Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 2020-2021

2020-2021

Podzimní část se nedohrála a jarní část sezóny byla zrušena kvůli koronavirové epidemii

A-tým   -   Okresní přebor

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Přelouč B761019:819
2.Přelovice852125:1317
3.Chvojenec851229:916
4.Starý Mateřov751119:916
5.Opatovice nad Labem851234:2516
6.Ostřešany851221:1916
7.Bukovka850321:1615
8.Dříteč831419:2210
9.Mikulovice730424:179
10.Újezd721413:147
11.Moravany B821516:257
12.Křičeň520310:126
13.Sezemice812515:365
14.Roveň711511:224
15.Nemošice811613:314
16.Rohoznice61058:193

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim23.8.  17:00NEZieglerdoma  Starý Mateřov 2:2Referát  fotky ze zápasu
2.podzim30.8.  17:00NESyrůčekvenku  Křičeň 1:0Referát  fotky ze zápasu
3.podzim6.9.  17:00NERázekdoma  Ostřešany 2:1Referát  fotky ze zápasu
4.podzim12.9.  16:30SOSucharskivenku  Opatovice nad Labem 6:4Referát  
5.podzim20.9.  16:30NEDitrichdoma  Mikulovice 5:0Referát  
6.podzim27.9.  16:00NERázekvenku  Přelouč B 1:3Referát  
7.podzim4.10.  16:00NEČermákdoma  Sezemice 7:2Referát  
8.podzim10.10.  15:30SOOrtikovvenku  Moravany B 1:1Referát  
9.podzim18.10.  15:30NEdoma  Dříteč :  
10.podzim24.10.  14:30SOvenku  Bukovka :  
15.podzim28.10.  14:30STvenku  Chvojenec :  
11.podzim1.11.  14:00NEdoma  Újezd :  
12.podzim7.11.  14:00SOdoma  Nemošice :  
13.podzim14.11.  14:00SOvenku  Rohoznice :  
14.podzim21.11.  13:30SOdoma  Roveň :  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bidlo Luboš111   00000
2Blažek Bedřich7475   10110
3Born Lukáš7523   16700
4Čada David8579   43700
5Kaderka Radek381   00000
6Karela Stanislav6186   31400
7Khun Martin6282   00010
8Klas Jakub7611   53810
9Koch Filip126   00000
10Marek Jiří8720   00010
11Pracz Tomasz513   00000
12Řehák Vladimír8675   11210
13Staněk Lukáš7629   01100
14Středa Jan8718   51620
15Šimák Ondřej11   00000
16Šimák Radek6323   00000
17Šprinc Rostislav8720   00000
18Šprync Adam7521   40400
19Urbanec Miloslav8704   15620
20Vrzal Jan4124   00000

Podrobnější statistiky

2020 - podzim - A-tým
2020 - podzim - A-tým

Horní řada zleva:

Dolní řada zleva:


 

 

 

B-tým   -   IV. třída Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Řečany nad Labem B660025:318
2.Kojice751116:1016
3.Přelouč C750218:915
4.Semín741221:1113
5.Zdechovice733119:1312
6.Rybitví632110:511
7.Tetov B731316:1810
8.Srch B730419:239
9.Přelovice B722320:158
10.Újezd B722314:138
11.Choltice B71249:205
12.Staré Ždánice712411:245
13.Jankovice71158:264
14.Staré Čívice70167:231

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
2.podzim29.8.  17:00SOHendrychdoma  Přelouč C 2:3Referát  
3.podzim5.9.  13:30SOLedajaksvenku  Jankovice 7:0Referát  
4.podzim13.9.  16:30NEHendrychdoma  Kojice 2:3Referát  
5.podzim19.9.  16:30SOBalogvenku  Zdechovice 2:2Referát  
6.podzim26.9.  16:00SORambousek M.doma  Choltice B 1:1Referát  
7.podzim3.10.  16:00SOMořickývenku  Řečany nad Labem B 2:6Referát  
8.podzim11.10.  15:30NEOzankdoma  Staré Ždánice 4:0Referát  
9.podzim17.10.  15:30SOvenku  Semín :  
10.podzim25.10.  14:30NEdoma  Srch B :  
1.podzim28.10.  14:30STvenku  Staré Čívice :  
11.podzim31.10.  14:00SOvenku  Rybitví :  
12.podzim8.11.  14:00NEvenku  Újezd B :  
13.podzim15.11.  14:00NEdoma  Tetov B :  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub490   00010
2Bidlo Luboš5300   00000
3Born Lukáš2180   11200
4Čapek Ondřej2150   10100
5Doležal Lukáš170   10110
6Doležal Petr285   10100
7Hendrych Filip2160   00000
8Hladík Ladislav3135   50500
9Hladík Vít130   00000
10Jelínek Milan175   00000
11Karela Stanislav5450   32500
12Kloboučník František130   00000
13Kysilka Martin2105   00000
14Mádr Tomáš190   00000
15Palasman František245   00000
16Panchártek Josef3270   00000
17Pracz Tomasz7630   10100
18Staněk Lukáš6460   23500
19Staněk Tomáš4340   01100
20Středa Jan190   10100
21Šimák Ondřej6540   00000
22Šmarda Daniel7630   00000
23Šmarda Tomáš7435   12300
24Šprync Adam160   00000
25Tichý Jakub3135   10100
26Uhlíř Pavel7630   01120
27Víšek Ondřej3235   01100
28Vohralík Pavel170   00000
29Vrzal Jan6445   22430

Podrobnější statistiky

2020 - podzim - B-tým
2020 - podzim - B-tým

Horní řada zleva:

Dolní řada zleva:



 

 

A+B tým


Soupiska - společná pro A a B tým   -   2020-2021

Brankáři
Jiří Marek
Jiří Marek
1993 
Daniel Šmarda
Daniel Šmarda
1998 
Tomáš Mádr
Tomáš Mádr
1990 
   
Obránci
Rostislav Šprinc
Rostislav Šprinc
1986 
Radek Šimák
Radek Šimák
1987 
Jan Středa
Jan Středa
1980 
Lukáš Staněk
Lukáš Staněk
2000 
Tomasz Pracz
Tomasz Pracz
1970 
Ondřej Šimák
Ondřej Šimák
1990 
Jan Vrzal
Jan Vrzal
2001 
Petr Danielka
Petr Danielka
2001 
Pavel Uhlíř
Pavel Uhlíř
1975 
Ondřej Čapek
Ondřej Čapek
1984 
  
Záložníci
Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
1983 
David Čada
David Čada
1986 
Miloslav Urbanec
Miloslav Urbanec
1974 
Bedřich Blažek
Bedřich Blažek
1990 
Martin Khun
Martin Khun
1988 
Tomáš Staněk
Tomáš Staněk
1969 
Ondřej Víšek
Ondřej Víšek
2000 
Petr Šprojcar
Petr Šprojcar
1978 
Radek Kaderka
Radek Kaderka
1982 
Luboš Bidlo
Luboš Bidlo
1975 
  
Útočníci
Filip Koch
Filip Koch
1987 
Adam Šprync
Adam Šprync
1995 
Stanislav Karela
Stanislav Karela
1992 
Lukáš Born
Lukáš Born
1999 
Jakub Klas
Jakub Klas
1993 
 
Rezerva
Petr Doležal
Petr Doležal
1977 
Tomáš Biben
Tomáš Biben
1974 
Milan Jelínek
Milan Jelínek
1993 
Michal Malý
Michal Malý
1993 
Miloš Štochl
Miloš Štochl
1978 
Pavel Vohralík
Pavel Vohralík
1984 
Tomáš Pohanka
Tomáš Pohanka
1988 
Matěj Kabeláč
Matěj Kabeláč
1996 
Jakub Biben
Jakub Biben
2002 
   
Realizační tým:
Trenér A-týmuTrenér B-týmu    
Miloslav Petrlík
Miloslav Petrlík
1973 
Tomáš Biben
Tomáš Biben
1974 
    

 

 

Hráči - statistiky souhrnně pro A i B tým

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub490   00010
2Bidlo Luboš6311   00000
3Blažek Bedřich7475   10110
4Born Lukáš9703   27900
5Čada David8579   43700
6Čapek Ondřej2150   10100
7Doležal Lukáš170   10110
8Doležal Petr285   10100
9Hendrych Filip2160   00000
10Hladík Ladislav3135   50500
11Hladík Vít130   00000
12Jelínek Milan175   00000
13Kaderka Radek381   00000
14Karela Stanislav11636   63900
15Khun Martin6282   00010
16Klas Jakub7611   53810
17Kloboučník František130   00000
18Koch Filip126   00000
19Kysilka Martin2105   00000
20Mádr Tomáš190   00000
21Marek Jiří8720   00010
22Palasman František245   00000
23Panchártek Josef3270   00000
24Pracz Tomasz12643   10100
25Řehák Vladimír8675   11210
26Staněk Lukáš131089   24600
27Staněk Tomáš4340   01100
28Středa Jan9808   61720
29Šimák Ondřej7541   00000
30Šimák Radek6323   00000
31Šmarda Daniel7630   00000
32Šmarda Tomáš7435   12300
33Šprinc Rostislav8720   00000
34Šprync Adam8581   40400
35Tichý Jakub3135   10100
36Uhlíř Pavel7630   01120
37Urbanec Miloslav8704   15620
38Víšek Ondřej3235   01100
39Vohralík Pavel170   00000
40Vrzal Jan10569   22430

Podrobnější statistiky

 

Podrobná tisková verze - ročenka

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin