Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1996-1997

1996-1997

A-tým   -   III. třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Přelovice 24 14 7 3 65 : 31 49
 2.  Libišany 24 14 6 4 38 : 18 48
 3.  Újezd 24 12 4 8 71 : 44 40
 4.  Valy 24 11 7 6 48 : 36 40
 5.  Staré Čívice 24 9 8 7 49 : 42 35
 6.  Chvaletice 24 10 5 9 47 : 46 35
 7.  Choltice 24 9 6 9 36 : 37 33
 8.  Selmice 24 9 4 11 41 : 46 31
 9.  Kojice 24 7 9 8 28 : 32 30
 10.  Rohoznice 24 6 10 8 35 : 40 28
 11.  Semín 24 5 9 10 33 : 45 24
 12.  Rohovládova Bělá 24 3 7 14 31 : 65 16
 13.  Živanice 24 4 4 16 29 : 67 16

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Přibylvenku  Choltice 1:2více  
2.podzim   Kukladoma  Selmice 3:3více  
3.podzim   Kuncvenku  Živanice 3:2více  
4.podzim   Ševčíkdoma  Rohoznice 0:0více  
5.podzim   Rambousekvenku  Chvaletice 1:1více  
6.podzim   Malířdoma  Libišany 1:2více  
7.podzim   Charvátvenku  Rohovládova Bělá 6:1více  
8.podzim   Strnad D.venku  Staré Čívice 1:3více  
9.podzim   Charvátdoma  Újezd 2:1více  
11.podzim   Syrůčekdoma  Valy 2:1více  
12.podzim   Drábekvenku  Semín 4:2více  
13.podzim   Šnýdrdoma  Kojice 2:2více  
14.jaro   Dostáldoma  Choltice 2:2více  
15.jaro   Říhavenku  Selmice 1:0více  
16.jaro   Čapekdoma  Živanice 5:1více  
17.jaro   Mrázekvenku  Rohoznice 5:1více  
18.jaro   Martínekdoma  Chvaletice 3:1více  
19.jaro   Kuncvenku  Libišany 4:1více  
20.jaro   Tláskaldoma  Rohovládova Bělá 2:0více  
21.jaro   Malířdoma  Staré Čívice 4:0více  
22.jaro   Klempířvenku  Újezd 3:3více  
24.jaro   Ševčíkvenku  Valy 1:1více  
25.jaro   Charvátdoma  Semín 5:0více  
26.jaro   Rejlvenku  Kojice 4:1více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Benešovský Vladimír10-   1---0
2Dlask Pavel23-   2---1
3Dlask Petr21-   3---1
4Feil Miroslav3-   0---0
5Havránek Pavel10-   3---0
6Kotval Milan11-   0---0
7Král Michal17-   2---0
8Kroužil Petr10-   0---0
9Kučera Zdeněk3-   0---0
10Kvasnička Jaromír23-   1---0
11Matějka Jiří18-   9---0
12Novák Jan20-   3---0
13Novák Martin22-   14---0
14Novotný Miloš2-   0---0
15Stránský Luboš14-   4---0
16Svoboda Leoš17-   15---1
17Špaček Pepa8-   0---0
18Šprojcar Petr10-   0---0
19Štochl Kamil23-   6---0
20Štochl Miloš13-   0---0
21Vosáhlo Libor8-   0---0
22Zach Martin17-   1---0

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Kolesa 24 16 2 6 57 : 41 50
 2.  Lipoltice 24 15 4 5 77 : 37 49
 3.  Tetov 24 13 4 7 73 : 42 43
 4.  Sopřeč 24 12 6 6 69 : 50 42
 5.  Přelovice B 24 12 4 8 64 : 43 40
 6.  Újezd B 24 11 7 6 47 : 45 40
 7.  Jankovice 24 12 3 9 51 : 42 39
 8.  Lány na Důlku 24 8 6 10 53 : 59 30
 9.  Labské Chrčice 24 7 8 9 55 : 62 29
 10.  Zdechovice 24 8 1 15 37 : 62 25
 11.  Choltice B 24 6 5 13 39 : 59 23
 12.  Bukovka 24 6 3 15 38 : 65 21
 13.  Nové Zdechovicko 24 2 3 19 28 : 77 9

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Tláskaldoma  Svinčany 6:2  
2.podzim   Klementvenku  Bukovka 3:2  
3.podzim   Suchomeldoma  Lipoltice 3:0  
4.podzim   Putnarvenku  Lány na Důlku 1:3  
5.podzim   Sixeldoma  Sopřeč 6:2  
6.podzim   Charvátvenku  Zdechovice 4:2  
7.podzim   --  volno -:-  
8.podzim   Sixeldoma  Újezd B 5:0  
9.podzim   Říhavenku  Labské Chrčice 2:2  
10.podzim   Šebekdoma  Kolesa 4:3  
11.podzim   Svobodavenku  Tetov 3:4  
12.podzim   Mrázekdoma  Jankovice 2:3  
13.podzim   Říhavenku  Nové Zdechovicko 2:1  
14.jaro   laikvenku  Svinčany 0:0  
15.jaro   Šindlerdoma  Bukovka 0:1  
16.jaro   Rambousekvenku  Lipoltice 0:1  
17.jaro   Rokytadoma  Lány na Důlku 4:3  
18.jaro   Mrázekvenku  Sopřeč 1:3  
19.jaro   Hrondoma  Zdechovice 1:3  
20.jaro   --  volno -:-  
21.jaro   Rokytavenku  Újezd B 2:3  
22.jaro   Tláskaldoma  Labské Chrčice 1:1  
23.jaro   Mrázekvenku  Kolesa 6:2  
24.jaro   Šindlerdoma  Tetov 4:0  
25.jaro   Suchomelvenku  Jankovice 1:1  
26.jaro   Čapekdoma  Nové Zdechovicko 3:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan1-   4---0
2Benešovský Vladimír1-   2---0
3Čada Luboš1-   4---0
4Dvořák Josef1-   0---0
5Dvořák Stanislav1-   0---0
6Feil Miroslav1-   0---0
7Havránek Pavel1-   1---0
8Jonáš Václav1-   17---0
9Kazilovský František1-   8---0
10Kohút Viktor1-   0---0
11Kopsa Stanislav1-   0---0
12Koukal Jaroslav1-   0---0
13Kratochvíl Vladimír1-   6---0
14Kroužil Petr1-   0---0
15Matějka Jiří1-   2---0
16Michalec Václav1-   0---0
17Novák Jan1-   1---0
18Novák I Milan1-   0---0
19Novotný Miloš1-   0---0
20Petr Aleš1-   0---0
21Prieložný Miloš1-   1---0
22Semelka Jiří1-   0---0
23Svoboda Jiří1-   1---0
24Svoboda Leoš1-   1---0
25Sýkora Pavel1-   0---0
26Šašma Jiří1-   3---0
27Šebek Petr1-   1---0
28Šindelář ???1-   0---0
29Šnajberk Jiří1-   8---0
30Štefl Radek1-   0---0
31Štochl Miloš1-   0---0
32Vlasák Jiří1-   0---0
33Vosáhlo Libor1-   2---0
34Zackl Jiří1-   0---0
35Žatkuliak Michal1-   2---0

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin