Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 2019-2020

2019-2020

Jarní část sezóny byla zrušena kvůli koronavirové epidemii

A-tým   -   III. třída

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Přelovice13120135:1236
2.Opatovice nad Labem13110254:2133
3.Torpedo13100348:2330
4.Dašice1392254:2529
5.Pardubičky B1370634:3321
6.Selmice1352637:3217
7.Valy1352635:3517
8.Jaroslav1352629:2917
9.Rohovládova Bělá B1351735:5016
10.Ostřetín1351729:4416
11.Tetov1342729:3414
12.Mnětice1323827:469
13.Dražkovice13211019:487
14.Staré Hradiště13021120:532

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
2.podzim18.8.  17:00NEBalogdoma  Mnětice 5:2Referát  fotky ze zápasu
3.podzim24.8.  17:00SORambousek M.venku  Tetov 1:0Referát  fotky ze zápasu
4.podzim31.8.  17:00SORousekdoma  Selmice 3:0Referát  fotky ze zápasu
5.podzim8.9.  17:00NEPetrvenku  Ostřetín 2:1Referát  
6.podzim15.9.  16:30NEZieglerdoma  Staré Hradiště 2:1Referát  fotky ze zápasu
7.podzim21.9.  16:30SORambousek M.venku  Dašice 0:2Referát  
8.podzim28.9.  16:00SORambousek J.doma  Jaroslav 5:1Referát  
9.podzim6.10.  10:30NERambousek M.venku  Torpedo 3:1Referát  
10.podzim13.10.  15:30NEŠvábdoma  Dražkovice 3:0Referát  
11.podzim20.10.  15:30NEŠvábvenku  Rohovládova Bělá B 2:1Referát  
12.podzim27.10.  14:30NESvatoňvenku  Opatovice nad Labem 2:1Referát  fotky ze zápasu
13.podzim2.11.  14:00SOPavlasdoma  Pardubičky B 3:2Referát  
1.podzim9.11.  13:30SOHamrníkvenku  Valy 4:0Referát  
14.jaro21.3.  15:00SOdoma  Valy :  
15.jaro29.3.  15:30NEvenku  Mnětice :  
16.jaro4.4.  15:30SOdoma  Tetov :  
17.jaro12.4.  16:00NEvenku  Selmice :  
18.jaro19.4.  16:00NEdoma  Ostřetín :  
19.jaro25.4.  16:30SOvenku  Staré Hradiště :  
20.jaro2.5.  17:00SOdoma  Dašice :  
21.jaro10.5.  17:00NEvenku  Jaroslav :  
22.jaro17.5.  17:00NEdoma  Torpedo :  
23.jaro24.5.  17:00NEvenku  Dražkovice :  
24.jaro30.5.  17:00SOdoma  Rohovládova Bělá B :  
25.jaro7.6.  17:00NEdoma  Opatovice nad Labem :  
26.jaro13.6.  17:00SOvenku  Pardubičky B :  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub222   00000
2Blažek Bedřich12981   641030
3Čapek Ondřej2180   00000
4Doležal Petr218   00000
5Kabeláč Matěj5256   00000
6Kaderka Radek7433   04400
7Karela Stanislav9542   21310
8Khun Martin4355   21330
9Koch Filip11806   1131430
10Malý Michal10708   10110
11Novotný Josef121080   00000
12Pohanka Tomáš228   00000
13Pracz Tomasz935   10100
14Řehák Vladimír131170   21310
15Staněk Lukáš131166   11210
16Staněk Tomáš4253   00000
17Středa Jan9588   21300
18Šimák Ondřej231   10100
19Šimák Radek8561   01110
20Šmarda Daniel3111   00000
21Šmarda Tomáš5100   02200
22Šprinc Rostislav10900   00000
23Šprync Adam13850   22400
24Tomášek Václav131158   22440
25Vohralík Pavel3225   21310
26Vrzal Jan9309   02200

Podrobnější statistiky

2019 - podzim - A-tým
2019 - podzim - A-tým

Horní řada zleva: Miloslav Petrlík - trenér, Radek Paclík, Rostislav Šprinc, Ondřej Čapek, Bedřich Blažek, Tomáš Staněk,
Tomasz Pracz, Tomáš Pohanka, Radek Šimák, Josef Novotný, Miloš Koch - předseda klub
Dolní řada zleva: Jan Středa, Vláďa Řehák, Jan Vrzal, Stanislav Karela, Václav Tomášek, Radek Kaderka, Adam Šprync,
Lukáš Staněk, Michal Malý, Filip Koch

 

 

 

B-tým   -   IV. třída Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Řečany nad Labem B15121272:1637
2.Lázně Bohdaneč B15121253:1537
3.Přelovice B1593344:2030
4.Kojice1584340:2528
5.Semín1581637:2325
6.Lány na Důlku1580741:3624
7.Choltice B1573532:2824
8.Dolany1564528:3022
9.Přelouč C1564527:3722
10.Jankovice1553729:3518
11.Rybitví1552832:2817
12.Staré Ždánice1543823:4815
13.Újezd B15411028:4413
14.Starý Máteřov B1534828:5413
15.Srch B15221127:698
16.Zdechovice15141018:517

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
2.podzim17.8.  17:00SORázekvenku  Rybitví 2:0Referát  
3.podzim25.8.  17:00NESvatoňdoma  Zdechovice 5:0Referát  fotky ze zápasu
15.podzim28.8.  18:00STRázekvenku  Přelouč C 1:1Referát  
4.podzim1.9.  17:00NERambousek J.venku  Dolany 1:2Referát  
5.podzim7.9.  17:00SOHendrychdoma  Jankovice 1:2Referát  
6.podzim14.9.  16:30SOBalogvenku  Semín 4:2Referát  
7.podzim22.9.  16:30NERambousek J.doma  Choltice B 1:1Referát  
8.podzim29.9.  16:00NELedajaksvenku  Újezd B 4:2Referát  
9.podzim5.10.  16:00SORousekdoma  Starý Máteřov B 6:0Referát  
10.podzim12.10.  15:30SOVolnývenku  Kojice 2:2Referát  
11.podzim19.10.  15:30SOPetrdoma  Lány na Důlku 3:0Referát  
12.podzim26.10.  14:30SOBalogdoma  Řečany nad Labem B 2:1Referát  
13.podzim3.11.  14:00NERambousek M.venku  Lázně Bohdaneč B 0:2Referát  
1.podzim10.11.  13:30NEZieglerdoma  Srch B 7:3Referát  
14.podzim16.11.  13:30SOŘíha F.doma  Staré Ždánice 5:2Referát  
29.jaro15.3.  14:30NEvenku  Staré Ždánice :  
16.jaro22.3.  15:00NEvenku  Srch B :  
17.jaro28.3.  15:30SOdoma  Rybitví :  
18.jaro5.4.  15:30NEvenku  Zdechovice :  
19.jaro11.4.  16:00SOdoma  Dolany :  
20.jaro18.4.  16:00SOvenku  Jankovice :  
21.jaro26.4.  16:30NEdoma  Semín :  
22.jaro3.5.  17:00NEvenku  Choltice B :  
30.jaro6.5.  17:30STdoma  Přelouč C :  
23.jaro9.5.  17:00SOdoma  Újezd B :  
24.jaro16.5.  17:00SOvenku  Starý Máteřov B :  
25.jaro23.5.  17:00SOdoma  Kojice :  
26.jaro31.5.  17:00NEvenku  Lány na Důlku :  
27.jaro6.6.  17:00SOvenku  Řečany nad Labem B :  
28.jaro14.6.  17:00NEdoma  Lázně Bohdaneč B :  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub9440   51630
2Born Lukáš12870   461000
3Danielka Petr9549   01100
4Doležal Petr130   00000
5Hendrych Filip350   01100
6Jelínek Milan4230   11200
7Kabeláč Matěj8355   21300
8Kaderka Radek4270   01110
9Karela Stanislav295   00000
10Mádr Tomáš5380   00010
11Malý Michal150   01100
12Novotný Josef11890   00000
13Pohanka Tomáš13950   33611
14Pracz Tomasz151320   41520
15Staněk Lukáš141140   34750
16Staněk Tomáš9695   23500
17Středa Jan2180   11200
18Šimák Ondřej10900   03320
19Šimák Radek2140   00000
20Šmarda Daniel3105   20200
21Šmarda Tomáš10490   21300
22Šprinc Rostislav2120   20200
23Šprojcar Petr12590   01110
24Šprync Adam8465   51600
25Tichý Jakub240   00010
26Tomášek Václav6300   11210
27Uhlíř Pavel151350   02220
28Víšek Ondřej11650   12300
29Vrzal Jan13935   471140

Podrobnější statistiky

2019 - podzim - B-tým
2019 - podzim - B-tým

Horní řada zleva: Tomáš Biben - trenér, Lukáš Staněk, Petr Šprojcar, Pavel Uhlíř, Jakub Biben, Tomáš Pohanka,
Daniel Šmarda, Stanislav Karela, Jan Vrzal
Dolní řada zleva: Michal Malý, Lukáš Born, Adam Šprync, Radek Kaderka, Josef Novotný,
Ondřej Šimák, Ondřej Víšek, Tomáš Staněk, Tomasz Pracz


 

 

A+B tým


Soupiska - společná pro A a B tým   -   2019-2020

Brankáři
Josef Novotný
Josef Novotný
2000 
Daniel Šmarda
Daniel Šmarda
1998 
Tomáš Mádr
Tomáš Mádr
1990 
   
Obránci
Rostislav Šprinc
Rostislav Šprinc
1986 
Radek Šimák
Radek Šimák
1987 
Ondřej Čapek
Ondřej Čapek
1984 
Tomasz Pracz
Tomasz Pracz
1970 
Ondřej Šimák
Ondřej Šimák
1990 
Václav Tomášek
Václav Tomášek
1981 
Lukáš Staněk
Lukáš Staněk
2000 
Jan Vrzal
Jan Vrzal
2001 
Petr Danielka
Petr Danielka
2001 
Radek Kaderka
Radek Kaderka
1982 
Pavel Uhlíř
Pavel Uhlíř
1975 
Michal Malý
Michal Malý
1993 
Záložníci
Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
1983 
Martin Khun
Martin Khun
1988 
Bedřich Blažek
Bedřich Blažek
1990 
Pavel Vohralík
Pavel Vohralík
1984 
Jan Středa
Jan Středa
1980 
Tomáš Staněk
Tomáš Staněk
1969 
Ondřej Víšek
Ondřej Víšek
2000 
Petr Šprojcar
Petr Šprojcar
1978 
Tomáš Pohanka
Tomáš Pohanka
1988 
Matěj Kabeláč
Matěj Kabeláč
1996 
  
Útočníci
Filip Koch
Filip Koch
1987 
Adam Šprync
Adam Šprync
1995 
Tomáš Šmarda
Tomáš Šmarda
2003 
Jakub Biben
Jakub Biben
2002 
Stanislav Karela
Stanislav Karela
1992 
Lukáš Born
Lukáš Born
1999 
Rezerva
Petr Doležal
Petr Doležal
1977 
Tomáš Biben
Tomáš Biben
1974 
Milan Jelínek
Milan Jelínek
1993 
Vít Moravec
Vít Moravec
2000 
Miloš Štochl
Miloš Štochl
1978 
 
Realizační tým:
Trenér A-týmuTrenér B-týmu    
Miloslav Petrlík
Miloslav Petrlík
1973 
Tomáš Biben
Tomáš Biben
1974 
    

 

 

Hráči - statistiky souhrnně pro A i B tým

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub11462   51630
2Blažek Bedřich12981   641030
3Born Lukáš12870   461000
4Čapek Ondřej2180   00000
5Danielka Petr9549   01100
6Doležal Petr348   00000
7Hendrych Filip350   01100
8Jelínek Milan4230   11200
9Kabeláč Matěj13611   21300
10Kaderka Radek11703   05510
11Karela Stanislav11637   21310
12Khun Martin4355   21330
13Koch Filip11806   1131430
14Mádr Tomáš5380   00010
15Malý Michal11758   11210
16Novotný Josef231970   00000
17Pohanka Tomáš15978   33611
18Pracz Tomasz241355   51620
19Řehák Vladimír131170   21310
20Staněk Lukáš272306   45960
21Staněk Tomáš13948   23500
22Středa Jan11768   32500
23Šimák Ondřej12931   13420
24Šimák Radek10701   01110
25Šmarda Daniel6216   20200
26Šmarda Tomáš15590   23500
27Šprinc Rostislav121020   20200
28Šprojcar Petr12590   01110
29Šprync Adam211315   731000
30Tichý Jakub240   00010
31Tomášek Václav191458   33650
32Uhlíř Pavel151350   02220
33Víšek Ondřej11650   12300
34Vohralík Pavel3225   21310
35Vrzal Jan221244   491340

Podrobnější statistiky

 

Podrobná tisková verze - ročenka

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin