Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1999-2000

1999-2000

A-tým   -   Okresní přebor

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Opatovice nad Labem 24 17 4 3 58 : 28 55
 2.  Chvojenec 24 16 5 3 57 : 21 53
 3.  Valy 24 15 4 5 92 : 49 49
 4.  Paramo 24 11 5 8 56 : 53 38
 5.  Sezemice 24 10 7 7 39 : 42 37
 6.  Staré Hradiště 24 9 7 8 44 : 38 34
 7.  Mikulovice 24 10 4 10 40 : 49 34
 8.  Nemošice 24 8 5 11 54 : 53 29
 9.  Řečany nad Labem 24 7 7 10 32 : 43 28
 10.  Starý Mateřov 24 5 9 10 25 : 42 24
 11.  Přelovice 24 5 5 14 36 : 54 20
 12.  Ostřešany 24 3 7 14 30 : 51 16
 13.  Mnětice 24 3 5 16 27 : 67 14
 14.  Mnětice 24 3 5 16 27 : 67 14

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Říhadoma  Řečany nad Labem 2:2více  
2.podzim   Čížek st.venku  Staré Hradiště 3:0více  
3.podzim   Klempířdoma  Sezemice 2:1více  
4.podzim   Čížek st.venku  Starý Mateřov 0:0více  
5.podzim   Syrůčekdoma  Chvojenec 0:1více  
6.podzim   Klempířvenku  Mikulovice 1:1více  
7.podzim   Čapekdoma  Mnětice 2:3více  
8.podzim   Hrozenvenku  Opatovice nad Labem 0:3více  
9.podzim   Charvátdoma  Nemošice 1:4více  
10.podzim   Němečekvenku  Valy 2:3více  
11.podzim   Jakoubekdoma  Slovan B 3:2více  
12.podzim   Syrůčekvenku  Paramo 1:5více  
13.podzim   Klempířdoma  Ostřešany 2:5více  
14.jaro   Čapekvenku  Řečany nad Labem 1:2více  
15.jaro   Kalhousdoma  Staré Hradiště 1:3více  
16.jaro   Charvátvenku  Sezemice 3:0více  
17.jaro   Čapekdoma  Starý Mateřov 2:2více  
18.jaro   Čermákvenku  Chvojenec 1:4více  
19.jaro   Jakoubekdoma  Mikulovice 1:2více  
20.jaro   Syrůčekvenku  Mnětice 1:0více  
21.jaro   Čížek Miloslavdoma  Opatovice nad Labem 2:4více  
22.jaro   Morávekvenku  Nemošice 0:4více  
23.jaro   Čermákdoma  Valy 2:2více  
25.jaro   Krejskadoma  Paramo 6:1více  
26.jaro   Kalhousvenku  Ostřešany 0:2více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bořil Tomáš8-   4---0
2Dlask Pavel19-   1---0
3Dlask Petr18-   1---0
4Doležal Petr13-   2---0
5Dvořák Josef8-   0---0
6Feil Miroslav2-   0---0
7Formánek Lukáš16-   0---0
8Havránek Pavel10-   0---0
9Hrabě Josef20-   0---1
10Kazilovský František7-   2---0
11Kohút Viktor1-   0---0
12Kolín Tomáš4-   0---0
13Kotval Milan1-   0---0
14Král Michal2-   1---0
15Kratochvíl Vladimír9-   1---0
16Matějka Jiří14-   4---0
17Míchal Jaroslav4-   1---0
18Novák Martin19-   6---0
19Novák I Milan1-   0---0
20Novotný Miloš1-   0---0
21Rejmont Jan17-   5---0
22Stránský Luboš15-   1---0
23Svatoň Ondřej2-   1---0
24Svoboda Jiří3-   0---0
25Svoboda Leoš24-   8---1
26Šaravec Václav18-   0---0
27Šprync Petr4-   0---0
28Štochl Miloš2-   0---1
29Talanda Vlastimil11-   1---0
30Tureček Radek5-   0---0
31Vosáhlo Libor1-   0---0
32Vrba Jiří7-   0---0
33Vrba Tomáš12-   0---0
34Zackl Jiří2-   0---0
35Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV. třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Titanic 26 22 4 0 98 : 23 70
 2.  Kojice 26 18 4 4 76 : 24 58
 3.  Sopřeč 26 14 7 5 60 : 34 49
 4.  Rohovládova Bělá 26 14 4 8 59 : 42 46
 5.  Zdechovice 26 10 8 8 49 : 39 38
 6.  Jankovice 26 9 7 10 68 : 58 34
 7.  Újezd B 26 10 4 12 49 : 67 34
 8.  Kolesa 26 7 10 9 41 : 51 31
 9.  Tetov 26 7 7 12 45 : 62 28
 10.  Bukovka 26 8 4 14 43 : 64 28
 11.  Živanice 26 6 7 13 54 : 57 25
 12.  Chvaletice B 26 6 6 14 51 : 66 24
 13.  Přelovice B 26 6 4 16 34 : 73 22
 14.  Labské Chrčice 26 6 2 18 31 : 96 20

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   laikdoma  Zdechovice 5:0  
2.podzim   Tučekvenku  Kolesa 1:1  
3.podzim   Dostáldoma  Sopřeč 2:2  
4.podzim   D.Strnadvenku  Chvaletice B 3:2  
5.podzim   Moravecdoma  Titanic 1:7  
6.podzim   laikvenku  Živanice 4:3  
7.podzim   Čapekdoma  Bukovka 3:3  
8.podzim   Tláskalvenku  Újezd B 0:4  
9.podzim   Heřmanskýdoma  Kojice 2:4  
10.podzim   Charvátvenku  Jankovice 0:2  
11.podzim   K.Strnaddoma  Tetov 2:1  
12.podzim   Tláskalvenku  Labské Chrčice 0:2  
13.podzim   Hrondoma  Rohovládova Bělá 1:6  
14.jaro   Capayvenku  Zdechovice 0:10  
15.jaro   Václavekdoma  Kolesa 0:3  
16.jaro   Pěknývenku  Sopřeč 0:3  
17.jaro   Heřmanskýdoma  Chvaletice B 2:0  
18.jaro   Čížek st.venku  Titanic 0:3  
19.jaro   Heřmanskýdoma  Živanice 1:1  
20.jaro   Čížek st.venku  Bukovka 0:1  
21.jaro   Halasdoma  Újezd B 3:1  
22.jaro   laikvenku  Kojice 0:3  
23.jaro   Václavekdoma  Jankovice 2:3  
24.jaro   Čapekvenku  Tetov 2:3  
25.jaro   Halasdoma  Labské Chrčice 0:2  
26.jaro   Vaczlavvenku  Rohovládova Bělá 0:3  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Doležal Petr1-   2---0
2Dvořák Josef1-   2---0
3Feil Miroslav1-   0---0
4Havránek Pavel1-   2---0
5Hrabě Josef1-   2---0
6Kazilovský František1-   4---0
7Kohút Viktor1-   1---0
8Kolín Tomáš1-   0---0
9Kopsa Stanislav1-   1---0
10Kotval Milan1-   3---0
11Kratochvíl Vladimír1-   0---0
12Kvasnička Jaromír1-   0---0
13Míchal Jaroslav1-   1---0
14Novák I Milan1-   1---0
15Novotný Miloš1-   0---0
16Rejmont Jan1-   2---0
17Svoboda Jiří1-   0---0
18Svoboda Leoš1-   7---0
19Šprync Petr1-   0---0
20Štochl Miloš1-   2---0
21Talanda Vlastimil1-   3---0
22Vosáhlo Libor1-   0---0
23Vrba Jiří1-   0---0
24Zackl Jiří1-   0---0
25Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin