Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1998-1999

1998-1999

A-tým   -   Okresní přebor

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Pardubičky 26 16 6 4 53 : 23 54
 2.  Paramo 26 15 7 4 51 : 24 52
 3.  Opatovice nad Labem 26 12 9 5 44 : 30 45
 4.  Chvojenec 26 12 5 9 50 : 39 41
 5.  Slovan B 26 10 9 7 40 : 45 39
 6.  Staré Hradiště 26 9 10 7 35 : 34 37
 7.  Nemošice 26 8 11 7 43 : 40 35
 8.  Mikulovice 26 9 7 10 52 : 58 34
 9.  Starý Mateřov 26 7 9 10 34 : 35 30
 10.  Sezemice 26 8 5 13 35 : 44 29
 11.  Přelovice 26 8 4 14 49 : 58 28
 12.  Ostřešany 26 8 3 15 29 : 45 27
 13.  Staré Čívice 26 7 4 15 33 : 59 25
 14.  Dolany 26 6 5 15 38 : 52 23

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Přibylvenku  Pardubičky 1:3více  
2.podzim   Sponnervenku  Sezemice 1:1více  
3.podzim   Čapekdoma  Staré Hradiště 1:2více  
4.podzim   Blažekvenku  Slovan B 3:3více  
5.podzim   Čapekdoma  Paramo 0:1více  
6.podzim   Sponnervenku  Starý Mateřov 2:4více  
7.podzim   Čížek st.doma  Staré Čívice 6:1více  
8.podzim   Malířvenku  Mikulovice 0:2více  
9.podzim   Dostáldoma  Nemošice 1:4více  
10.podzim   Čížek st.venku  Chvojenec 2:6více  
11.podzim   Strnad D.doma  Dolany 4:1více  
12.podzim   Májekvenku  Ostřešany 1:3více  
13.podzim   Jakoubekdoma  Opatovice nad Labem 3:3více  
14.jaro   Syrůčekdoma  Pardubičky 0:2více  
15.jaro   Pěknýdoma  Sezemice 1:0více  
16.jaro   Jakoubekvenku  Staré Hradiště 2:2více  
17.jaro   Malířdoma  Slovan B 5:2více  
18.jaro   Čížek st.venku  Paramo 1:2více  
19.jaro   Klempířdoma  Starý Mateřov 1:0více  
20.jaro   Malířvenku  Staré Čívice 1:2více  
21.jaro   Dostáldoma  Mikulovice 5:2více  
22.jaro   Ledajaksvenku  Nemošice 3:2více  
23.jaro   Dobrovolnýdoma  Chvojenec 2:1více  
24.jaro   Přibylvenku  Dolany 1:4více  
25.jaro   Charvátdoma  Ostřešany 1:2více  
26.jaro   Klempíř D.venku  Opatovice nad Labem 1:3více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bergman Pavel70   00001
2Bílek Josef100   00001
3Dlask Pavel240   30301
4Dlask Petr200   50500
5Feil Miroslav10   00000
6Havránek Pavel170   00000
7Hladík Ladislav250   60600
8Hrabě Josef170   00000
9Kazilovský František30   00000
10Kohút Viktor20   20200
11Král Michal140   00000
12Kratochvíl Jaroslav80   00000
13Kratochvíl Vladimír40   00000
14Kvasnička Jaromír10   00000
15Matějka Jiří190   50500
16Michalec Václav20   00000
17Novák Martin140   20201
18Pejřimovský Aleš180   00000
19Stránský Luboš160   00000
20Svatoň Ondřej210   1601600
21Svoboda Leoš230   1001000
22Šašma Jiří10   00000
23Šprojcar Petr130   00000
24Šprync Petr10   00000
25Štochl Kamil20   00000
26Štochl Miloš50   00000
27Urbanec Miloslav130   00000
28Vlk Ondřej60   00000
29Vosáhlo Libor160   00000

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Újezd B 24 17 3 4 81 : 39 54
 2.  Sopřeč 24 14 7 3 73 : 44 49
 3.  Jankovice 24 14 2 8 68 : 42 44
 4.  Tetov 24 12 5 7 51 : 36 41
 5.  Nové Zdechovicko 24 12 4 8 56 : 67 40
 6.  Labské Chrčice 24 12 3 9 49 : 54 39
 7.  Chvaletice 24 9 5 10 47 : 39 32
 8.  Zdechovice 24 10 2 12 31 : 43 32
 9.  Kolesa 24 8 4 12 45 : 55 28
 10.  Přelovice B 24 7 6 11 45 : 54 27
 11.  Živanice 24 6 6 12 38 : 40 24
 12.  Rohovládova Bělá 24 6 3 15 46 : 63 21
 13.  Bukovka 24 2 2 20 28 : 88 8

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Dostálvenku  Živanice 0:4  
2.podzim   --  volno -:-  
3.podzim   Klempířdoma  Kolesa 0:1  
4.podzim   Vávravenku  Chvaletice B 1:1  
5.podzim   Hrozendoma  Nové Zdechovicko 4:3  
6.podzim   Vávravenku  Rohovládova Bělá 2:1  
7.podzim   Dobrovolnýdoma  Labské Chrčice 0:0  
8.podzim   Heřmanskývenku  Bukovka 1:3  
9.podzim   Vávradoma  Újezd B 1:4  
10.podzim   laik Zacklvenku  Jankovice 3:1  
11.podzim   Kuželadoma  Zdechovice 5:2  
12.podzim   Heřmanskývenku  Sopřeč 1:4  
13.podzim   Heřmanskýdoma  Tetov 2:0  
14.jaro   Tláskaldoma  Živanice 0:1  
15.jaro   --  volno -:-  
16.jaro   Šindlervenku  Kolesa 2:4  
17.jaro   laik Šašmadoma  Chvaletice B 3:3  
18.jaro   Munzarvenku  Nové Zdechovicko 3:3  
19.jaro   Kuželadoma  Rohovládova Bělá 5:2  
20.jaro   Šindlervenku  Labské Chrčice 1:1  
21.jaro   Dobrovolnýdoma  Bukovka 5:1  
22.jaro   Říhavenku  Újezd B 3:5  
23.jaro   Říhadoma  Jankovice 0:0  
24.jaro   Hrozenvenku  Zdechovice 1:2  
25.jaro   Švábdoma  Sopřeč 1:5  
26.jaro   Strnad K.venku  Tetov 1:3  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan10   00000
2Dvořák Josef10   40400
3Dvořák Stanislav10   10100
4Feil Miroslav10   10100
5Havránek Pavel10   20200
6Hladík Ladislav10   10100
7Jonáš Václav10   00000
8Kazilovský František10   50500
9Kohút Viktor10   30300
10Kopřiva Zdeněk10   00000
11Kopsa Stanislav10   20200
12Kotval Milan10   00000
13Kratochvíl Vladimír10   50500
14Kvasnička Jaromír10   00000
15Míchal Jaroslav10   00000
16Novák I Milan10   30300
17Svoboda Jiří10   30300
18Svoboda Leoš10   50500
19Sýkora Pavel10   10100
20Šašma Jiří10   10100
21Šebek Petr10   50500
22Školník ???10   00000
23Šprync Petr10   00000
24Štefl Radek10   00000
25Talanda Vlastimil10   00000
26Vlasák Jiří10   00000
27Vrba Jiří10   00000
28Zach Martin10   00000
29Žatkuliak Michal10   00000

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin