Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
Mládež

23.3.2024 , 12:0019. kolo Krajský přebor U19
Holice - Přelovice  4:3 (1:1)
 Góly:   Vlasák T.1   (11´)   Asistence:   Kvapil Jak.1
   Richter1   (57´)     Doležal O.1
   Kvapil Jak.1   (63´)
ŽK: 0:3 (Vlasák T., Hrstka, Košař)   ČK: 0:1 (25´Novák O.)    (Branky soupeře: 25´, 49´, 66´, 76´)
Diváků: 30     Rozhodčí: Hrubý
Fidrhel   -  Vlasák T.        Richter       Kvapil Jak.       Doležal O.       Hrstka        Novotný J.       Syrovec Ma.       Slavík       Pešta       Novák O.        Němec Jak.       Horáček       Holec       Košař

Trenér: Mádr
Zápas jsme rozehráli dobře a do 10. minuty jsme si vytvořili 3 šance, ale pouze 1 jsme proměnili. Poté přišel zlom zápasu, kdy jsme uviděli zbytečnou červenou kartu. Hosté z následného přímého kopu vyrovnali na poločasových 1:1. Po přestávce jsme rychle inkasovali, poté jsme 2 góly skóre otočili, ale vzápětí jsme udělali 2 naprosto laciné chyby a domácím jsme darovali vedení, které i přes naši velkou snahu a několik jasných šancí udrželi až do konce.
Klukům se nedá upřít snaha, ale pro příště se musíme vyvarovat zbytečných chyb.