Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
Pavelka M.   -  Vlasák L.       Palasman       Novák O.       Nečesaný       Mach       Chvojka       Panchártek J.       Rejmontová       Doležal M.

Trenér: Novák J.

Kdyby nám před začátkem zápasu někdo prorokoval remízu s dnešním soupeřem z Lázní Bohdaneč, považovali bychom ho za blázna. Dnes se nám však potvrdilo, že v mládežnickém fotbalu je všechno možné a hodnotit se má zápas až po jeho skončení.
V průběhu celého zápasu se urodilo šancí ke skórování, minimálně na dva zápasy dopředu. Hosté měli dvě třetiny mírně navrch a dokázali to i gólově vyjádřit. Ve třetí třetině se však podařilo Ondrovi snížit na 1 :2. Od této chvíle, jakoby naši hráči vypili Hopsinkový nápoj. Všude jich bylo plno. Zvýšená aktivita se projevila další změnou skóre. To Lukáš krásnou střelou srovnává na 2 :2. Za minutu na to, jdeme díky důrazu Franty do vedení 3 :2. Když už to vypadalo na první výhru v nové sezóně, tak soupeř povedenou střelou a nešťastnou tečí domácího hráče zápas zremizuje. Závěrečný tlak domácích již změnu skóre již nepřinesl.