Archiv -> Články -> Starší přípravka na turnaji ve Chvaleticích

Starší přípravka na turnaji ve Chvaleticích13.12.2018

V neděli 9.12.2018 se starší přípravka (ročník 2008 a mladší) zúčastnila halového turnaje ve sportovní hale v Chvaleticích a vybojovala celkově 2. místo.

Hrací systém byl jedna skupina, ve které se hrálo systémem každý s každým. Celkem se odehrálo šest zápasů.

Do turnaje jsme vstoupili úspěšně, první tři zápasy jsme odehráli dobře a dotáhli do vítězného konce. Hráli jsme převážně individuálně, hodně soubojů 1vs1, ale byla vidět i kombinační hra s hezkými přihrávkami před branku soupeře, střelba, bojovnost a nasazení.
Vrcholem úspěchu pro naše hráče byla výhra nad nejlepším týmem na turnaji, týmem FK HK, kterému jsme vstřelili dva hezké góly (Maty Zvěřina) a jako jediný tým jsme ho porazili na turnaji bez inkasovaného gólu. Kluci odvedli dobrou práci a pochvalme Míru S. za práci v brance.
Bohužel poslední dva zápasy se nám nepovedly, soupeř nás potrestal za naše hloupé chyby a nedůslednost v obraně před naší brankou. Chyběla nám agresivita a možná i fyzické síly.  Poslední prohra nás odsunula na celkové druhé místo. Kdybychom vyhráli aspoň jeden tento zápas, tak bychom tento turnaj vyhráli!!! Škoda, že někteří hráči se nezakousli a nedotáhli to na vítězství v turnaji. Velká škoda……….
Musíme pochválit všechny hráče za výkony, druhé místo je bezvadný výsledek, žádný ze soupeřů nebyl slabý, svoji herní a individuální kvalitu předvedli zejména Matyáš Z., Matouš N., Nikola V., Míra S. jako brankář. Velice dobře odehráli utkání i ostatní hráči, předvedli bojovný výkon, vypracovali si šance, bojovali o míč, snažili se o přihrávky, dostávali se do gólových šancí (Honza P., Martin Š., Vašek H.).

Miroslav Středa, Václav Hercík, Matouš Němec, Martin Špaček, Jan Petr, Nikola Válková, Matyáš Zvěřina, Jirka Kaňka

Góly: Matouš Němec 1, Matyáš Zvěřina 7, Nikola Válková 3

Základní skupina: