Archiv -> Články -> U7 na turnaji

U7 na turnaji 24.4.2024

V pátek 12.4. se družstvo předpřípravky zúčastnilo miniturnaje v Lázních Bohdaneč.
Fotografie z turnaje.

Na pátek 12. 04. 2024 jsme dostali pozvání k účasti na miniturnaji Bohdanči pro ročníky 2016 a 2017. Soupeřem nám byly mančafty dobře známé, domácí Lázně Bohdaneč, SK Pardubičky a Baník Chvaletice. Miniturnaj byl rovněž proložen čtyřmi dovednostními disciplínami. Hrálo se systémem každý s každým ve formátu 4+1 na 1x15 minut. Z U9 nás reprezentovaly Terezka Šafaříková (brankářka), Terezka Tichá, Filip Svoboda, Honzík Pazdera a Adam Panchártek, z U7 AnTony (ne ten z Manchesteru, díky bohu) Řehák, Jáchym Černík, Maty Pilc a Domča Panchártek.

První zápas jsme hráli proti Baníku Chvaletice. Zápas jsme začali celkem dobře a ve druhém střídání jsme se ujali vedení 1:0, když se přízemní střelou prosadil Tonda Řehák, když svojí střelou zahrál brankáři soupeře na housle. Zároveň se díky této brance opět vzdálil svému taťkovi v rodinné tabulce střelců pro sezónu 2023/24. Další průběh zápasu byl vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách hřiště. Nás skvěle držela Terezka v brance a bojovný výkon všech dětí. V závěru však soupeř přitlačil a podařilo se mu skóre otočit na 2:1. Tato prohra a výhra Bohdanče nad Pardubičkami nám přisoudila jako dalšího soupeře právě Pardubičky.

Zápas proti Pardubičkám jsme zcela ovládli a soupeře jsme k moc šancím nepustili. Trvalou převahu se nám podařilo přetavit v pohodové vítězství 3:0, když střelecky zazářila Terezka Tichá, která se prosadila hned dvakrát. Třetí branku přidal Adam a my jsme tak měli první vítězství na pažbě.

Poslední duel ve skupině nás čekal proti Bohdanči. V tomto utkání ukázal soupeř svoji kvalitu a nedal nám téměř čuchnout. Utrpěli jsme tak druhou porážku, když se nám tentokrát nepodařilo ani skórovat a po výsledku 4:0 jsme se přesunuli k dovednostním soutěžím.

Celkem byly 4 soutěže, člunkový běh, obratností dráha, slalom s míčem zakončený střelou, souboj 2 na 2 v mini areně. Jediné, co si ze soutěží pamatuji je, že se Honzík Pazdera v Obratnostní dráze dostal do finále, kde o 0,00001 sekundy podlehl soupeři z Pardubiček, Maty vypadl v člunkovém běhu v semifinále, 2 na 2 nám úplně nevyšlo no a víc už toho nevím.

Po dovednostních disciplínách nás čekal zápas o třetí místo s SK Pardubičky. A byl to zápas jako přes kopírák. Skóre otevřela výkopem přes celé hřiště Terezka Šafaříková, z voleje pak málem protrhla síť Terezka Tichá, na 3:0 upravil Maty Pilc, který si konečně přestal hrát na Standu Tecla, aby skóre uzavřel brankou na 4:0 Adam Panchártek.

Díky tomuto vítězství jsme obsadili krásné třetí místo. ze 4 zápasů jsme udrželi dvakrát nulu a Terezka Šafaříková se tak stala po právu nejlepší brankářkou turnaje. Vítězem turnaje se stal Baník Chvaletice, na druhém místě skončil domácí Bohdaneč, třetí šišky z Přelovic, čtvrté Pardubičky.

Moc všem děkujeme za podporu a budeme se těšit zase příště.