Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1995-1996

1995-1996

A-tým   -   III. třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Přelouč B 24 18 3 3 73 : 26 57
 2.  Přelovice 24 17 4 3 79 : 29 55
 3.  Újezd 24 16 2 6 60 : 37 50
 4.  Selmice 24 12 4 8 53 : 37 40
 5.  Valy 24 12 3 9 59 : 37 39
 6.  Chvaletice 24 12 3 9 35 : 44 39
 7.  Choltice 24 10 5 9 38 : 43 35
 8.  Libišany 24 8 6 10 37 : 40 30
 9.  Rohoznice 24 7 6 11 40 : 50 27
 10.  Živanice 24 7 2 15 41 : 60 23
 11.  Semín 24 7 0 17 31 : 51 21
 12.  Kojice 24 5 5 14 29 : 50 20
 13.  Sopřeč 24 3 1 20 32 : 103 10

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Čapekvenku  Kojice 4:0  
2.podzim   Strnad K.doma  Semín 2:1  
3.podzim   Černývenku  Valy 3:1  
4.podzim   Starýdoma  Selmice 2:5  
5.podzim   Charvátvenku  Libišany 2:1  
6.podzim   Klementdoma  Živanice 7:2  
7.podzim   Netušilvenku  Rohoznice 5:2  
8.podzim   Dostáldoma  Chvaletice 1:1  
9.podzim   Šnýdrvenku  Choltice 2:0  
10.podzim   Vaníčekdoma  Újezd 2:3  
11.podzim   Říhavenku  Sopřeč 9:1  
12.podzim   Richtervenku  Přelouč B 3:3  
14.jaro   Přibyl Vl.doma  Valy 2:1  
15.jaro   Klementvenku  Selmice 3:3  
16.jaro   Charvátdoma  Libišany 4:0  
17.jaro   Klempířvenku  Živanice 7:0  
18.jaro   Klempířdoma  Rohoznice 3:1  
19.jaro   Charvátvenku  Chvaletice 3:0  
20.jaro   Malířdoma  Choltice 1:0  
21.jaro   Reinbergvenku  Újezd 3:1  
22.jaro   Putnardoma  Sopřeč 6:0  
23.jaro   Charvátdoma  Přelouč B 1:2  
25.jaro   Vaníčekdoma  Kojice 0:0  
26.jaro   Svědirohvenku  Semín 4:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan--   0----
2Čada Luboš--   0----
3Dlask Pavel--   0----
4Dlask Petr--   5----
5Havránek Pavel--   7----
6Jonáš Václav--   0----
7Kazilovský František--   0----
8Kohút Viktor--   0----
9Kopsa Stanislav--   0----
10Kroužil Petr--   0----
11Kvasnička Jaromír--   1----
12Matějka Jiří--   7----
13Michalec Václav--   0----
14Novák Jan--   3----
15Novák Martin--   15----
16Novák I Milan--   0----
17Petr Aleš--   0----
18Prieložný Miloš--   0----
19Semelka Jiří--   0----
20Stránský Luboš--   3----
21Svoboda Jiří--   0----
22Svoboda Leoš--   30----
23Šašma Jiří--   0----
24Šebek Petr--   0----
25Šnajberk Jiří--   0----
26Štefl Radek--   0----
27Štochl Kamil--   5----
28Štochl Miloš--   0----
29Vlasák Jiří--   0----
30Vosáhlo Libor--   1----
31Zackl Jiří--   0----
32Zeifert Pavel--   0----
33Žatkuliak Michal--   0----

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Rohovládova Bělá 26 22 3 1 93 : 27 69
 2.  Lány na Důlku 26 17 2 7 73 : 44 53
 3.  Újezd B 26 13 4 9 66 : 51 43
 4.  Labské Chrčice 26 12 6 8 65 : 58 42
 5.  Lipoltice 26 11 7 8 69 : 52 40
 6.  Jankovice 26 11 7 8 44 : 53 40
 7.  Tetov 26 13 0 13 80 : 66 39
 8.  Choltice 26 10 4 12 60 : 64 34
 9.  Kolesa 26 9 4 13 67 : 65 31
 10.  Zdechovice 26 8 6 11 43 : 51 30
 11.  Přelovice B 26 9 3 14 45 : 55 30
 12.  Chvaletice B 26 7 5 14 39 : 66 26
 13.  Racek B 26 6 6 14 36 : 61 24
 14.  Nové Zdechovicko 26 4 1 20 36 : 103 13

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Přibyldoma  Nové Zdechovicko 3:1  
2.podzim   Strnad D.venku  Rohovládova Bělá 0:3  
3.podzim   Brutardoma  Racek B 0:0  
4.podzim   Malířvenku  Svinčany 2:6  
5.podzim   Letkodoma  Lány na Důlku 0:5  
6.podzim   Kuklavenku  Chvaletice B 2:2  
7.podzim   Čížek st.doma  Zdechovice 3:2  
8.podzim   Netušilvenku  Újezd B 1:4  
9.podzim   Černýdoma  Kolesa 1:2  
10.podzim   Bosákdoma  Lipoltice 3:0  
11.podzim   Čapekvenku  Labské Chrčice 0:2  
12.podzim   Klempířdoma  Tetov 2:1  
13.podzim   Harychvenku  Jankovice 1:2  
14.jaro   Harychvenku  Racek B 2:0  
15.jaro   Hromekdoma  Svinčany 2:0  
16.jaro   Šedivývenku  Lány na Důlku 1:2  
17.jaro   Suchomeldoma  Chvaletice B 2:1  
18.jaro   Rambousekvenku  Zdechovice 2:2  
19.jaro   Svědirohdoma  Újezd B 2:3  
20.jaro   Rambousekvenku  Kolesa 2:3  
21.jaro   Říhavenku  Lipoltice 0:2  
22.jaro   Vaníčekdoma  Labské Chrčice 4:1  
23.jaro   Rambousekvenku  Tetov 4:8  
24.jaro   Strnad D.doma  Jankovice 0:1  
25.jaro   Hromekvenku  Nové Zdechovicko 6:1  
26.jaro   Charvátdoma  Rohovládova Bělá 0:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan--   6----
2Čada Luboš--   6----
3Feil Miroslav--   0----
4Havránek Pavel--   1----
5Kazilovský František--   2----
6Kratochvíl Vladimír--   1----
7Kroužil Petr--   1----
8Kučera Zdeněk--   2----
9Petr Aleš--   1----
10Prieložný Miloš--   2----
11Svoboda Jiří--   1----
12Svoboda Leoš--   1----
13Šašma Jiří--   1----
14Šindelář ???--   1----
15Škáva Karel--   1----
16Štefl Radek--   0----
17Štochl Miloš--   0----
18Vlasák Jiří--   8----
19Vosáhlo Libor--   5----
20Zeifert Pavel--   3----
21Žatkuliak Michal--   1----

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin