Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Referát k zápasu

11.9.2016 , 17:005. kolo Okresní přebor
Přelovice - Moravany B  2:0 (1:0)
 Góly:   Malý Mic.1   (30´)   Asistence:   Blažek B.1   (30´) 
   Blažek B.1   (83´)     Hladík L.1   (83´) 
ŽK: 2:3 (Šimák O., Vohralík P.)   ČK: 0:0
Diváků: 90     Rozhodčí: Oulický  9  Asist.rozh.: Hellinger  8,   Ortikov  8
Sestava-známky:
Šprync A.7 Malý Mic.7
69´Šprinc R. 7 60´Hladík L. 7
   
Blažek B.7 Řehák V.7 Novotný R.7 Vohralík P. 7
84´Uhlíř7   
       
Jelínek R.7 Khun8 Šimák R.7
78´Šimák O.  7    
     
Bidlo7
 
Poříz8
Trenér: Kučera
Velmi kvalitní zápas s vyzrálým soupeřem zakončený druhým našim domácím vítězstvím vidělo za letního počasí 90 našich příznivců. Utkání bez problémů zvládla trojice rozhodčích pod vedením Oulického.

Zápas začal v obrovském tempu a bylo velkou otázkou, jak dlouho to hráči při vedru 33°C vydrží. Obě mužstva s nasazením eliminovala všechny nebezpečné situace a tak se k první střele dostal soupeř až po 10 minutách. "Zahřátý" Poříz však nebezpečnou přízemní střelu nadvakrát zlikvidoval. Po čtvrt hodině hry vybojoval novopečený "ženáč" Řehák míč pro Blažka a jeho centr před branku na poslední chvíli uklidil obránce nad branku. Ve 20. minutě stoupalo horko v naší šestnáctce prudce nahoru. Nejdříve Poříz vyrazil střelu k tyči na roh a po jeho zahrání se spustila doslova kanonáda soupeře. Naši se vrhali do střel a Poříz pro záchranu gólu obětoval málem i své mužství. Pak jsme rozehráli brejkový koncert my. O jeho realizaci se starala především dlouho očekávaná posila Novotný, která servírovala jeden pas za druhým. Tu největší příležitost ke gólu měl Vohralík, ale ten ve finální fázi zadrobil a dal mimo. Po půl hodině hry zahrával Blažek přetažený roh a Malý zátylkem otevřel skóre 1:0. O pět minut později šel potřetí Vohralík sám na gólmana, ale ten ho zázračným způsobem o balon připravil. Stejně trestuhodně promarnil svůj nájezd i Šprync. V závěru poločasu ještě hlavičkoval Malý nad a Blažkovu střelu gólman vyrazil.

Druhý poločas byl přeci jen o poznání vlažnější. Ve 49. minutě pláchl Blažek po křídle, předložil Špryncovi, ale ten ani tentokrát nad gólmanem nevyzrál. Pak jsme nechali dvakrát, jak přes kopírák, hlavičkovat hostujícího stopera. Naštěstí byl v prvním případě Poříz pozorný a druhý pokus šel nad. Náš gólman se ještě zaskvěl při likvidaci nebezpečného centru soupeře. A když nejnebezpečnějšího útočníka hostí dokonale vymazal Khun, patřil závěr už zase nám. V 82. minutě odstartoval výborně hrající Blažek utěšenou akci a po spolupráci s Řehákem a Hladíkem ještě dokázal sám zakončit na 2:0. O tři minuty později ukázali naši další pěknou kombinační akci, na jejímž konci byl O. Šimák, ale svoji střelu nasměroval těsně mimo. V roli "pecháčka" až do konce zápasu zůstal Vohralík, když po přihrávce Hladíka zazdil i svoji poslední šanci...

Naši předvedli nevídaný výkon a proti fotbalově kvalitnímu soupeři se jim dařilo. Celý tým šlapal jak hodinky a nezměnila na tom nic ani četná střídání. Bezchybná byla defenzivní činnost, nechyběla spousta příležitostí a buďme vděční alespoň za 2 branky. Takto odježděný výkon by jistě naší fanoušci přivítali i ve zbylých zápasech. Příští mač se hraje již v sobotu a navíc v 16:30 v Nemošicích.

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin