Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Kučera    Asist.rozh.: Štochl M.
Šimák R.6 Doležal P.6

Šprojcar7 Hrabě7 Bartoš6 Pohanka P.6
   45´Baracz M.7

Dlask Pa.6 Pracz6 Mrštík J.6
45´Vrba T. 6

Uhlíř P.6

Trojáček M.6
Trenér: Novák M.
Přelovický B-tým se vypravil na lesní hřiště do Labských Chrčic s jasným cílem - odvézt si domů tři body.

Od úvodního hvizdu však zápas připomínal spíše překopávanou, během níž si zálohy obou mužstev prakticky moc nezahrály. Hosté se snažili vyzrát na domácí obranu kombinací, která ale v prvních třiceti minutách trpěla nepřesnostmi. Domácí tým se snažil hosty přelstít ojedinělými brejky a důrazem ve vápně po standardních situacích. Veškeré ošemetné situace navíc vyřešil brankář Trojáček. Taktika domácích se nakonec ukázala jako bezzubá. Od 30.minuty na sebe vzal odpovědnost hostující Hrabě, který na hřišti do konce první půle řádil jako "černá ruka". Nejprve poslal z pravé strany hřiště prudký přízemní centr do vápna domácích, kde jej do domácí svatyně šťastně tečoval Doležal a bylo to 0:1. Ve 40.minutě si odražený míč připravil Hrabě a z 25 metrů jej nezadržitelně vypálil pod břevno domácí branky - 0:2. Do kabin šli o poločasové přestávce spokojeněji hosté.

Řádění Hraběte nebralo konce ani ve druhém poločase. Již ve 47.minutě poslal nádherný centr z trestného kopu na hlavu střídajícího Baracze, který se trefil přesně k tyči. Gól však pro domnělý ofsajd rozhodčí neuznal. V 50.minutě si kličkoval ve vápně domácích Doležal, kde byl ale sražen a sudí odpískal pokutový kop. Ten s přehledem proměnil brankář Trojáček - 0:3. Své gólové choutky si hostující Baracz vynahradil v 65.minutě, kdy se k němu dostal míč z levé strany po ose Hrabě - Šprojcar a se štěstím nakonec domácího gólmana překonal - 0:4. Domácí tým si za celý druhý poločas již vážnější příležitost pro ohrožení hostující branky nedokázal vypracovat. Hřebíček do rakve mu hosté zatloukli v posledních pěti minutách zápasu. V 85.minutě způsobili hosté v obraně domácích dokonalý zmatek, míč se dostal na nohu Pracze, který se ze dvou metrů nemohl zmýlit - 0:5. Poslední slovo si v poslední minutě zápasu vzal Šprojcar, který z levé strany pronikl do vápna domácích a střelou ke vzdálenější tyči tak stanovil konečný účet zápasu na 0:6.

Domácí tým šestibrankový příděl rozhodně neočekával, naopak hosté si zejména po vynikajícím výkonu Hraběte odvezli zasloužené tři body. Zapomenout však nelze ani na skvělou práci obranné dvojice Pracz-Uhlíř.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek