Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1997-1998

1997-1998

A-tým   -   Okresní přebor

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Slovan B 26 15 5 6 77 : 36 50
 2.  Řečany nad Labem 26 13 9 4 64 : 39 48
 3.  Chvojenec 26 14 4 8 52 : 41 46
 4.  Nemošice 26 12 7 7 69 : 53 43
 5.  Staré Hradiště 26 11 7 8 36 : 32 40
 6.  Starý Mateřov 26 12 4 10 39 : 43 40
 7.  Přelovice 26 9 8 9 50 : 45 35
 8.  Pardubičky B 26 9 7 10 47 : 47 34
 9.  Sezemice 26 9 7 10 31 : 37 34
 10.  Ostřešany 26 8 8 10 50 : 50 32
 11.  Dolany 26 9 4 13 33 : 43 31
 12.  Opatovice nad Labem 26 8 6 12 46 : 49 30
 13.  Horní Jelení 26 7 3 16 26 : 62 24
 14.  VTJ Racek 26 3 7 16 31 : 74 16

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Ledajaksvenku  Nemošice 5:1více  
2.podzim   Přibylvenku  Horní Jelení 0:2více  
3.podzim   Malířdoma  Pardubičky 2:0více  
4.podzim   Klempířvenku  Sezemice 1:0více  
5.podzim   Jakoubekdoma  Řečany nad Labem 2:2více  
6.podzim   Čížek st.venku  Chvojenec 0:4více  
7.podzim   Čapekdoma  Slovan B 1:3více  
8.podzim   Čížekvenku  Staré Hradiště 2:1více  
9.podzim   Malířdoma  Starý Mateřov 2:2více  
10.podzim   Charvátvenku  Dolany 1:1více  
11.podzim   Drábekdoma  Ostřešany 3:6více  
12.podzim   Jakoubekvenku  VTJ Racek 5:0více  
13.podzim   Čapekdoma  Opatovice nad Labem 2:1více  
14.jaro   Čapekdoma  Nemošice 3:3více  
15.jaro   Přibyldoma  Horní Jelení 1:2více  
16.jaro   Majervenku  Pardubičky 2:2více  
17.jaro   Drábekdoma  Sezemice 3:1více  
18.jaro   Suchomelvenku  Řečany nad Labem 1:1více  
19.jaro   Charvátdoma  Chvojenec 1:3více  
20.jaro   Sixelvenku  Slovan B 1:1více  
21.jaro   Charvátdoma  Staré Hradiště 1:0více  
22.jaro   Suchomelvenku  Starý Mateřov 2:3více  
23.jaro   Čapekdoma  Dolany 0:1více  
24.jaro   Čížek st.venku  Ostřešany 0:3více  
25.jaro   Sixeldoma  VTJ Racek 7:0více  
26.jaro   Syrůčekvenku  Opatovice nad Labem 2:2více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bílek Josef24-   0---0
2Dlask Pavel25-   0---0
3Dlask Petr21-   4---1
4Feil Miroslav1-   0---0
5Havránek Pavel24-   2---0
6Hrabě Josef5-   1---0
7Jonáš Václav5-   1---0
8Kazilovský František2-   0---0
9Kotval Milan3-   0---0
10Král Michal6-   0---0
11Kroužil Petr1-   0---0
12Kvasnička Jaromír15-   0---0
13Matějka Jiří22-   8---0
14Novák Jan17-   2---0
15Novák Martin20-   9---0
16Stránský Luboš12-   1---0
17Svoboda Leoš23-   15---0
18Šprojcar Petr24-   1---0
19Šprync Petr4-   1---0
20Štochl Kamil25-   1---1
21Štochl Miloš2-   0---0
22Vlk Ondřej9-   0---0
23Vosáhlo Libor26-   4---0
24Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Lipoltice 24 21 1 2 96 : 17 64
 2.  Lány na Důlku 24 17 1 6 75 : 47 52
 3.  Újezd B 24 15 1 8 53 : 43 46
 4.  Jankovice 24 11 6 7 54 : 52 39
 5.  Bukovka 24 11 3 10 54 : 43 36
 6.  Živanice 24 11 2 11 52 : 49 35
 7.  Zdechovice 24 9 4 11 51 : 58 31
 8.  Sopřeč 24 8 4 12 52 : 51 28
 9.  Rohovládova Bělá 24 6 9 9 32 : 49 27
 10.  Labské Chrčice 24 6 6 12 41 : 53 24
 11.  Tetov 24 7 3 14 38 : 75 24
 12.  Přelovice B 24 6 3 15 33 : 57 21
 13.  Chvaletice B 24 6 1 17 35 : 72 19

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   --  volno -:-  
2.podzim   P.Klempířdoma  Tetov 6:0  
3.podzim   Rambousekvenku  Sopřeč 2:4  
4.podzim   Rambousekdoma  Jankovice 1:1  
5.podzim   Podroužekvenku  Živanice 0:3  
6.podzim   Ledajaksdoma  Lipoltice 0:3  
7.podzim   P.Klempířvenku  Zdechovice 1:5  
8.podzim   Drábekdoma  Lány na Důlku 0:2  
9.podzim   Drábekvenku  Labské Chrčice 2:6  
10.podzim   Dostáldoma  Újezd B 1:1  
11.podzim   Tláskalvenku  Bukovka 4:1  
12.podzim   Martínekdoma  Rohovládova Bělá 0:4  
13.podzim   Čapekvenku  Chvaletice B 0:1  
14.jaro   --  volno -:-  
15.jaro   Kopáčvenku  Tetov 3:2  
16.jaro   Čapekdoma  Sopřeč 3:2  
17.jaro   Dostálvenku  Jankovice 2:5  
18.jaro   Hrondoma  Živanice 0:1  
19.jaro   Tláskalvenku  Lipoltice 1:5  
20.jaro   Sýkoradoma  Zdechovice 2:1  
21.jaro   Čížek st.venku  Lány na Důlku 2:3  
22.jaro   Šindlerdoma  Labské Chrčice 0:1  
23.jaro   Henychvenku  Újezd B 0:3  
24.jaro   Malířdoma  Bukovka 0:2  
25.jaro   Dostálvenku  Rohovládova Bělá 0:0  
26.jaro   laikdoma  Chvaletice B 3:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan1-   0---0
2Čada Luboš1-   0---0
3Dvořák Josef1-   0---0
4Dvořák Stanislav1-   0---0
5Feil Miroslav1-   0---0
6Hrabě Josef1-   1---0
7Jonáš Václav1-   4---0
8Kazilovský František1-   6---0
9Kohút Viktor1-   3---0
10Kopřiva Zdeněk1-   1---0
11Kopsa Stanislav1-   0---0
12Kotval Milan1-   0---0
13Koukal Jaroslav1-   1---0
14Kratochvíl Vladimír1-   3---0
15Kroužil Petr1-   0---0
16Kučera Zdeněk1-   0---0
17Michalec Václav1-   1---0
18Novák I Milan1-   0---0
19Prieložný Miloš1-   0---0
20Svoboda Jiří1-   0---0
21Svoboda Leoš1-   5---0
22Sýkora Pavel1-   0---0
23Šašma Jiří1-   0---0
24Šebek Petr1-   3---0
25Školník ???1-   1---0
26Šnajberk Jiří1-   0---0
27Šprojcar Petr1-   1---0
28Šprync Petr1-   0---0
29Štefl Radek1-   0---0
30Štochl Miloš1-   0---0
31Vlasák Jiří1-   0---0
32Vosáhlo Libor1-   4---0
33Zackl Jiří1-   0---0
34Zach Martin1-   0---0
35Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin