Archiv -> Články -> U7 - Finále satelitní mini ligy

U7 - Finále satelitní mini ligy23.10.2023

Finále satelitní miniligy U7 v Lázních Bohdaneč - sobota 21.10.2023

Fotografie z turnaje.

Kdy? Sobota 21. října 2023. Kde? Stadion Na Baště v Lázních Bohdaneč, Co? Finále satelitní mini ligy. Kdo? Naše nejmladší fotbalové naděje z přípravky U7.

Finále satelitní mini ligy, které se oproti minulému týdnu konalo za exkluzivního podzimního počasí, se hrálo systémem každý s každým na 1x10 minut. Tentokrát na hlavní hrací ploše, která nebyla po dopoledním zápase mužů v úplně optimální kondici. Naše děti se jako obvykle účastnili Ligy B.

Reprezentovat nás tentokrát přijel tým ve složení:

Sam Baracz, Jáchym Černík, Vašík Hejna, Zdenda Kučera, Víťa Kuře, Mia Malá, Domča Panchártek, Terka Petrlíková, Maty Pilc, Štěpa Rozínek, Tonda Řehák, Jirka Semelka, Terezka Šafaříková. Pro nemoc se nemohl zúčastnit Vojta Čapek. Svatební povinnosti pak nepustili Jindru Srbu.

Postupně nás čekali soupeři v tomto pořadí: MFK Chrudim, FK Pardubice, Vysoká nad Labem, SK Lázně Bohdaneč, Starý Mateřov, Sokol Semín a Spartak Sezemice.

Na MFK Chrudim, jediného soupeře, který nás při minulém kole dokázal porazit, jsme se poctivě rozcvičili a bylo to znát. Po celou dobu utkání jsme měli výrazně větší množství šancí, které se nám však nedařilo přetavit v kýžené branky. Dlouho se tak hrálo za stavu 1:1, než přišla poslední minuta, ve které jsme vsítili dvě branky a soupeři oplatili porážku z minulého kola po vítězství 3:1. Autoři branek: Mia Malá, Jáchy Černík, Maty Pilc.

Druhé kolo, a čtvrtý zápas během jednoho týdne proti FK Pardubice. Opět toto utkání, stejně jako předešlé, bylo velmi bohaté na branky. Bohužel se nám tentokrát jako minule nepodařilo utkání otočit a prohráli jsme 2:4, když jsme doplatili na velké množství nevyužitých šancí. Soupeřem nám v tomto zápase byly rovněž břevna a tyče. Skórovat se podařilo Tondovi Řehákovi a poprvé Štěpánovi Rozinkovi.

Ve třetím kole nás čekal soupeř z Vysoké, se kterým jsme se minulé kolo neutkali. Po bojovném výkonu z obou stran jsme odešli s prohrou 1:2, když jsme skórovali po skvělém presinku a soupeřově vlastní brance.

Ve čtvrtém kole nás čekalo velké derby proti SK Lázně Bohdaneč. V tomto utkání si dovolím tvrdit, že jsme byli lepším mužstvem, ale opět jsme doplatili na hrozivou koncovku, drobné chyby v obraně a vlastní gól. Utkání tak skončilo remízou 2:2, když se krásnou pumelicí prosadila Terka Šafaříková, kterou podpořil Jáchy Černík.

V pátém kole nás čekal oblíbený soupeř ze Starého Mateřova, který se na nás řádně vyhecoval, nedal nám čuchnout a my odešli jak zpráskání psi po výsledku 1:3. Jediný čestný úspěch zaznamenala Mia Malá.

Před předposledním kole jsme na tom výsledkově nebyli dobře a potřebovali jsme zabojovat proti Sokolu Semín. To se nám nakonec povedlo a spravili jsme si chuť po jednoznačném výsledku 4:1. Znovu se prosadila Mia Malá, střelou přes celé hřiště Jirka Semela a konečně se podařilo prolomit střeleckou smůlu Terce Petrlíkové, která se prosadila hned dvakrát.

Poslední kolo, poslední zápas podzimu, kdy nás čekal Spartak Sezemice jsme si šli užít. Bohužel jsme si ho neužili, když jsme po chybách a nepozornostech prohráli hladce 4:2, když jsme dokázali v průběhu utkání pouze korigovat stav. Obe branky vstřelil Tonda Řehák.

Zápasem proti Spartaku Sezemice jsme završili naši podzimní pouť mini ligou. Ve finálovém turnaji jsme skončili na slušném pátém místě, když se nezapočítávaly výsledky z předešlých kol.

Za realizační tým bychom chtěli poděkovat Vám, rodičům, prarodičům, sourozencům, kamarádům a dalším, že jste i přes všechny změny termínů absolvovali tuto pouť spolu s dětmi a byli pro ně oporou. Speciální poděkování patří rovněž trenérům z U9, U11 a U13 za pomoc a podporu při jednotlivých turnajích a Láďovi Hladíkovi za fotky.

TJ Přelovice 3:1 MFK Chrudim (Mia Malý, Jáchym Černík, Maty Pilc)
TJ Přelovice 2:4 FK Pardubice (Tonda Řehák, Štěpa Rozinek)
TJ Přelovice 1:2 Vysoká nad Labem (vlastní)
TJ Přelovice 2:2 SK Lázně Bohdaneč (Terka Šafaříková, Jáchym Černík)