Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

21.9.2013 , 16:307. kolo Okresní přebor
Újezd - Přelovice  3:1 (1:1)
 Góly:   Hačko1   (4´)   Asistence:   Řehák V.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 13´, 67´, 76´ )
Diváků: 50     Rozhodčí: Čermák    Asist.rozh.: Rokyta st.  ,   Cirkl
Hladík L.5 Hačko5
46´Bidlo 5

Blažek B.5 Vohralík P.6 Řehák V.6 Šprinc R.5
75´Mádr D.- 35´Šprojcar5
  80´Ledvinka -

Šimák R.5 Khun5 Čapek5

Zelinka5

Rejduga A.6
Trenér: Kučera

V sedmém kole se A-tým doplněný o hráče B-týmu představil na půdě posledního celku tabulky, který na bodový zisk v této sezóně stále čekal. Do zápasu jsme vkročili s elánem a již ve 4. minutě se dostali do vedení, když po pravé straně zatáhl míč Řehák a po jeho přesné přihrávce dopravil míč do domácí sítě Hačko. V následujících minutách zkusili střelecké štěstí Šprinc a Řehák, jejich střely však končili mimo. Naopak do přesného zakončení se ve 13. min. po chybě Vohralíka dostal domácí T. Benžik a překonal nekoncentrovaného Rejdugu. Po vyrovnávacím gólu naše hra upadla. Navíc musel ve 37. min. odstoupit neúnavný Vohralík s tržnou ranou nad obočím po strážce s domácím obráncem. Štěstí při nás pak stálo ve 39. min., když domácí nastřelili břevno, a ve 43. min. jejich střela jen těsně minula naši branku. Štěstí ale neměl L. Hladík, který v závěru poločasu utrpěl zranění kolene.

Ve druhém poločase bylo světlých okamžiků z naší strany pramálo. Proti urputně bojujícím domácím jsme se těžko prosazovali a když už se rýsovala nějaká slibná akce, zazdila ji nepřesná přihrávka. Naše hra byla dosti chaotická, hodně upracovaná, postrádající jednoduchost a moment překvapení. Když se k tomu přidaly i individuální chyby, po kterých soupeř lehce skóroval, nemohli jsme pomýšlet na bodový zisk. V 66. min. po chybě B. Blažka využil domácí Hataš přečíslení dva na jednoho a v 76. min. pak po "nezištné" přihrávce od Mádra stejný hráč uzavřel brankový účet na konečných 3:1.

Šanci na reparát máme v dalším kole v domácím zápase v sobotu proti Ostřešanům.