branku s pomocí kaluže. Chvíli na to Rejduga zlikvidoval samostatný nájezd. Z trestného kopu však přišel první gól v naší síti. Chvíli na to pak soupeř rozebral naši obranu a zvýšil na 2:0. V této fázi jsme hráli špatně, nekoncentrovaně a nervózně. Vytrácel se týmový duch. Až do konce poločasu měl soupeř jasně navrch.

Po přestávkové bouři v kabině se naše hra ve druhé půli výrazně zlepšila. Měli jsme převahu a domácí se dostávali k naší brance z ojedinělých, ale nebezpečných protiútoků, které obrana stačila odvracet. Zahrávali jsme mnoho standardních situací, chyběl však klid i trocha štěstí v zakončení. Bez efektu skončilo několik hlaviček Pracze, Šreka i J. Nováka. Ujala se až akce, kdy Pracz vyslal L. Hladíka, ten obešel brankáře a snížil gólem do prázdné brány. Další příležitosti Šreka, Šprince, J. Nováka a Bartoše zůstaly nevyužity. V závěru jsme náš tlak ještě vystupňovali, chybělo však přesnější řešení akcí a finální zakončení. Příležitost aspoň vyrovnat měl po centru Šprince v poslední minutě L. Hladík, ale nastřelil pouze brankáře.

O výsledku rozhodl především první poločas, kdy se zřejmě projevilo i podcenění soupeře. Napravit neúspěšné vystoupení budeme mít možnost v neděli s Cholticemi v našem posledním domácím zápase letošní sezony.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek