Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Archiv -> Články -> U7 - 1. jarní turnaj miniligy

U7 - 1. jarní turnaj miniligy28.4.2024  
 
 

V sobotu 27. dubna čekalo naše nejmenší fotbalisty a fotbalistky první kolo jarní satelitní mini ligy.


Hostitelem mini ligy byl opět jako na podzim tým SK Lázně Bohdaneč. Po dlouhé době se umoudřilo
i počasí a na nás tak čekal krásně připravený pažit a samozřejmě skvělá podpora fanouškovské základny.


Systém turnaje zůstal nezměněn, hrálo se tedy systémem 3+0 na 1x12 minut. Jelikož se na jaře účastní celkem 16 týmů, tak je mini liga rozdělena na dva časové bloky. My máme vzhledem k počtu dětí, děkujeme za důvěru, zastoupení v obou časových blocích. Opět se mělo hrát systémem Liga Mistrů, ale po vzájemné dohodě trenérů se hrálo šest zápasů ve formátu každý s každým. Jelikož se hrálo 6 zápasů a celkem je v každém bloku 8 týmů, tak bylo jasné, že se s jedním ze soupeřů nepotkáme.


V prvním bloku od 9:15 do 10:45 nás přijeli reprezentovat tito fotbalisti: Jáchym Černík, Zdenda Kučera, Víťa Kuře, Domča Panchártek, Maty Pilc a Jirka Semelka.


Na startu turnaje jsme nastoupili proti Starému Hradišti. Rychle jsme se ujali vedení 2:0, měli další šance na zvýšení vedení, které jsme nedokázali využít, a to nás v závěru mrzelo. Soupeři se podařilo otočit na konečných 2:4 a my jsme tak na start turnaje utrpěli první porážku. O obě naše branky se postaral Maty Pilc.


Ve druhém zápase se nám postavila děvčata z FK Pardubice. Kluci si mysleli, že to půjde samo


a začátek trochu podcenili a děvčata se rychle ujala vedení. My jsme dokázali rychle srovnat a pak se nahoru/ dolů. Pro fanoušky skvělé, pro trenéry nikoliv. Nakonec jsme zatáhli za delší konec provazu a vyhráli jsme 5:3. Hattrick v tomto utkání zaznamenal Maty Pilc, další branku přidali Víťa Kuře a Jirka Semelka. Musíme vysmeknout pochvalu zejména jedné hráčce soupeře, která klukům nejednou zamotala hlavu. Naštěstí zatím jen na hřišti.


Ve třetím zápase jsme potkali dosud neznámého soupeře z Heřmanova Městce. Z tohoto utkání si autor článku moc nepamatuje, tak jen krátký souhrn. Soupeře jsme zdolali 3:1, když dva góly dal Maty Pilc a Jeden Víťa Kuře. Ze tří zápasů, dvě vítězství, not bad.


Ve čtvrtém zápase nás čekal soupeř z Chvaletic. Kluci nedali Chvaleticím čuchnout, když se téměř celý zápas odehrával na polovině soupeře. Poprvé se nám podařilo udržet i čisté konto. Celkové skóre zápasu bylo 4:0 pro Šišky. Dva góly dal Maty Pilc, Jeden Víťa Kuře a Zdenda Kučera.


Pátý zápas jsme se postavili proti dětem z Přelouče pod vedením bývalého šiškaře Davida Čady. Zápas to byl velmi, velmi vyrovnaný, když jsme o vítězství rozhodli v závěru utkání, kdy na konečných 2:1 upravil Zdenda Kučera. První branku obstaral Víťa Kuře.


Poslední zápas jsme se postavili proti domácímu klubu z Bohdanče. Pro nás malé derby. Domácí kluci se rychle ujali vedení 1:0, které jsme však dokázali otočit na 2:1, soupeři se však podařilo vyrovnat. Naše kluci se nevzdali a bojovali jako lvi, abychom dali na 3:2. Už jsme si mysleli, že máme vítězství v kapse, ale soupeř ještě zabojoval a srovnal na konečných 3:3. Naše branky se postarali Zdenda Kučera a dvakrát Jirka Semelka.


První blok jsme tak zakončil s bilancí 4 vítězství, 1 remízy, 1 prohry, při celkovém skóre 19:12, rozdíl branek +7.


 


Výsledky:


TJ Přelovice 2:4 Staré Hradiště (Maty Pilc 2x)


TJ Přelovice 5:3 Pardubice dívky (Maty Pilc 3x, Víťa Kuře, Jirka Semelka)


TJ Přelovice 3:1 Heřmanův Městec (Maty Pilc 2x, Víťa Kuře)


TJ Přelovice 4:0 Chvaletice (Maty Pilc 2x, Víťa Kuře, Zdenda Kučera)


TJ Přelovice 2:1 Přelouč (Víťa Kuře, Zdenda Kučera)


TJ Přelovice 3:3 Lázně Bohdaneč (Jirka Semelka 2x, Zdenda Kučera)


 


V druhém bloku od 11:30 do 13:00 nás přijeli reprezentovat tito fotbalisti a fotbalistka: Vojta Čapek, Mia Malá, zůstal pomoct Víťa Kuře, Štěpán Rozínek, Tonda Řehák a Jindra Srba.


Na startu turnaje jsme nastoupili proti týmu SK Nemošice. Oproti dopolednímu bloku se rychle ujal vedení soupeř, ale tentokráte jsme to byli my, komu se podařilo skóre otočit a vyhráli jsme 4:2. Naše branky postupně vstřelili Jindra Srba, Mia Malá a dvakrát se trefil Víťa Kuře.


Ve druhém zápase nás čekal nám známý soupeř ze Starého Máteřova. Po velmi vyrovnaném utkání plné gólových šancí na obou stranách jsme se se soupeřem rozešli hubenou remízou 1:1, když naší jedinou branku vstřelila Mia Malá.


Třetí zápas nás čekal opět známý soupeř z Vysoké nad Labem. Po celé utkání jsme byli před soupeřem o krok napřed a po výsledku 5:3 jsme zůstávali neporaženi. V tomto utkání jsme zaznamenali druhý hattrick dne v našich barvách, který měla na svědomí Mia Malá, kterou brankou doplnil Jindra Srba. Poslední gól utkání a zároveň první v šiškovském dresu zaznamenal Vojta Čapek, kterému moc gratulujeme.


Čtvrtý zápas nás čekal opět známý soupeř ze Sezemic. Nevím, čím to bylo, ale i v druhém bloku jsme stejně jako v prvním zaznamenali první nulu ve čtvrtém zápase. O naše branky se postarali Víťa Kuře, Vojta Čapek a Jindra Srba a my jsme tak hladce vyhráli 3:0. Stále jsme tak zůstávali neporaženi.


V pátém zápase nás čekal soupeř z úpatí Kunětické hory z Dřítče. Zápas to byl velmi vyrovnaný, kdy jsme měli několik šancí na rozhodnutí zápasu. Soupeři jsme se však nedokázali gólově utrhnout


a v závěru padli 2:1. Zaznamenali jsme tak první prohru v odpoledním bloku. O naši branku se postaral Jindra Srba.


V posledním zápase jsme se postavili týmu z SK Pardubičky. Jednalo se o utkání, kde už na všechny děti začala padat únava z teplého počasí. Utkání nakonec v náš prospěch rozhodl jediným gólem Vojta Čapek a my tak zakončili odpolední blok na pozitivní vlně energie z vítězství.


Druhý blok jsme tak zakončil s totožnou bilancí jako dopoledne. 4 vítězství, 1 remízy, 1 prohry. Celkové skóre tentokrát 15:8, rozdíl branek +7. Vzácná to shoda.


 Výsledky:


TJ Přelovice 4:2 Nemošice (Víťa Kuře 2x, Mia Malá, Jindra Srba)


TJ Přelovice 1:1 Starý Mateřov (Mia Malá)


TJ Přelovice 5:3 Vysoká nad Labem (Mia Malá 3x, Jindra Srba, Vojta Čapek)


TJ Přelovice 3:0 Spartak Sezemice (Víťa Kuře, Jindra Srba, Vojta Čapek)


TJ Přelovice 1:2 Dříteč (Jindra Srba)


TJ Přelovice 1:0 Pardubičky (Vojta Čapek)


Všem dětem moc děkujeme za skvělé defenzivní a ofenzivní výkony. Rodičům/ příbuzným za podporu. Příští kolo nás čeká 12. 5. v dopoledních hodinách.

 


  


 

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin