Archiv -> Články -> U7 - třetí turnaj

U7 - třetí turnaj16.10.2023

V sobotu 14. října 2023 naše nejmenší čekalo třetí pokračovaní satelitní mini ligy Lázních Bohdaneč.

Toto kolo se odehrávalo na dvou hřištích na umělé trávě (hřiště 1 a 2) a na dvou travnatých hřištích (hřiště 3 a 4) systémem Liga Mistrů, kde vítězství znamená postup a prohra sestup. V praxi to znamená, že vítěz zápasu ze hřiště 2 se posune na další kolo na hřiště 1 a poražený spadne na hřiště 3. Poražený ze hřiště 4 zůstává na další kolo na hřišti 4, stejně tak vítěz ze hřiště 1 zůstává na další kolo na hřišti 1. Opět nás čekalo 6 zápasů.

Reprezentovat nás přijel tým ve složení:

Sam Baracz, Jáchym Černík, Vašík Hejna Zdenda Kučera, Víťa Kuře, Mia Malá, Domča Panchártek, Maty Pilc, Štěpa Rozínek, Tonda Řehák, Jirka Semelka, Jindra Srba, Terezka Šafaříková.

Tentokrát jsme vlivem minulých výsledků a z rozhodnutí trenérů začínali na hřišti 1, kde se nám jako první postavil soupeř z FK Pardubice. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a rychle jsme prohrávali 0:2 a za chvíli 0:3. V tento moment všichni v ochozech viděli, jak se židle pod trenéry pomalu naklání. Zabojovali jsme, v posledních dvou střídáních vyrovnali a v závěrečných sekundách otočili na konečných 4:3. Dvakrát se prosadila Terezka, jednou Jáchym a Maty. Pan Csaplár se někde v dáli určitě usmíval. Zůstali jsme tak na hřišti 1, kam za námi postoupil tým MFK Chrudim.

Druhé kolo se nám výsledkově nevydařilo a prohráli jsme jednoznačně 0:3, když jsme převážnou část zápasu dobývali branku soupeře, který nás pak trestal z brejků. Sestoupili jsme tak na hřiště 3, kde se nám postavil soupeř z oblíbených, Starý Mateřov.

Tento zápas byla jednoznačná záležitost našeho týmu, kdy jsme soupeři nedali prakticky čuchnout a 90 % zápasu strávili na útočné polovině. Tuto převahu jsme přetavili ve dvougólové vítězství, když obě branky vstřelila Terezka Šafaříková. Opět jsme tak postoupili na hřiště 1. Soupeř opět FK Pardubice.

Zápas s tímto soupeřem byl jako přes kopírák z prvního kola. Rychle jsme prohrávali 0:2 a 1:3, ale opět jsme zabojovali, nevzdali se a tři vteřiny před koncem, po vytrvalém presinku. vlastním gólem vyrovnali na 3:3. Tentokrát se o branky postaral Víťa s Jindrou. Co s tím? Domluvili jsme na penaltovém rozstřelu. O našem vítězství rozhodl v poslední sérii nekompromisní penaltou Zdenda. Zachovali jsme tak naši účast na hřišti 1, další soupeř Spartak Sezemice.

Na tento zápas jsme nechtěně aplikovali taktiku přitáhnout-povolit, přitáhnout-povolit, přitáhnout-povolit. Nutno podotknout, že soupeř na tuto taktiku nenašel za celých, tentokrát, 13 minut recept a my jsme poprvé nad tímto soupeřem vyhráli 3:2 po brankách Jindry, Matyho a Tondy. Bylo tak jasné, že zakončíme turnaj na hřišti 1.

Poslední zápas a opět se proti nám postavil tým FK Pardubice. Soupeř si určitě říkal, že do třetice všeho dobrého, ale to nevěděl, co si pro ně Tonda nachystal. Do zápasu jsme vstoupili dobře a rychle jsme se ujali vedení 1:0, když míč putoval po ose Terka-> Tonda-> Terka-> branka. Pak se utkání odehrávalo převážně ve středu hřiště, kdy se oba týmy nechtěly vzdát a bojovaly co to šlo. A pak to přišlo, One Man Show Tondy, který rychlým hattrickem upravil skóre na konečných 4:0. Tondo moc gratulujeme k prvnímu hattricku a vyřiď doma, že to levné nebude 😊

Třetí kolo satelitní mini ligy jsme tak zakončili na hřišti 1 vítězným zápasem. V příštím týdnu nás čeká Grand Finále, po kterém mini liga skončí. Těšíme se na vaši podporu.

Dětem moc děkujeme za bojovnost, že se po středě takhle zvedly, fanouškům za podporu a moc gratulujeme ke krásným výsledkům.

TJ Přelovice 4:3 FK Pardubice (Terka 2x, Jáchym, Maty)

TJ Přelovice 0:3 MFK Chrudim

TJ Přelovice 2:0 Starý Mateřov (Terka 2x)

TJ Přelovice 4:3p FK Pardubice (Víťa, Jindra, vlastní, Zdenda)