Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků: 60     Rozhodčí: Vavřín
Fidrhel   -  Doležal O.       Kvapil Jak.       Němec Jak.       Syrovec Ma.       Slavík       Richter       Novotný J.       Novák O.       Němec M.       Košař       Horáček       Hercík       Vlasák T.

Trenér: Mádr
Celý první poločas jsme prospali a předvedli velice špatný výkon. Po přestávce nastoupilo jiné mužstvo, hned po minutě se krásně trefil Kuba Němec. Pokračovali jsme v dobrém tempu a šance střídala šanci. Druhý uklidňující gól přidal z dorážky Ondra Doležal. Poté jsme pustili domácí do ojedinělé šance, ale výborným zákrokem nás podržel Vašek Hercík, který za nás odchytal svůj první poločas. Hned za chvilku vybídl Matouš Němec krásnou uličkou Kubu Kvapila a bylo to 0:3. Zápas už se pak v poklidu dohrál. Za druhý poločas pochvala.