Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

 

B-tým -> Výsledky
Výsledky Tabulka Statistiky hráčů Známky

B-tým , IV. třída Přeloučsko , 2021-2022

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
3. kolopodzim14.8.  17:00SOPetr domaÚjezd B 6:2Referát  
4. kolopodzim22.8.  17:00NERambousek M. domaStaré Čívice 5:1Referát  
5. kolopodzim29.8.  17:00NEZiegler venkuSelmice 2:6Referát  
6. kolopodzim5.9.  16:30NEŠebetka domaKojice 3:2Referát  
7. kolopodzim11.9.  16:00SOMálek venkuZdechovice 6:2Referát  
8. kolopodzim19.9.  16:00NEČerný  domaCholtice B 7:3Referát  
9. kolopodzim25.9.  15:30SOHendrych venkuŘečany nad Labem B 0:6Referát  
10. kolopodzim3.10.  15:00NEŠebetka domaSemín 1:1Referát  
11. kolopodzim10.10.  15:00NEZiegler venkuSrch B 1:7Referát  
12. kolopodzim17.10.  14:30NELedajaks domaJankovice 3:1Referát  
13. kolopodzim23.10.  14:30SORambousek Miloš venkuRybitví 3:1Referát  
1. kolopodzim28.10.  14:30CTZiegler domaLipoltice/Přelouč C 2:0Referát  
2. kolopodzim31.10.  14:00NELedajaks venkuTetov B 8:0Referát  
14. kolopodzim6.11.  13:30SO Hendrych venkuLipoltice/Přelouč C 1:3Referát  
15. kolojaro3.4.  15:30NEKopecký domaTetov B 5:2Referát  fotky ze zápasu
16. kolojaro10.4.  15:30NERambousek Miloš venkuÚjezd B 5:0Referát  
17. kolojaro17.4.  16:00NEŠebetka venkuStaré Čívice 5:1Referát  
18. kolojaro24.4.  16:00NEŠváb domaSelmice 6:1Referát  
19. kolojaro30.4.  14:30SONovotný venkuKojice 2:2Referát  
20. kolojaro8.5.  17:00NEĎuriš domaZdechovice 3:1Referát  
21. kolojaro15.5.  17:00NERambousek J. venkuCholtice B 7:1Referát  
22. kolojaro21.5.  17:00SONovotný domaŘečany nad Labem B 2:3Referát  
23. kolojaro28.5.  17:00SO venkuSemín :  
24. kolojaro4.6.  17:00SO domaSrch B :  
25. kolojaro11.6.  17:00SO venkuJankovice :  
26. kolojaro18.6.  17:00SO domaRybitví :  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
22 15 2 5 83 : 46

 

 

IV. třída Přeloučsko * 2021-2022 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Tetov B  -  Újezd B1:3
Přelovice B  -  Lipoltice/Přelouč C2:0
Staré Čívice  -  Rybitví2:0
Selmice  -  Jankovice9:1
Kojice  -  Srch B2:1
Zdechovice  -  Semín2:1
Choltice B  -  Řečany nad Labem B2:1
2. kolo Výsledek
Újezd B  -  Řečany nad Labem B0:4
Semín  -  Choltice B1:0
Srch B  -  Zdechovice10:3
Jankovice  -  Kojice1:4
Rybitví  -  Selmice1:9
Lipoltice/Přelouč C  -  Staré Čívice6:2
Tetov B  -  Přelovice B0:8
3. kolo Výsledek
Přelovice B  -  Újezd B6:2
Staré Čívice  -  Tetov B3:2
Selmice  -  Lipoltice/Přelouč C2:4
Kojice  -  Rybitví1:1
Zdechovice  -  Jankovice1:3
Choltice B  -  Srch B1:3
Řečany nad Labem B  -  Semín4:4
4. kolo Výsledek
Újezd B  -  Semín3:3
Srch B  -  Řečany nad Labem B1:8
Jankovice  -  Choltice B1:1
Rybitví  -  Zdechovice1:1
Lipoltice/Přelouč C  -  Kojice0:4
Tetov B  -  Selmice1:6
Přelovice B  -  Staré Čívice5:1
5. kolo Výsledek
Staré Čívice  -  Újezd B4:1
Selmice  -  Přelovice B6:2
Kojice  -  Tetov B3:0
Zdechovice  -  Lipoltice/Přelouč C3:2
Choltice B  -  Rybitví1:2
Řečany nad Labem B  -  Jankovice3:0
Semín  -  Srch B5:0
6. kolo Výsledek
Újezd B  -  Srch B1:6
Jankovice  -  Semín0:2
Rybitví  -  Řečany nad Labem B1:3
Lipoltice/Přelouč C  -  Choltice B2:3
Tetov B  -  Zdechovice2:3
Přelovice B  -  Kojice3:2
Staré Čívice  -  Selmice2:4
7. kolo Výsledek
Selmice  -  Újezd B0:1
Kojice  -  Staré Čívice4:2
Zdechovice  -  Přelovice B2:6
Choltice B  -  Tetov B7:0
Řečany nad Labem B  -  Lipoltice/Přelouč C2:2
Semín  -  Rybitví5:2
Srch B  -  Jankovice2:0
8. kolo Výsledek
Újezd B  -  Jankovice4:0
Rybitví  -  Srch B1:3
Lipoltice/Přelouč C  -  Semín0:4
Tetov B  -  Řečany nad Labem B0:3
Přelovice B  -  Choltice B7:3
Staré Čívice  -  Zdechovice1:2
Selmice  -  Kojice1:7
9. kolo Výsledek
Kojice  -  Újezd B0:1
Zdechovice  -  Selmice1:2
Choltice B  -  Staré Čívice3:0
Řečany nad Labem B  -  Přelovice B6:0
Semín  -  Tetov B8:0
Srch B  -  Lipoltice/Přelouč C6:5
Jankovice  -  Rybitví0:1
10. kolo Výsledek
Újezd B  -  Rybitví0:0
Lipoltice/Přelouč C  -  Jankovice3:0
Tetov B  -  Srch B0:7
Přelovice B  -  Semín1:1
Staré Čívice  -  Řečany nad Labem B0:9
Selmice  -  Choltice B5:6
Kojice  -  Zdechovice3:1
11. kolo Výsledek
Zdechovice  -  Újezd B1:2
Choltice B  -  Kojice1:3
Řečany nad Labem B  -  Selmice9:1
Semín  -  Staré Čívice3:1
Srch B  -  Přelovice B7:1
Jankovice  -  Tetov B9:0
Rybitví  -  Lipoltice/Přelouč C3:2
12. kolo Výsledek
Újezd B  -  Lipoltice/Přelouč C4:2
Tetov B  -  Rybitví0:4
Přelovice B  -  Jankovice3:1
Staré Čívice  -  Srch B1:1
Selmice  -  Semín7:1
Kojice  -  Řečany nad Labem B2:0
Zdechovice  -  Choltice B3:1
13. kolo Výsledek
Choltice B  -  Újezd B0:2
Řečany nad Labem B  -  Zdechovice4:0
Semín  -  Kojice1:2
Srch B  -  Selmice5:2
Jankovice  -  Staré Čívice2:5
Rybitví  -  Přelovice B1:3
Lipoltice/Přelouč C  -  Tetov B6:1
JARO
14. kolo Výsledek
Újezd B  -  Tetov B2:2
Lipoltice/Přelouč C  -  Přelovice B3:1
Rybitví  -  Staré Čívice5:1
Jankovice  -  Selmice1:5
Srch B  -  Kojice2:5
Semín  -  Zdechovice2:0
Řečany nad Labem B  -  Choltice B8:0
15. kolo Výsledek
Řečany nad Labem B  -  Újezd B6:0
Choltice B  -  Semín2:4
Zdechovice  -  Srch B1:1
Kojice  -  Jankovice6:2
Selmice  -  Rybitví4:2
Staré Čívice  -  Lipoltice/Přelouč C1:1
Přelovice B  -  Tetov B5:2
16. kolo Výsledek
Újezd B  -  Přelovice B0:5
Tetov B  -  Staré Čívice2:1
Lipoltice/Přelouč C  -  Selmice4:3
Rybitví  -  Kojice1:2
Jankovice  -  Zdechovice3:1
Srch B  -  Choltice B4:1
Semín  -  Řečany nad Labem B2:2
17. kolo Výsledek
Semín  -  Újezd B2:0
Řečany nad Labem B  -  Srch B2:0
Choltice B  -  Jankovice4:0
Zdechovice  -  Rybitví2:1
Kojice  -  Lipoltice/Přelouč C3:0
Selmice  -  Tetov B9:0
Staré Čívice  -  Přelovice B1:5
18. kolo Výsledek
Újezd B  -  Staré Čívice4:1
Přelovice B  -  Selmice6:1
Tetov B  -  Kojice0:6
Lipoltice/Přelouč C  -  Zdechovice5:1
Rybitví  -  Choltice B4:0
Jankovice  -  Řečany nad Labem B0:2
Srch B  -  Semín2:4
19. kolo Výsledek
Srch B  -  Újezd B4:0
Semín  -  Jankovice0:0
Řečany nad Labem B  -  Rybitví2:2
Choltice B  -  Lipoltice/Přelouč C0:1
Zdechovice  -  Tetov B6:0
Kojice  -  Přelovice B2:2
Selmice  -  Staré Čívice5:2
20. kolo Výsledek
Újezd B  -  Selmice3:5
Staré Čívice  -  Kojice2:3
Přelovice B  -  Zdechovice3:1
Tetov B  -  Choltice B6:3
Lipoltice/Přelouč C  -  Řečany nad Labem B4:2
Rybitví  -  Semín2:1
Jankovice  -  Srch B3:0
21. kolo Výsledek
Jankovice  -  Újezd B2:2
Srch B  -  Rybitví2:1
Semín  -  Lipoltice/Přelouč C4:3
Řečany nad Labem B  -  Tetov B16:0
Choltice B  -  Přelovice B1:7
Zdechovice  -  Staré Čívice1:1
Kojice  -  Selmice2:3
22. kolo Výsledek
Újezd B  -  Kojice2:1
Selmice  -  Zdechovice4:5
Staré Čívice  -  Choltice B3:5
Přelovice B  -  Řečany nad Labem B2:3
Tetov B  -  Semín1:5
Lipoltice/Přelouč C  -  Srch B6:1
Rybitví  -  Jankovice6:0
23. kolo Výsledek
Rybitví  -  Újezd B:
Jankovice  -  Lipoltice/Přelouč C:
Srch B  -  Tetov B:
Semín  -  Přelovice B:
Řečany nad Labem B  -  Staré Čívice:
Choltice B  -  Selmice:
Zdechovice  -  Kojice:
24. kolo Výsledek
Újezd B  -  Zdechovice:
Kojice  -  Choltice B:
Selmice  -  Řečany nad Labem B:
Staré Čívice  -  Semín:
Přelovice B  -  Srch B:
Tetov B  -  Jankovice:
Lipoltice/Přelouč C  -  Rybitví:
25. kolo Výsledek
Lipoltice/Přelouč C  -  Újezd B:
Rybitví  -  Tetov B:
Jankovice  -  Přelovice B:
Srch B  -  Staré Čívice:
Semín  -  Selmice:
Řečany nad Labem B  -  Kojice:
Choltice B  -  Zdechovice:
26. kolo Výsledek
Újezd B  -  Choltice B:
Zdechovice  -  Řečany nad Labem B:
Kojice  -  Semín:
Selmice  -  Srch B:
Staré Čívice  -  Jankovice:
Přelovice B  -  Rybitví:
Tetov B  -  Lipoltice/Přelouč C:

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Houda CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin