Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 2021-2022

2021-2022

A-tým   -   I.B třída

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Skuteč26211484:4164
2.Prosetín26174561:3355
3.Stolany261727102:5553
4.Přelovice26153853:4548
5.Slatiňany26134966:4343
6.Choltice26116947:3939
7.Svratouch2699850:5936
8.Rozhovice2698947:4435
9.Horní Jelení26971041:4234
10.Řečany nad Labem261011543:5731
11.Hrochův Týnec26931457:7130
12.Nasavrky26741554:6625
13.Chvojenec26531849:7618
14.Kameničky26132233:1166

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
2.podzim8.8.  17:00NEŠkorpík Martindoma  Choltice 1:3Referát  fotky ze zápasu
3.podzim15.8.  17:00NETeplývenku  Řečany nad Labem 1:2Referát  
4.podzim21.8.  17:00SOLinhartvenku  Slatiňany 3:0Referát  
5.podzim28.8.  17:00SONavrátildoma  Kameničky 7:1Referát  fotky ze zápasu
6.podzim4.9.  17:00SOPagáčvenku  Nasavrky 2:1Referát  
7.podzim12.9.  16:00NEPokornýdoma  Stolany 2:1Referát  fotky ze zápasu
8.podzim18.9.  15:30SOBednářvenku  Chvojenec 1:1Referát  
9.podzim25.9.  15:30SONavrátildoma  Svratouch 1:3Referát  fotky ze zápasu
1.podzim28.9.  15:30UTLukášekvenku  Prosetín 0:2Referát  
10.podzim2.10.  15:00SOZerzánvenku  Skuteč 1:4Referát  fotky ze zápasu
11.podzim10.10.  15:00NEBednářdoma  Horní Jelení 1:1Referát  
12.podzim16.10.  14:30SOLinhartvenku  Rozhovice 2:1Referát  
13.podzim24.10.  14:30NEUjecdoma  Hrochův Týnec 3:1Referát  
14.podzim28.10.  10:30CTČechdoma  Prosetín 5:1Referát  
26.jaro26.3.  15:00SOVojtavenku  Hrochův Týnec 3:1Referát  
15.jaro2.4.  15:30SOLukášekvenku  Choltice 1:0Referát  
16.jaro10.4.  15:30NESvědirohdoma  Řečany nad Labem 2:0Referát  
17.jaro15.4.  16:00PAValentadoma  Slatiňany 0:0Referát  
18.jaro23.4.  16:00SONavrátilvenku  Kameničky 3:2Referát  
19.jaro1.5.  16:00NEMorávekdoma  Nasavrky 1:0Referát  
20.jaro7.5.  16:30SOSvědirohvenku  Stolany 0:6Referát  
21.jaro14.5.  16:30SOBouzdoma  Chvojenec 4:3Referát  
22.jaro22.5.  17:00NEStárekvenku  Svratouch 1:4Referát  
23.jaro29.5.  17:00NELouvardoma  Skuteč 4:1Referát  
24.jaro5.6.  17:00NENavrátilvenku  Horní Jelení 1:4Referát  
25.jaro12.6.  17:00NERousekdoma  Rozhovice 3:2Referát  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub179   00000
2Blažek Bedřich241254   05500
3Born Lukáš252052   461010
4Čada David211802   1081851
5Doležal Lukáš236   00000
6Doležal Petr323   00000
7Ferčák Michal161190   50521
8Fidrhel Martin2180   00000
9Hladík Ladislav118   00000
10Kaderka Radek440   00000
11Khun Martin171456   11220
12Klas Jakub231647   1071710
13Koch Filip3113   01100
14Marek Jiří2180   00000
15Mávr Marek254   00000
16Novák Matěj6157   00000
17Novotný Josef201800   01110
18Panchártek Josef5144   10100
19Pavlák Lukáš2180   00000
20Pracz Tomasz19   00000
21Řehák Vladimír221525   34710
22Staněk Lukáš181327   02241
23Staněk Tomáš130   00000
24Strnad Václav10855   02220
25Středa Jan161410   32510
26Šimák Ondřej9409   00000
27Šimák Radek181367   10100
28Šmarda Daniel6103   00010
29Šmarda Tomáš145   00000
30Šprinc Rostislav231969   12300
31Šprync Adam201557   1131410
32Urbanec Miloslav241852   11251
33Urbanec Nathaniel10527   10110
34Vrzal Jan277   00000

Podrobnější statistiky

202¨1 - podzim - A-tým
2021 - podzim - A-tým

Horní řada zleva: Miloslav Petrlík - trenér, Radek Paclík, Bedřich Blažek, Daniel Šmarda, Radek Šimák, Lukáš Staněk,
Jan Středa, David Čada, Filip Koch, Josef Novotný
Dolní řada zleva: Michal Ferčák, Lukáš Born, Martin Khun, Adam Šprync, Vladimír Řehák, Rostislav Šprinc,
Miloslav Urbanec, Tomasz Pracz

 

 

 

B-tým   -   IV. třída Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Přelovice B261925105:5559
2.Řečany nad Labem B261844118:3158
3.Kojice26182679:3356
4.Selmice261709110:7551
5.Semín26145770:4847
6.Srch B261321186:6741
7.Újezd B261141146:6537
8.Lipoltice/Přelouč C261131270:6436
9.Rybitví261041253:5434
10.Zdechovice261031347:7733
11.Choltice B26811758:8325
12.Jankovice26541735:7319
13.Staré Čívice26531842:8818
14.Tetov B26412129:13513

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
3.podzim14.8.  17:00SOPetrdoma  Újezd B 6:2Referát  
4.podzim22.8.  17:00NERambousek M.doma  Staré Čívice 5:1Referát  
5.podzim29.8.  17:00NEZieglervenku  Selmice 2:6Referát  
6.podzim5.9.  16:30NEŠebetkadoma  Kojice 3:2Referát  
7.podzim11.9.  16:00SOMálekvenku  Zdechovice 6:2Referát  
8.podzim19.9.  16:00NEČerný doma  Choltice B 7:3Referát  
9.podzim25.9.  15:30SOHendrychvenku  Řečany nad Labem B 0:6Referát  
10.podzim3.10.  15:00NEŠebetkadoma  Semín 1:1Referát  
11.podzim10.10.  15:00NEZieglervenku  Srch B 1:7Referát  
12.podzim17.10.  14:30NELedajaksdoma  Jankovice 3:1Referát  
13.podzim23.10.  14:30SORambousek Milošvenku  Rybitví 3:1Referát  
1.podzim28.10.  14:30CTZieglerdoma  Lipoltice/Přelouč C 2:0Referát  
2.podzim31.10.  14:00NELedajaksvenku  Tetov B 8:0Referát  
14.podzim6.11.  13:30SO Hendrychvenku  Lipoltice/Přelouč C 1:3Referát  
15.jaro3.4.  15:30NEKopeckýdoma  Tetov B 5:2Referát  fotky ze zápasu
16.jaro10.4.  15:30NERambousek Milošvenku  Újezd B 5:0Referát  
17.jaro17.4.  16:00NEŠebetkavenku  Staré Čívice 5:1Referát  
18.jaro24.4.  16:00NEŠvábdoma  Selmice 6:1Referát  
19.jaro30.4.  14:30SONovotnývenku  Kojice 2:2Referát  
20.jaro8.5.  17:00NEĎurišdoma  Zdechovice 3:1Referát  
21.jaro15.5.  17:00NERambousek J.venku  Choltice B 7:1Referát  
22.jaro21.5.  17:00SONovotnýdoma  Řečany nad Labem B 2:3Referát  
23.jaro28.5.  17:00SOPavlasvenku  Semín 6:2Referát  
24.jaro4.6.  17:00SOPečínkadoma  Srch B 6:5Referát  
25.jaro11.6.  17:00SOLedajaksvenku  Jankovice 4:2Referát  
26.jaro18.6.  14:00SOŠebetkadoma  Rybitví 6:0Referát  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub14840   54900
2Bidlo Luboš18945   44800
3Blažek Bedřich125   00000
4Born Lukáš11630   391200
5Fidrhel Martin5405   11200
6Hendrych Filip3195   00000
7Hladík Ladislav211020   1141500
8Hladík Martin130   00000
9Hladík Vít285   12300
10Jelínek Milan161115   54900
11Kabeláč Matěj6355   42610
12Kaderka Radek13995   10100
13Karela Stanislav191685   14102400
14Kloboučník František161370   26800
15Mádr Tomáš150   00000
16Marek Jiří8720   00000
17Mávr Marek13540   21300
18Novák Ondřej190   00000
19Novotný Josef190   00000
20Panchártek Josef2180   00010
21Pavlák Lukáš5440   00000
22Pohanka Tomáš11530   30300
23Pollák Adam2180   00000
24Pracz Tomasz262215   60630
25Rejduga Tomáš110   00000
26Staněk Lukáš6385   44800
27Staněk Tomáš201585   36920
28Středa Jan275   00000
29Šimák Ondřej11840   12320
30Šmarda Daniel13885   70710
31Šmarda Tomáš12815   831110
32Šprojcar Petr13660   33610
33Šprync Adam2160   12300
34Štochl Miloš120   00000
35Uhlíř Pavel242090   491340
36Urbanec Nathaniel3245   02200
37Víšek Ondřej201450   471100
38Vlasák Lukáš135   00000
39Vohralík Pavel2105   10100
40Vrzal Jan231880   771430

Podrobnější statistiky

2021 - podzim - B-tým
2021 - podzim - B-tým

Horní řada zleva: Jiří Marek, Pavel Uhlíř, Daniel Šmarda, Tomáš Pohanka, Filip Hendrych, Tomáš Šmarda, Tomasz Pracz,
Stanislav Karela, Luboš Bidlo, Tomáš Biben - trenér
Dolní řada zleva: Lukáš Staněk, Ladislav Hladík, Lukáš Born, Tomáš Staněk, Milan Jelínek, Ondřej Víšek, Jan Vrzal


 

 

A+B tým


Soupiska - společná pro A a B tým   -   2021-2022

Brankáři
Jiří Marek
Jiří Marek
1993 
Josef Novotný
Josef Novotný
2000 
Lukáš Pavlák
Lukáš Pavlák
2000 
Daniel Šmarda
Daniel Šmarda
1998 
  
Obránci
Rostislav Šprinc
Rostislav Šprinc
1986 
Radek Šimák
Radek Šimák
1987 
Jan Středa
Jan Středa
1980 
Lukáš Staněk
Lukáš Staněk
2000 
Michal Ferčák
Michal Ferčák
1982 
Ondřej Šimák
Ondřej Šimák
1990 
Tomasz Pracz
Tomasz Pracz
1970 
Pavel Uhlíř
Pavel Uhlíř
1975 
Tomáš Staněk
Tomáš Staněk
1969 
Radek Kaderka
Radek Kaderka
1982 
Václav Strnad
Václav Strnad
1980 
Stanislav Karela
Stanislav Karela
1992 
Záložníci
Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
1983 
David Čada
David Čada
1986 
Miloslav Urbanec
Miloslav Urbanec
1974 
Bedřich Blažek
Bedřich Blažek
1990 
Martin Khun
Martin Khun
1988 
Adam Šprync
Adam Šprync
1995 
Ondřej Víšek
Ondřej Víšek
2000 
Petr Šprojcar
Petr Šprojcar
1978 
Luboš Bidlo
Luboš Bidlo
1975 
Tomáš Pohanka
Tomáš Pohanka
1988 
Milan Jelínek
Milan Jelínek
1993 
Jan Vrzal
Jan Vrzal
2001 
Marek Mávr
Marek Mávr
2001 
Nathaniel Urbanec
Nathaniel Urbanec
2002 
František Kloboučník
František Kloboučník
2001 
   
Útočníci
Filip Koch
Filip Koch
1987 
Lukáš Born
Lukáš Born
1999 
Jakub Klas
Jakub Klas
1993 
Matěj Kabeláč
Matěj Kabeláč
1996 
Jakub Biben
Jakub Biben
2002 
Ladislav Hladík
Ladislav Hladík
1965 
Rezerva
Petr Doležal
Petr Doležal
1977 
Pavel Vohralík
Pavel Vohralík
1984 
Tomáš Mádr
Tomáš Mádr
1990 
   
Realizační tým:
Trenér A-týmuTrenér B-týmu - podzimTrenér B-týmu - jaro   
Miloslav Petrlík
Miloslav Petrlík
1973 
Tomáš Biben
Tomáš Biben
1974 
Ladislav Hladík
Ladislav Hladík
1965 
   

 

 

Hráči - statistiky souhrnně pro A i B tým

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Biben Jakub15919   54900
2Bidlo Luboš18945   44800
3Blažek Bedřich251279   05500
4Born Lukáš362682   7152210
5Čada David211802   1081851
6Doležal Lukáš236   00000
7Doležal Petr323   00000
8Ferčák Michal161190   50521
9Fidrhel Martin7585   11200
10Hendrych Filip3195   00000
11Hladík Ladislav221038   1141500
12Hladík Martin130   00000
13Hladík Vít285   12300
14Jelínek Milan161115   54900
15Kabeláč Matěj6355   42610
16Kaderka Radek171035   10100
17Karela Stanislav191685   14102400
18Khun Martin171456   11220
19Klas Jakub231647   1071710
20Kloboučník František161370   26800
21Koch Filip3113   01100
22Mádr Tomáš150   00000
23Marek Jiří10900   00000
24Mávr Marek15594   21300
25Novák Matěj6157   00000
26Novák Ondřej190   00000
27Novotný Josef211890   01110
28Panchártek Josef7324   10110
29Pavlák Lukáš7620   00000
30Pohanka Tomáš11530   30300
31Pollák Adam2180   00000
32Pracz Tomasz272224   60630
33Rejduga Tomáš110   00000
34Řehák Vladimír221525   34710
35Staněk Lukáš241712   461041
36Staněk Tomáš211615   36920
37Strnad Václav10855   02220
38Středa Jan181485   32510
39Šimák Ondřej201249   12320
40Šimák Radek181367   10100
41Šmarda Daniel19988   70720
42Šmarda Tomáš13860   831110
43Šprinc Rostislav231969   12300
44Šprojcar Petr13660   33610
45Šprync Adam221717   1251710
46Štochl Miloš120   00000
47Uhlíř Pavel242090   491340
48Urbanec Miloslav241852   11251
49Urbanec Nathaniel13772   12310
50Víšek Ondřej201450   471100
51Vlasák Lukáš135   00000
52Vohralík Pavel2105   10100
53Vrzal Jan251957   771430

Podrobnější statistiky

 

Podrobná tisková verze - ročenka

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin